magyarfutball.hu

Futballnaptár

május 16.

Feltöltés alatt...

Mai napon születtek

év személy település
1970 Pisont István Orosháza
1944 Nagy Antal Budapest
1929 Tóth József Mersevát
1900 Winkler Róbert Budapest

Mérkőzések

év bajnokság mérkőzés eredmény
2019 Amatőr Kupa Szarvasi FC 1905 - Lipót SE Pékség 0 - 2
2018 NB II 2017/2018 Swietelsky-Soproni VSE - Ceglédi VSE 3 - 1
2015 NB III Közép 2014/2015 Bajai LSE - REAC 2 - 4
2015 NB III Nyugat 2014/2015 Balatonfüredi FC - Nagyatádi FC 2 - 2
2015 NB II 2014/2015 Békéscsabai 1912 Előre - Szeged 2011-Grosics Akadémia 0 - 0
2015 NB III Közép 2014/2015 Bölcskei SE - Szentlőrinc SE 3 - 1
2015 NB III Nyugat 2014/2015 Budaörsi SC - BKV Előre 2 - 0
2015 NB I 2014/2015 Budapest Honvéd FC - Videoton FC 1 - 1
2015 NB III Nyugat 2014/2015 Csepel FC - Rákosmente KSK 0 - 0
2015 NB III Nyugat 2014/2015 Diósdi TC-Select - Győri ETO FC B 2 - 1
2015 NB III Nyugat 2014/2015 Dorogi FC - III. Kerületi TVE 3 - 1
2015 NB II 2014/2015 FC Ajka - Ceglédi VSE 4 - 0
2015 NB III Kelet 2014/2015 FC Hatvan - Kisvárda-Master Good 1 - 4
2015 NB III Kelet 2014/2015 Felsőtárkány SC - Cigánd SE 0 - 2
2015 NB II 2014/2015 Gyirmót FC Győr - Soproni Vasutas SE-GYSEV 0 - 1
2015 NB III Kelet 2014/2015 Hajdúböszörményi TE - Budapest Honvéd FC-MFA 0 - 0
2015 NB III Kelet 2014/2015 Jászberényi FC - Gyöngyösi AK-Ytong 3 - 0
2015 NB II 2014/2015 Kaposvári Rákóczi FC - Soroksár SC 1 - 3
2015 NB III Kelet 2014/2015 Kazincbarcikai SC FC - Salgótarjáni BTC 2 - 0
2015 NB III Közép 2014/2015 Maglódi TC - SZEOL SC 0 - 2
2015 NB II 2014/2015 Mezőkövesd Zsóry FC - FGSZ Siófok 1 - 2
2015 NB III Közép 2014/2015 Monori SE - ESMTK 2 - 1
2015 NB III Kelet 2014/2015 Nyírbátori FC - Debreceni VSC-DEAC 2 - 0
2015 NB III Közép 2014/2015 Orosháza FC - Dunaharaszti MTK 0 - 0
2015 NB I 2014/2015 Paksi FC - Ferencvárosi TC 0 - 1
2015 NB I 2014/2015 Pécsi Mecsek FC-Matias - Dunaújváros Pálhalma ASE 2 - 0
2015 NB I 2014/2015 Puskás Akadémia FC - Kecskeméti TE 4 - 0
2015 NB III Nyugat 2014/2015 Sárvár FC - Újbuda FC 0 - 0
2015 NB III Közép 2014/2015 Szekszárdi UFC - Kozármisleny FC 0 - 2
2015 NB II 2014/2015 Szolnoki MÁV FC - Szigetszentmiklósi TK-Erima 1 - 0
2015 NB III Nyugat 2014/2015 Tököl VSK - FC Tatabánya 1 - 3
2015 NB I 2014/2015 Újpest FC - MTK Budapest 1 - 0
2015 NB III Közép 2014/2015 Várfürdő-Gyulai Termál FC - Vác FC 2 - 2
2015 NB II 2014/2015 Vasas FC - Aqvital FC Csákvár 6 - 0
2015 NB III Kelet 2014/2015 Veresegyház VSK - Putnok FC 1 - 3
2010 NB III Mátra 2009/2010 Balmazújvárosi FC - Dunakeszi Vasutas SE 4 - 0
2010 NB II Nyugat 2009/2010 Barcsi SC - Szigetszentmiklósi TK-Erima 1 - 2
2010 NB II Kelet 2009/2010 BKV Előre SC - Kazincbarcikai SC FC 1 - 0
2010 NB II Nyugat 2009/2010 Budapest Honvéd FC B - FC Tatabánya 1 - 2
2010 NB III Mátra 2009/2010 Ferencvárosi TC "II" - Putnok VSE 5 - 0
2010 NB II Kelet 2009/2010 Mezőkövesd-Zsóry SE - MTK Budapest FC II 0 - 2
2010 NB I 2009/2010 Szombathelyi Haladás FC - Zalaegerszegi TE FC 1 - 1
2010 NB III Duna 2009/2010 Újpest FC B - Lindab-Törökbálinti TC 1 - 0
2009 NB II Kelet 2008/2009 Békéscsaba Früchwald Előre SE - Makói FC 1 - 1
2009 NB I 2008/2009 BFC Siófok - Paksi FC 1 - 2
2009 NB II Nyugat 2008/2009 Dunaújváros FC Prelasti - FC Ajka 0 - 3
2009 NB I 2008/2009 FC Fehérvár - Vasas SC 2 - 2
2009 NB II Nyugat 2008/2009 Felcsút FC - Kaposvölgye VSC 2 - 1
2009 NB II Kelet 2008/2009 Ferencvárosi TC - Kazincbarcika SC 5 - 0
2009 NB I 2008/2009 Kecskeméti TE-Ereco - Budapest Honvéd FC 3 - 1
2009 NB II Nyugat 2008/2009 Kozármisleny SE - Bajai LSE 0 - 0
2009 NB III Tisza 2008/2009 Létavértes SC '97 - Nyírmadai ISE 3 - 1
2009 NB II Nyugat 2008/2009 Lombard Pápa Termál FC - Barcsi SC 2 - 1
2009 NB I 2008/2009 Nyíregyháza Spartacus FC - Győri ETO FC 1 - 1
2009 NB I 2008/2009 Rákospalotai EAC - Gabona Trans Kaposvári Rákóczi FC 3 - 3
2009 NB II Nyugat 2008/2009 Százhalombattai LK - Pécsi Mecsek FC 0 - 6
2009 NB III Dráva 2008/2009 Szekszárdi UFC - Kaposvári Rákóczi FC II 3 - 3
2009 NB I 2008/2009 Szombathelyi Haladás - Diósgyőri VTK 1 - 0
2009 NB II Kelet 2008/2009 Tököl VSK - Szolnoki MÁV-Mondi 1 - 1
2009 NB II Kelet 2008/2009 Vác-Újbuda LTC - MTK Budapest FC II 2 - 3
2008 NB I 2007/2008 BFC Siófok - FC Sopron 3 - 0
2008 NB I 2007/2008 Újpest FC - Győri ETO FC 1 - 3
2004 NB I/B 2003/2004 BKV Előre - Dunakanyar-Vác FC 2 - 1
2004 NB I 2003/2004 Ferencvárosi TC - MTK Hungária FC 2 - 0
2004 NB I/B 2003/2004 Hévíz FC - Bodajk FC 1 - 5
1999 NB II Nyugat 1998/1999 Beremendi Építők SK - BKV Előre SC 1 - 3
1999 NB II Nyugat 1998/1999 Büki TK-Gyógyfürdő-Hunguest Hotel - Budafoki LC 1 - 2
1999 PNB 1998/1999 BVSC-Zugló FC - III. Kerület FC-Auto Trader 3 - 0
1999 NB II Kelet 1998/1999 Csepel SC - Nyírbátori FC 2 - 1
1999 NB I 1998/1999 Demecseri Kinizsi SE - Pécsi Mecsek FC 3 - 2
1999 PNB 1998/1999 Ferencvárosi TC - Videoton FC Fehérvár 2 - 0
1999 NB II Kelet 1998/1999 Gyulai FC - Dunakeszi MÁV Adtrans 0 - 0
1999 NB II Kelet 1998/1999 Kazincbarcikai SC - FC Hatvan 3 - 0
1999 NB I 1998/1999 Kecskeméti FC - Tiszakécske FC 1 - 2
1999 NB I 1998/1999 Komlói Bányász SK - INC Tiszavasvári 2 - 0
1999 NB II Kelet 1998/1999 Palotás SE - Kalocsai FC 3 - 1
1999 NB II Kelet 1998/1999 Rákospalotai EAC - Kiskunfélegyházi TK-Hungary MEAT 0 - 1
1999 NB II Nyugat 1998/1999 Royal Goldavis Hévíz - Százhalombattai FC 2 - 1
1999 NB II Nyugat 1998/1999 Sárvári FC - Mosonmagyaróvári TE-Motim 2 - 0
1998 NB I/B 1997/1998 Atomerőmű SE Paks - Tiszaújvárosi SC 5 - 0
1998 NB I 1997/1998 Békéscsabai Előre FC - Győri ETO FC 1 - 1
1998 NB II Kelet 1997/1998 Borsodi Volán SE - FK Hajdúnánás-Nánás Gabona 2 - 1
1998 NB I 1997/1998 Debreceni VSC-Epona - Diósgyőri FC 2 - 1
1998 NB II Nyugat 1997/1998 Dunaszentgyörgy-Limex SE - BKV Előre SC 0 - 4
1998 NB I/B 1997/1998 Érdi VSE - Rákóczi-Kaposcukor FC 4 - 1
1998 NB II Nyugat 1997/1998 Győri Dózsa-Horváth Gumi SE - Beremendi Építők SK 1 - 5
1998 NB I 1997/1998 Haladás-Milos - Gázszer FC 1 - 3
1998 NB I 1997/1998 Ilzer-Stadler FC - Siófoki Bányász FC 0 - 0
1998 NB I/B 1997/1998 Kecskeméti FC - Szeged-Dorozsma FC 2 - 2
1998 NB I 1997/1998 Kispest-Honvéd FC - Tiszakécske FC 5 - 0
1998 NB II Nyugat 1997/1998 Lombard FC Tatabánya - Jutas Veszprém FK 5 - 0
1998 NB II Kelet 1997/1998 Palotás SE - Tiszafüredi VSE-City Gas 3 - 0
1998 NB I/B 1997/1998 Pécsi Mecsek FC - Dunaferr SE 0 - 1
1998 NB I/B 1997/1998 Salgótarjáni BTC - Kabai Cukor FC-Hajdúszoboszló 1 - 0
1998 NB I/B 1997/1998 Soproni FAC - Nyíregyházi FC 1 - 1
1998 NB II Kelet 1997/1998 Soroksári TE - FC Hatvan 0 - 2
1998 NB II Kelet 1997/1998 Szegedi EAC - Kiskunfélegyházi TK 1 - 1
1998 NB I 1997/1998 Vác-Zollner FC - BVSC-Zugló FC 2 - 0
1998 NB I 1997/1998 Vasas Danubius Hotels - MTK-Hungária FC 1 - 0
1998 NB I 1997/1998 Videoton FC Fehérvár - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 - 1
1994 NB I 1993/1994 Csepel-Kordax - Békéscsabai Előre FC 2 - 0
1993 NB II Nyugat 1992/1993 Ajkai Hungalu SE - Paksi Atomerőmű SE 1 - 1
1993 NB II Kelet 1992/1993 Bagi FC - Szarvasi Vasas Spartacus SE 0 - 1
1993 NB II Kelet 1992/1993 Bajai FC - Debreceni VSC 0 - 5
1993 NB II Nyugat 1992/1993 BKV Előre SC - Tatabányai SC 0 - 0
1993 NB II Kelet 1992/1993 Budafoki MTE - Kiskőrösi Petőfi LC 1 - 2
1993 NB I 1992/1993 BVSC-Dreher - Újpesti TE 3 - 2
1993 NB I 1992/1993 Diósgyőri FC - Pécsi MSC-Fordan 1 - 1
1993 NB II Nyugat 1992/1993 Dunaferr SE - ESMTK-Hungaplast 4 - 0
1993 NB II Kelet 1992/1993 Eger SE - Tiszavasvári Alkaloida SE 2 - 2
1993 NB II Nyugat 1992/1993 EMDSZ-Soproni LC - Mohácsi FC 1 - 0
1993 NB II Kelet 1992/1993 FC Hatvan - Salgótarjáni BTC-Salgglas 1 - 0
1993 NB II Kelet 1992/1993 Hajdúnánási FC - III. Kerületi TVE 1 - 0
1993 NB II Kelet 1992/1993 Kabai Egyetértés SE - Gödöllői LC-Szilas Food 1 - 0
1993 NB II Nyugat 1992/1993 Kaposvári Rákóczi FC - Nagykanizsai Olajbányász 0 - 4
1993 NB II Kelet 1992/1993 Kazincbarcikai SC - Szeged SC 5 - 1
1993 NB I 1992/1993 MTK - Ferencvárosi TC 4 - 3
1993 NB II Nyugat 1992/1993 Szekszárdi Polgári SE - Dorogi Bányász 0 - 1
1993 NB I 1992/1993 Veszprém LC - Siófoki Bányász SE 0 - 4
1992 NB II Kelet 1991/1992 Debreceni VSC - Kazincbarcikai Vegyész SE 1 - 2
1992 NB I 1991/1992 Ferencvárosi TC - Tatabányai SC 3 - 1
1992 NB I 1991/1992 Haladás VSE - Zalaegerszegi TE 0 - 1
1992 NB I 1991/1992 Siófoki Bányász SE - MTK 0 - 1
1992 NB II Nyugat 1991/1992 Szekszárdi Dózsa SC - ESMTK-Bauinvest 3 - 1
1992 NB I 1991/1992 Vác FC-Samsung - Győri Rába ETO 1 - 0
1992 NB I 1991/1992 Vasas SC - Videoton-Waltham FC 4 - 1
1992 NB I 1991/1992 Veszprém FC - Pécsi Munkás SC 1 - 1
1987 NB II 1986/1987 Bajai SK - Komlói Bányász SK 2 - 1
1987 Területi, Duna 1986/1987 BKV Előre SC - Honvéd Rákóczi SE 2 - 1
1987 NB II 1986/1987 Bp. Volán SC - Csepel SC 2 - 1
1987 Területi, Duna 1986/1987 BVSC - Várpalotai Bányász SK 1 - 0
1987 NB II 1986/1987 Diósgyőri VTK - Nyíregyházi VSSC 3 - 3
1987 Területi, Duna 1986/1987 Dömsödi Dózsa TSZ SE - Oroszlányi Bányász SK 0 - 4
1987 Területi, Duna 1986/1987 Dunai Kőolaj SK - ESMTK 0 - 1
1987 Területi, Duna 1986/1987 Esztergomi MIM Vasas SE - Ráckevei Aranykalász SE 1 - 1
1987 NB II 1986/1987 Ganz-MÁVAG SE - Ózdi Kohász SE 2 - 0
1987 Területi, Duna 1986/1987 III. Kerületi TTVE - Érdi VSE 4 - 0
1987 Területi, Duna 1986/1987 Kartali Medosz SE - Honvéd Osztapenko SE 1 - 1
1987 NB II 1986/1987 Keszthelyi ATE Haladás - Metripond SE 0 - 1
1987 Területi, Duna 1986/1987 Magyar Viscosa SE - Pénzügyőr SE 0 - 4
1987 NB II 1986/1987 Salgótarjáni BTC - Nagykanizsai Olajbányász SE 0 - 3
1987 NB II 1986/1987 Szarvasi Vasas Spartacus SE - Váci Izzó MTE 0 - 1
1987 NB II 1986/1987 Szeged SC - Budafoki MTE 3 - 0
1987 NB II 1986/1987 Szekszárdi Dózsa SE - Kaposvári Rákóczi SC 2 - 0
1987 NB II 1986/1987 Szolnoki MÁV MTE - Veszprémi SE 1 - 0
1987 Területi, Duna 1986/1987 Vasas Ikarus SK - Dorogi Bányász SC 0 - 1
1984 NB I 1983/1984 Csepel SC - Budapesti Honvéd SE 0 - 2
1984 NB I 1983/1984 Ferencvárosi TC - MTK-VM SK 2 - 0
1984 NB II 1983/1984 Keszthelyi Haladás SC - Eger SE 1 - 1
1984 NB I 1983/1984 Nyíregyházi VSSC - Tatabányai Bányász SC 1 - 1
1984 NB I 1983/1984 Pécsi MSC - Diósgyőri VTK 5 - 2
1984 NB I 1983/1984 Rába Vasas ETO - Szombathelyi Haladás VSE 1 - 0
1984 NB II 1983/1984 Siófoki Bányász SE - Szekszárdi Dózsa SE 1 - 0
1984 NB I 1983/1984 Vasas SC - Szegedi EOL AK 3 - 2
1984 NB I 1983/1984 Videoton SC - Újpesti Dózsa SC 2 - 1
1984 NB I 1983/1984 Volán SC - Zalaegerszegi TE 1 - 1
1982 NB II Közép 1981/1982 22. Sz. Volán SC - Ganz-MÁVAG SE 3 - 0
1982 NB II Közép 1981/1982 Bábolnai SE - BVSC 4 - 3
1982 NB II Közép 1981/1982 Balassagyarmati SE - Dorogi AC 0 - 1
1982 NB II Közép 1981/1982 Budafoki MTE-Kinizsi - MTK-VM 1 - 4
1982 NB II Kelet 1981/1982 Debreceni Kinizsi SE - Honvéd Szabó Lajos SE 3 - 1
1982 NB II Nyugat 1981/1982 Dombóvári MSC - Sabaria SE 1 - 1
1982 NB II Nyugat 1981/1982 Dunaújvárosi Kohász SE - Ajkai Aluminium SK 4 - 1
1982 NB II Kelet 1981/1982 Eger SE - Lehel SC 5 - 1
1982 NB II Kelet 1981/1982 Gyöngyösi SE - Szarvasi Főiskolai Spartacus 0 - 2
1982 NB II Kelet 1981/1982 Gyulai SE - Hódmezővásárhelyi MSE 2 - 3
1982 NB II Nyugat 1981/1982 Kaposvári Rákóczi SC - Mohács-Véméndi TE 3 - 0
1982 NB II Kelet 1981/1982 Kazincbarcikai Vegyész SE - Honvéd Asztalos János SE 7 - 2
1982 NB II Nyugat 1981/1982 Komlói Bányász SK - Bakony Vegyész TC 1 - 0
1982 NB II Közép 1981/1982 Kossuth KFSE - Székesfehérvári MÁV Előre 0 - 2
1982 NB II Nyugat 1981/1982 MÁV DAC - Keszthelyi Haladás SC 1 - 5
1982 NB II Kelet 1981/1982 Miskolci VSC - Honvéd Papp József SE 0 - 2
1982 NB II Közép 1981/1982 Pénzügyőr SE - BKV Előre SC 0 - 0
1982 NB II Kelet 1981/1982 Salgótarjáni TC - Debreceni Universitas SE 2 - 0
1982 NB II Közép 1981/1982 Szegedi Dózsa - Kecskeméti SC 0 - 2
1982 NB II Nyugat 1981/1982 Szekszárdi Dózsa SE - Pécsi VSK 3 - 0
1982 NB II Kelet 1981/1982 Szolnoki MÁV MTE - Honvéd Bem József SE 2 - 0
1982 NB II Nyugat 1981/1982 Tapolcai Bauxitbányász SE - Soproni SE 2 - 0
1982 NB II Közép 1981/1982 Váci Izzó MTE - Bp. Építők SC 2 - 0
1982 NB II Nyugat 1981/1982 Várpalotai Bányász SK - Nagykanizsai Olajbányász SE 1 - 3
1979 nem hiv. Honvéd Köteles Jenő SE - Magyarország 0 - 1
1978 nem hiv. Magyarország - Tunézia 2 - 2
1976 NB II 1975/1976 Bábolnai SE - Nagybátonyi Bányász SC 4 - 1
1976 NB III Délnyugat 1975/1976 BKV Előre SC - MEDOSZ ERDÉRT SE 6 - 4
1976 NB II 1975/1976 Bp. Vasas Izzó SK - Kossuth KFSE 2 - 2
1976 NB II 1975/1976 Budafoki MTE-Kinizsi - Nagykanizsai Olajbányász SE 2 - 2
1976 NB II 1975/1976 Debreceni VSC - Dunaújvárosi Kohász SE 1 - 1
1976 NB III Délnyugat 1975/1976 Dombóvári Spartacus Szövetkezeti SK - Pécsi BTC 1 - 1
1976 NB II 1975/1976 Dorogi AC - Volán SC 4 - 0
1976 NB III Délnyugat 1975/1976 Dunaújvárosi Építők SE - Enyingi MEDOSZ SE 1 - 1
1976 NB II 1975/1976 Komlói Bányász SK - BVSC 0 - 0
1976 NB II 1975/1976 MÁV DAC - Szekszárdi Dózsa SC 1 - 0
1976 NB II 1975/1976 Oroszlányi Bányász SK - FŐSPED Szállítók SE 4 - 3
1976 NB III Délnyugat 1975/1976 Pécsi VSK - Bp. Építők SC 1 - 2
1976 NB III Délnyugat 1975/1976 Pénzügyőr SE - Mázaszászvári Bányász SK 6 - 0
1976 NB III Délnyugat 1975/1976 Perbáli TSZ SK - Ganz-MÁVAG SE 1 - 1
1976 NB III Délnyugat 1975/1976 Siófoki Bányász SE - EMG SK Sashalom 3 - 1
1976 NB III Délnyugat 1975/1976 Székesfehérvári MÁV Előre SC - Lőrinci Fonó 1 - 0
1976 NB II 1975/1976 Szolnoki MTE - Bp. Spartacus SC 5 - 4
1976 NB II 1975/1976 Várpalotai Bányász SK - Pécsi MSC 2 - 3
1976 NB III Délnyugat 1975/1976 Véméndi TSZ SK - Barcsi SC 6 - 0
1973 barátságos Német Demokratikus Köztársaság - Magyarország 2 - 1
1971 NB I/B 1970/1971 Bp. Spartacus SC - Békéscsabai Előre Spartacus SC 0 - 0
1971 NB I/B 1970/1971 BVSC - Kecskeméti Dózsa 0 - 1
1971 NB I/B 1970/1971 Debreceni VSC - Egri Dózsa SC 2 - 0
1971 nem hiv. Magyarország - MTK II. 10 - 0
1971 NB I/B 1970/1971 MÁV DAC - Várpalotai Bányász SK 0 - 0
1971 NB I/B 1970/1971 Oroszlányi Bányász SK - Szolnoki MTE 2 - 0
1971 NB I/B 1970/1971 VM-Egyetértés SK - Székesfehérvári MÁV Előre SC 2 - 0
1971 NB I/B 1970/1971 Zalaegerszegi TE - FŐSPED Szállítók SE 0 - 1
1970 NB I/B 1970 BKV Előre SC - MÁV DAC 0 - 1
1970 NB I/B 1970 Egri Dózsa - Ózdi Kohász SE 2 - 2
1970 barátságos Magyarország - Svédország 1 - 2
1965 NB II Kelet 1965 Békéscsabai Előre SC - Vasas Izzó SK 3 - 0
1965 nem hiv. Belga ligaválogatott - Budapest 0 - 1
1965 NB II Kelet 1965 Borsodi Bányász SK - Kecskeméti Dózsa 2 - 0
1965 NB II Kelet 1965 Bp. Előre SC - Szolnoki MÁV SE 4 - 1
1965 NB I/B 1965 BVSC - III. Kerületi TTVE 1 - 1
1965 NB II Kelet 1965 Debreceni Honvéd - Gyulai MEDOSZ SK 2 - 1
1965 NB I/B 1965 Dunaújvárosi Kohász SE - Nyíregyházi Spartacus 2 - 0
1965 NB I/B 1965 FŐSPED Szállítók SE - Budafoki MTE-Kinizsi 1 - 1
1965 NB I/B 1965 Ganz-MÁVAG SE - Debreceni VSC 2 - 1
1965 NB I/B 1965 Győri MÁV DAC - Jászberényi Lehel SC 4 - 0
1965 NB II Kelet 1965 Kisterenyei Bányász SE - Szegedi VSE 0 - 0
1965 NB II Kelet 1965 Martfűi MSE - Pénzügyőr SE 1 - 2
1965 NB II Kelet 1965 Miskolci Bányász - KISTEXT SK 1 - 1
1965 NB I/B 1965 Miskolci VSC - Szombathelyi Haladás VSE 1 - 1
1965 NB II Kelet 1965 Nagybátonyi Bányász SC - Egri Dózsa SC 1 - 1
1965 NB I/B 1965 Oroszlányi Bányász SK - Diósgyőri VTK 1 - 0
1965 NB II Kelet 1965 Szolnoki MTE - Bp. Spartacus SC 1 - 3
1965 NB I/B 1965 Vörös Meteor Egyetértés - Székesfehérvári VT Vasas 3 - 3
1964 NB I/B 1964 FŐSPED Szállítók SE - Ganz-MÁVAG SE 0 - 0
1964 NB II Kelet 1964 Szegedi VSE - Kecskeméti Dózsa 1 - 0
1962 NB II Kelet 1961/1962 Diósgyőri VTK - Nyíregyházi Spartacus 2 - 0
1959 NB I 1958/1959 Budapesti Vasutas SC - Ferencvárosi TC 0 - 0
1959 NB II Kelet 1958/1959 Pénzügyőrök SE - Bp. Spartacus SC 2 - 1
1954 NB II Dél 1954 Bp. Előre SK - Ceglédi Lokomotív SK 1 - 0
1954 NB II Dél 1954 Bp. Szikra SK - Békéscsabai Építők SK 2 - 0
1954 NB II Dél 1954 Kecskeméti Kinizsi SK - Vasas Dinamó 2 - 1
1954 NB II Dél 1954 Légierő SK - Orosházi Kinizsi SK 4 - 1
1954 NB II Dél 1954 Szegedi Lokomotív SK - Gyulai Építők SK 0 - 1
1954 NB II Dél 1954 Szegedi Petőfi SK - Szolnoki Lokomotív SK 0 - 0
1954 NB II Dél 1954 Vasas Generátor SK - Kőbányai Lokomotív SK 0 - 2
1954 NB II Dél 1954 Vörös Lobogó SorTex - Kecskeméti Honvéd SE 1 - 0
1953 NB II Dél 1953 Bp. Előre SK - Ceglédi Lokomotív SK 2 - 3
1953 NB II Dél 1953 Bp. Szikra SK - Vasas Dinamó 0 - 0
1953 NB I 1953 Budapesti Kinizsi SK - Sztálin Vasmű Építők SK 2 - 0
1953 NB II Dél 1953 Gyulai Építők SK - Kőbányai Lokomotív SK 0 - 1
1953 NB II Dél 1953 Légierő SK - Kiskunfélegyházi Vasas SK 3 - 0
1953 NB II Dél 1953 Orosházi Kinizsi SK - Kecskeméti Kinizsi SK 4 - 0
1953 NB I 1953 Salgótarjáni Bányász SK - Budapesti Dózsa SK 3 - 0
1953 NB II Dél 1953 Szegedi Lokomotív SK - Makói Vasas SK 1 - 1
1953 NB II Dél 1953 Szolnoki Lokomotív SK - Békéscsabai Építők SK 4 - 1
1953 NB I 1953 Szombathelyi Lokomotív SK - Budapesti Vasas SK 2 - 0
1953 NB II Dél 1953 Vasas Izzó SK - Szegedi Petőfi SK 5 - 0
1953 NB I 1953 Vörös Lobogó Sortex SK - Csepeli Vasas SK 1 - 1
1948 NB II Dél 1947/1948 Drasche SE - Makói VSE 2 - 1
1948 NB II Dél 1947/1948 Előre SE - Orosházi MTK 1 - 0
1948 NB I 1947/1948 EMTK - Szolnoki MÁV SE 2 - 1
1948 NB II Dél 1947/1948 Gyulai TE - Csongrádi MTK 6 - 1
1948 NB II Dél 1947/1948 Kecskeméti AC - Magyar Textil SE 1 - 7
1948 NB II Dél 1947/1948 Szegedi MTE - Tisza Vasutas SE 2 - 1
1948 NB II Dél 1947/1948 Szolnoki MTE - Békéscsabai Előre MTE 3 - 1
1943 NB II Széchenyi 1942/1943 Alba Regia AK - Hangya SE 4 - 2
1943 NB II Wesselényi 1942/1943 ÁMOTE - Budapesti LK 0 - 0
1943 NB II Wesselényi 1942/1943 BSzKRT SE - Ganz TE 7 - 0
1943 NB II Wesselényi 1942/1943 Dunakeszi Magyarság SE - Zuglói Danuvia SE 5 - 2
1943 NB II Széchenyi 1942/1943 Érsekújvári SE - Testvériség SE 1 - 2
1943 NB II Rákóczi 1942/1943 Fegyvergyári SK - BVSC 1 - 1
1943 NB II Széchenyi 1942/1943 Győri ETO - Tatabányai SC 3 - 0
1943 NB II Rákóczi 1942/1943 Kassai VSC - Kassai Rákóczi AC 2 - 1
1943 NB II Mátyás 1942/1943 Kolozsvári Bástya - Debreceni VSC 2 - 2
1943 NB II Rákóczi 1942/1943 Losonci AFC - Miskolci VSC 1 - 1
1943 NB II Széchenyi 1942/1943 Magyar Pamut SC - Pápai Perutz SC 1 - 0
1943 NB II Rákóczi 1942/1943 MÁVAG SK - SK Rusj Ungvár 3 - 0
1943 NB II Rákóczi 1942/1943 MOVE Szabolcs - Ózdi VTK 2 - 2
1943 NB II Wesselényi 1942/1943 Pénzügyi TSC - Hungária SC 3 - 2
1943 NB II Wesselényi 1942/1943 Postás SE - Kőbányai TK 2 - 1
1943 barátságos Svájc - Magyarország 1 - 3
1943 NB II Zrínyi 1942/1943 Szabadkai VAK - Pécsi DVAC 4 - 0
1943 NB II Zrínyi 1942/1943 Szegedi VSE - Kábelgygyár SC 1 - 1
1943 NB II Széchenyi 1942/1943 Tokodi ÜSC - Szombathelyi FC 2 - 1
1943 NB II Rákóczi 1942/1943 Ungvári AC - Perecesi TK 3 - 0
1943 NB II Wesselényi 1942/1943 Wekerletelepi SC - Gázgyári MTE 2 - 0
1940 nem hiv. Magyarország - Magyar ifjúsági válogatott 5 - 2
1937 NB 1936/1937 Budafok FC - Kispest FC 2 - 3
1937 NB 1936/1937 Ferencváros FC - Bocskay FC 5 - 1
1934 Profi I. liga 1933/1934 Kispest FC - Szeged FC 1 - 2
1934 Profi I. liga 1933/1934 Phöbus FC - Hungária FC 4 - 7
1926 Budapest I. o., 1925/1926 III. Kerület - Ferenczvárosi TC 5 - 5
1926 Budapest I. o., 1925/1926 Nemzeti SC - BEAC 0 - 4
1926 Budapest I. o., 1925/1926 Törekvés - Erzsébetfalvai TC 5 - 1
1926 Budapest I. o., 1925/1926 UTE - VAC 1 - 2
1926 Budapest I. o., 1925/1926 Vasas - 33 FC 3 - 3
1925 Budapest I. o., 1924/1925 Kispesti AC - VAC 0 - 1
1925 Budapest I. o., 1924/1925 MTK - Zuglói VII. Ker. AC 7 - 0
1925 Budapest I. o., 1924/1925 UTE - Nemzeti SC 6 - 0
1920 nem hiv. Berlin - Budapest 2 - 1
1912 II. oszt. 1911/1912 Fővárosi Ifjak AK - Erzsébetfalvi TC 0 - 0
1912 II. oszt. 1911/1912 Kereskedelmi Alkalmazottak OE - Újpesti TE 3 - 0
1912 II. oszt. 1911/1912 Műegyetemi AFC - Ferencvárosi SC 2 - 1
1912 II. oszt. 1911/1912 Vívó AC - Erzsébetvárosi SC 0 - 2
1909 I. osztály 1908/1909 Budapesti TC - MAC 0 - 0
1909 I. osztály 1908/1909 Fővárosi TC - UTE 1 - 2
1909 I. osztály 1908/1909 Typographia - Budapesti AK 1 - 2
1904 II. oszt. 1904 III. ker. TVE - Typographia SC 2 - 2