Győri Dózsa-Horváth Gumi SE - Beremendi Építők SK 1 : 5 17:00

2017.11.09, 11:50
    Győri Dózsa-Horváth Gumi SE - Beremendi Építők SK 1:5 (1:1)
    Győr, 500 néző. V.: Kassai
    Győr: Kocsis - Keszei, Kovács (Csollány 46. p.), Teidl, Horváth - Salamon (Szabó 76. p.), Szekeres (Makkos 76. p.), Fajkusz, Pintér - Vollai, Sinkó. Edző: Kovács Lajos
    Beremendi Építők: Bogyay- Bábli, Macsi, Borsos- Martinov, Csoboth, Lóth (Elek 87. p.), Varga - Benkovics, Fülöp (Kálmán 87 p.), Berecz (Weinert 71. p.). Edző: Torna Árpád
    41. perc: Fülöp bal oldali beadásából Martinov 4 méterről a kapu bal oldalába csúsztatott lábbal (0-1).
    43. perc: Jobb oldali beívelésből Pintér közelről a hálóba fejelt ( 1-1).
    61. perc: Ló th gurított Bereczhez, aki okosan, egyből a hálóba továbbított (1-2).
    70. perc: Benkovics jobb oldali beadásából a jókor érkező Varga 3 méterről a hálóba belsőzött (1-3).
    74. perc: A Varga felvágásáért megítélt szabadrúgást Fülöp végezte el, Benkovics átlépte a kapu elé lőtt labdát, ami a hálóban kötött ki (1-4).
    83. perc: Weinert 11 méterről a kapus m ellett a jobb sarokba gurított (1-5).
    A második félidőben nagyot javultak a beremendiek, taktikusan, tudatosan futballoztak.
    Jók: Pintér, ill. Csoboth, Macsi, Martinov, Fülöp, Varga.
    Kovács Lajos: - Megérdemelten nyert a Beremend.
    Torna Árpád: - Az első félidei kiegyenlített játék után a második játékrész örömfoci volt a számunkra. A győzelemmel a közelmúltban elhunyt Csalló János emlékének adóztunk.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1998-05-18