PMFC - Dunaferr 0-1 (0-1)
    Pécs, 1000 néző. V .: Sóthy 7
    PMFC: Tarlósi 6 -Foki 5 -Dienes 6, Kovácsevics 5 - Hofecker 4 (Sipos - , 79. p.), Lantos 4, Somfalvi 5, Kislőrincz 5, Romanek 5 - Gera 5 (Ulrich - , 68. p.), Czakó 4 (Szabó Cs. 4, 57. p.). Edző: Glázer Róbert
    Dunaferr: Bita 0 - Salamon 7 - Ács 5, Dudás 5 - Popovics 5 (Szabó Z. - , 66. p.), Jäkl 7, Jeremejev 5 (Szabó T. - , 73. p.), Cseke 5 (Kóczián - , 79. p.) - Lengyel 6, Tököli 5. Edző: Furják László.
    40. perc: Romanek szabadrúgásból próbálkozott tizennyolc m éterről, a labda megpattant Bita előtt, aki belekapott, a felső kapufa pedig hárított.
    42. perc: Egy szabadrúgást követően Tököli gurított Jäkl elé, aki 20 méterről, jobb külsővel gyönyörűen lőtt a bal felső sarokba (0-1).
    Gyenge mérkőzésen a PMFC alig alakított ki helyzetet, a vendégek, úgy tűnt, félgőzzel győztek. A dunaújvárosiak egyik legjobbja Jäkl volt, aki nem is régen még Pécsett játszott. A hazaiaknál nem akadt kiemelkedő teljesítmény.
    Glázer Róbert: - Közepes színvonalú mérkőzésen egy pontrúgás döntött. Érthetetlen a gólínségünk, amely hetek óta tart.
    Furják László: - Gratulálok a fiatal, ám rutintalan pécsi csapatnak.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1998-05-18