Budapesti VSC-Zugló FC - III. Kerület FC-Auto Trader 3 : 0 17:00

2018.11.29, 12:48
    Budapest, 1999. május 16., vasárnap (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 30. fordulójában:

BVSC-Zugló FC - III. Kerület FC-Auto Trader 3-0 (3-0)

Szőnyi út, 500 néző, V: Arany
    gólszerzők: Bérczy (33.), Aubel (40., 45.)
    sárga lap: Bondarenko (45.), Balogh Z., (73.), Csillag (75.), illetve Pálfi (56.), Várkonyi (66.)

BVSC:
    Rott - Pomper - Balog Z., Bérczy - Csillag, Bondarenko, Polonkai, Füzi K. (Vincze Z., 55.), Usvat - Szilágyi (Bozsik, a szünetben), Aubel

III. Kerület:
    Tóth I. - Gáspár - Kuti (Várkonyi, a szünetben), Pálfi - Kovács N., Tordai, Lázár, Kilik, Stranyóczky - Juhos (Gyura, 74.), Wukovics (Lendvai, 67.)

6. perc: Polonkai cselezett, majd 14 méterről, középről lőtt, de a vendégek kapusa lábbal hárított.
    33. perc: A vendégvédelem hibáját követően Bérczy elé került a labda, aki jobbról, 7 méterről laposan Tóth kapujába passzolt (1-0).
    35. perc: Gáspár 6 méterről, tiszta helyzetből a keresztlécre bombázott.
    40. perc: Polonkai ugratti ki Aubelt, aki balról, 12 méterről hatalmas lövést eresztett meg, a labda a keresztlécről a gólvonal mögé, majd a hálóba pattant (2-0).
    45. perc: Polonkai gurított középre, Kuti nem találta el a labdát, így Aubel egyedül törhetett a vendégek kapujára, s középről, 12 méterről a jobb alsó sarokba gurított (3-0).
    66. perc: Polonkai cselezte át a vendégvédelmet, de 14 méteres lövését Tóth bravúrral védte.
    82. perc: Stranyóczky került helyzetbe, de lövését Rott hárította.
    84. perc: Lendvai, majd Tordai szerezhetett volna gólt, Rott azonban mindkét közeli lövést védte.

Az első félidő befejező negyedórájában nyújtott játékával biztos, megérdemelt győzelmet aratott a képzettebb hazai csapat, a lelkesen, de sok hibával játszó vendégek ellen.