Magyar Viscosa SE - Pénzügyőr SE 0 : 4 17:00

Területi Bajnokság, Duna csoport 1986/1987, 29. forduló
  2. Népsport: 100

2017.10.03, 11:24 (szerk.: 2017.10.03, 13:39)
    MAGYAR VISCOSA SE —PÉNZÜGYŐR SE 0—4 (0—2)
    Nyergesújfalu, 80 néző, vezette: Sőmen
    Viscosa: Gyarmati — Budai, Szalai, Knapik, Martin, Hajda, Müllner, Varga S., Dibusz (45.perc Somogyi), Schalk, Varga J. Edző: dr. Magyar György.
    Az 1. percben még kimaradt az első vendéghelyzet, de a 2. percben már jött a gól. Szép összjáték után a labda a jobb felső sarokba vágódott. (0—1). A 20. percben Szalai hibája után három Pénzügyőr csatár vezethette rá a labdát Martinra, de hibáztak. A 30. percben szállt az első lövés a vendégek kapujára. Varga J. 20 méterről próbálkozott, sikertelenül. Válaszként a 32. percben újra csak gyors passzok után érkezett a második gól. (0-2).
    A második félidőre — az eredmény és a szűnni nem akaró eső hatására — a szurkolók nagy része a közeli "Nokedli” büfében ragadt. Sok örömteli eseményről nem maradtak le. A 62. percben egy legurított szabadrúgás után újra kezdeniük kellett a hazaiaknak (0—3). És még m indig nem volt vége. A 85. percben ismét csak gól u tán találkozott a labdával Gyarmati. (0—4).
    A néhány kitartó szurkoló hazafelé ballagva már a következő megyei bajnokság esélyeit latolgatta.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1987-05-19