magyarfutball.hu

Futballnaptár

september 24.

Feltöltés alatt...

Mai napon születtek

év személy település
1981 Tóth Balázs Ózd
1973 Kovács Zoltán Budapest
1962 Nagy Tibor Budapest
1953 Dákai Ervin Tatabánya
1927 Ombódi Imre Budapest
1911 Nemes József Erzsébetfalva
1900 Opata Zoltán Budapest

Mérkőzések

év bajnokság mérkőzés eredmény
2021 NB I 2021/2022 Zalaegerszegi TE FC - Paksi FC 2 - 5
2020 Európa Liga MOL Fehérvár FC - Stade de Reims 0 - 0
2017 NB II 2017/2018 Aqvital FC Csákvár - Békéscsaba 1912 Előre 0 - 6
2017 NB II 2017/2018 BFC Siófok - Vác FC 0 - 2
2017 NB III Nyugat 2017/2018 BKV Előre - Csornai SE 4 - 0
2017 NB III Közép 2017/2018 Budapest Honvéd FC-MFA - Szentlőrinc SE 2 - 1
2017 NB II 2017/2018 Ceglédi VSE - Gyirmót FC Győr 0 - 4
2017 NB III Kelet 2017/2018 Cigánd SE - Diósgyőri VTK tartalék 1 - 0
2017 NB II 2017/2018 CREDOBUS Mosonmagyaróvár - Nyíregyháza Spartacus FC 2 - 2
2017 NB III Nyugat 2017/2018 Csepel FC - Puskás Akadémia FC II 2 - 1
2017 NB III Nyugat 2017/2018 III. Kerületi TVE - Gyirmót FC Győr II 0 - 0
2017 NB III Nyugat 2017/2018 Kaposvári Rákóczi FC - Videoton FC II 0 - 1
2017 NB II 2017/2018 Kisvárda-Master Good - Szolnoki MÁV FC 2 - 3
2017 NB II 2017/2018 MTK Budapest - Soroksár SC 5 - 2
2017 NB III Kelet 2017/2018 Nyírbátori FC - MTK Budapest II 3 - 2
2017 NB III Közép 2017/2018 Paksi FC II - Hódmezővásárhelyi FC 2 - 1
2017 NB II 2017/2018 Swietelsky-Soproni VSE - Dorogi FC 1 - 2
2017 NB II 2017/2018 Szeged 2011-GA - KBSC 0 - 1
2017 NB III Közép 2017/2018 SZEOL SC - Szekszárdi UFC 1 - 0
2017 NB II 2017/2018 WKW ETO FC Győr - Budaörsi SC 1 - 2
2017 NB II 2017/2018 Zalaegerszegi TE FC - Budafoki MTE 2 - 2
2016 NB I 2016/2017 Budapest Honvéd FC - Videoton FC 1 - 2
2016 NB III Nyugat 2016/2017 Csepel FC - Hévíz SK 2 - 1
2016 NB I 2016/2017 Diósgyőri VTK - Debreceni VSC 1 - 3
2016 NB III Nyugat 2016/2017 ETO FC Győr - III. kerületi TVE 5 - 1
2016 NB III Nyugat 2016/2017 FC Ajka - Komárom VSE 2 - 1
2016 NB III Nyugat 2016/2017 FC Tatabánya - Csornai SE 2 - 3
2016 NB I 2016/2017 Ferencvárosi TC - Újpest FC 3 - 3
2016 NB III Kelet 2016/2017 Hajdúböszörményi TE - BKV Előre 2 - 3
2016 NB III Nyugat 2016/2017 Kaposvári Rákóczi FC - VLS Veszprém 3 - 0
2016 NB III Közép 2016/2017 Mórahalom VSE - Budafoki MTE 3 - 3
2016 NB III Kelet 2016/2017 Nyírbátori FC - FC Hatvan 1 - 1
2016 NB I 2016/2017 Paksi FC - MTK Budapest 0 - 0
2016 NB III Közép 2016/2017 Pécsi Mecsek FC - Szentlőrinc SE 2 - 1
2016 NB III Kelet 2016/2017 Putnok FC - Termálfürdő FC Tiszaújváros 1 - 0
2016 NB III Kelet 2016/2017 Rákospalotai EAC - KBSC 2 - 1
2016 NB I 2016/2017 Szombathelyi Swietelsky-Haladás - Gyirmót FC Győr 0 - 1
2016 NB III Kelet 2016/2017 Tállya KSE - Rákosmente KSK 2 - 1
2016 NB III Nyugat 2016/2017 Tarr Andráshida SC - Érdi VSE 1 - 2
2016 NB I 2016/2017 Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC 4 - 0
2011 NB I 2011/2012 BFC Siófok - Budapest Honvéd FC 0 - 0
2011 NB III Duna 2011/2012 Budafoki LC - Soroksár SC 0 - 1
2011 NB II Nyugat 2011/2012 Budaörsi SC - Ferencvárosi TC II 2 - 1
2011 NB III Duna 2011/2012 Diósdi TC-Select - Dorogi FC 1 - 2
2011 NB II Nyugat 2011/2012 Dunaújváros-Pálhalma Agrospeciál SE - Veszprém FC 1 - 2
2011 NB III Duna 2011/2012 Érdi VSE - Lindab-Törökbálinti TC 6 - 1
2011 NB II Nyugat 2011/2012 FC Ajka - Paksi FC II 1 - 1
2011 NB III Duna 2011/2012 Gázművek MTE - Pénzügyőr SE 0 - 4
2011 NB II Nyugat 2011/2012 Gold-Sport-Kozármisleny SE - MTK Budapest FC 3 - 5
2011 NB I 2011/2012 Kaposvári Rákóczi FC - Debreceni VSC-TEVA 1 - 1
2011 NB III Bakony 2011/2012 Körmendi FC - Aqvital-Publo Csákvári TK 0 - 2
2011 NB I 2011/2012 Lombard Pápa Termál FC - Vasas-Híd 0 - 0
2011 NB III Bakony 2011/2012 Mosonmagyaróvári TE 1904 - Szombathelyi Haladás II 1 - 1
2011 NB I 2011/2012 MVM-Paks - Pécsi Mecsek FC 4 - 4
2011 NB II Kelet 2011/2012 Orosháza FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2 - 2
2011 NB III Bakony 2011/2012 Répcelaki SE - Móri SE 2 - 1
2011 NB II Kelet 2011/2012 Restart-Ceglédi VSE - Újpest FC B 2 - 0
2011 NB III Duna 2011/2012 Sárisáp-TASK - ESMTK 1 - 1
2011 NB I 2011/2012 Újpest FC - Haladás-Sopron Bank 4 - 1
2011 NB II Kelet 2011/2012 Vecsési FC - Szolnoki MÁV FC 1 - 1
2011 NB III Bakony 2011/2012 Zalaegerszegi TE FC II - Balatonfüredi FC 2 - 2
2010 NB I 2010/2011 Újpest FC - Szolnoki MÁV FC 1 - 0
2010 NB I 2010/2011 Videoton FC - Szombathelyi Haladás 3 - 1
2007 NB I 2007/2008 Vasas SC - BFC Siófok 0 - 0
2006 NB II Nyugat 2006/2007 Balatonlelle SE - Lombard FC Pápa 1 - 1
2006 NB II Nyugat 2006/2007 Barcsi SC - Soroksár SC 1 - 0
2006 NB II Kelet 2006/2007 Bőcs KSC - Szolnoki MÁV FC 0 - 1
2006 NB II Kelet 2006/2007 Budafoki Lombard LC - Orosháza FC 1 - 1
2006 NB II Nyugat 2006/2007 Budaörsi SC - Kaposvölgye VSC 1 - 2
2006 NB II Nyugat 2006/2007 Integral DAC - BKV Előre 0 - 0
2006 NB II Kelet 2006/2007 Jászapáti VSE - Makói FC 0 - 1
2006 NB II Kelet 2006/2007 Kazincbarcikai SC - Kecskeméti TE 1 - 2
2006 NB II Nyugat 2006/2007 Szombathelyi Haladás - Felcsút SE 2 - 2
2006 NB I 2006/2007 Újpest FC - Pécsi Mecsek FC-Pécs Plaza 1 - 0
2005 NB II Kelet 2005/2006 Baktalórántháza VSE - Vecsési FC 2 - 1
2005 NB III Alföld 2005/2006 Békéscsabai 1912 Előre SE - Tápiógyörgye 2 - 1
2005 NB II Nyugat 2005/2006 Bodajk FC-Siófok - Paksi SE 0 - 2
2005 NB I 2005/2006 Budapesti Vasas SC - Pécsi Mecsek FC 3 - 0
2005 NB I 2005/2006 Debreceni VSC-AVE Ásványvíz - Diósgyőri VTK 2 - 0
2005 NB II Nyugat 2005/2006 Dunaújvárosi Kohász SE - FC Ajka 7 - 4
2005 NB II Nyugat 2005/2006 Gyirmót SE - Kaposvölgye VSC 2 - 0
2005 NB I 2005/2006 Győri ETO FC - FC Sopron 2 - 1
2005 NB II Nyugat 2005/2006 Hévíz FC - Celldömölki VSE-MÁVÉPCELL 1 - 0
2005 NB I 2005/2006 Kaposvári Rákóczi FC - Budapest Honvéd FC 0 - 0
2005 NB II Kelet 2005/2006 Orosháza FC - Szolnoki MÁV FC-Mondi 0 - 1
2005 NB I 2005/2006 Rákospalotai EAC - FC Fehérvár 1 - 2
2005 NB II Kelet 2005/2006 Soroksár SC - Nyíregyháza Spartacus FC 1 - 0
2005 NB II Nyugat 2005/2006 Szombathelyi Haladás - Felcsút SE 1 - 2
2005 NB I 2005/2006 Újpest FC - Csőszer FC Tatabánya Auto-Trader 5 - 1
2005 NB I 2005/2006 Zalaegerszegi TE FC - Lombard FC Pápa 5 - 0
2003 UEFA Kupa Ferencvárosi TC - F.C. København 1 - 1
2003 UEFA Kupa NK Dinamo Zagreb - MTK Hungária 3 - 1
2003 UEFA Kupa NK Varteks Varaždin - DVSC-MegaForce 1 - 3
2000 Kval. NBI/B, Nyugat B BKV Előre - Siófok FC 1 - 0
2000 Kval. NBI/B, Nyugat B Celldömölki VSE-Antók FC - Veszprém LC 3 - 2
2000 Kval. NBI/B, Nyugat A Csepel-Auto Trader - Dorogi FC 0 - 1
2000 Kval. NBI/B, Kelet A FC Eger - Fóti SE 2 - 0
2000 Kval. NBI/B, Nyugat A Hévíz FC - Komlói Bányász SK 5 - 0
2000 Kval. NBI/B, Kelet B 2000 Kiskőrösi FC - Cegléd FC 4 - 2
2000 Kval. NBI/B, Kelet B 2000 Monor-Ilzer SE - Sáma-Kunszentmártoni TE 0 - 1
2000 Kval. NBI/B, Nyugat B Pápai ELC - Rákospalotai EAC 0 - 0
2000 Kval. NBI/B, Kelet A Szolnoki MÁV FC-Neusiedler - Jászberényi SE-Vasas 2 - 0
2000 Kval. NBI/B, Kelet A Tiszaújvárosi FC - Bőcsi KSC 0 - 2
1999 NB I (NB II) 1999/2000 BKV Előre - Pécsi MFC 2 - 0
1999 NB I (NB II) 1999/2000 BVSC - Érdi Sport 2 - 0
1999 NB I 1999/2000 Győri ETO FC - Gázszer FC 0 - 1
1999 NB I 1999/2000 Kispest-Honvéd FC - Dunaferr SE 2 - 2
1999 NB I 1999/2000 Nagykanizsai Olajbányász FC - Debreceni VSC 1 - 1
1997 NB I 1997/1998 Diósgyőri FC - BVSC-Zugló FC 4 - 0
1997 NB I 1997/1998 Győri ETO FC - Haladás VFC-Milos Sped 3 - 0
1997 NB I 1997/1998 Kispest-Honvéd FC - Ferencvárosi TC 1 - 0
1997 NB I 1997/1998 MTK FC - Siófoki Bányász FC 2 - 0
1997 NB I 1997/1998 Tiszakécske FC-Eurobusz - Debreceni VSC-Epona 2 - 0
1997 NB I 1997/1998 Újpesti TE - Ecker-Stadler FC 4 - 0
1997 NB I 1997/1998 Videoton FC Fehérvár - Békéscsabai Előre FC 5 - 1
1997 NB I 1997/1998 Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Vasas Danubius Hotels 2 - 1
1996 NB II Kelet 1995/1996 FC Hatvan - Tiszavasvári Alkaloida SE 0 - 0
1996 UEFA Kupa Olympiacos CFP - Ferencvárosi TC 2 - 2
1995 NB II Nyugat 1995/1996 Balatonfüredi SC - Százhalombattai FC 0 - 0
1995 NB III Tisza 1995/1996 Balmazújvárosi SC - Vámospércsi Bocskai SE 10 - 0
1995 NB II Nyugat 1995/1996 BKV Előre SC - Mohácsi FC 4 - 0
1995 NB II Nyugat 1995/1996 Budafoki LC - Siófoki Bányász FC 0 - 4
1995 NB I 1995/1996 Debreceni VSC-Epona - Békéscsabai Előre FC 1 - 0
1995 NB II Kelet 1995/1996 FC Eger - Nyíregyházi FC 1 - 4
1995 NB II Kelet 1995/1996 FC Sényő - III. Kerületi TVE 0 - 6
1995 NB II Kelet 1995/1996 Hajdúnánási FC - Tiszakécskei FC 1 - 1
1995 NB II Kelet 1995/1996 Hódmezővásárhelyi Astra-VFC - Kazincbarcikai SC 1 - 0
1995 NB II Kelet 1995/1996 Kecskeméti TE - Salgótarjáni BTC 1 - 0
1995 NB III Tisza 1995/1996 Kisvárdai SE - Ózdi FC 2 - 1
1995 NB III Tisza 1995/1996 Mátészalkai MTK - Nyírbátor FC 1 - 1
1995 NB III Tisza 1995/1996 Miskolci VSC - Hajdúböszörményi TE 1 - 0
1995 NB III Tisza 1995/1996 Rakamazi Spartacus SE - Nagykállói SE 1 - 2
1995 NB II Nyugat 1995/1996 Tatabányai FC - Nagykanizsai Olajbányász SE 2 - 2
1995 NB III Tisza 1995/1996 Tiszafüred Ivecosped VSE - Borsodi Építők Volán SC 3 - 0
1994 NB I 1994/1995 Békéscsabai Előre FC - Debreceni Vasutas SC 3 - 3
1994 NB II Kelet 1994/1995 Diósgyőri FC - MTK 0 - 1
1994 NB II Nyugat 1994/1995 Dunaferr SE - Haladás VSE 0 - 1
1994 NB I 1994/1995 EMDSZ-Soproni LC - Csepel-Kordax 0 - 2
1994 NB I 1994/1995 Ferencvárosi TC - Vác FC-Samsung 5 - 0
1994 NB I 1994/1995 Kispest-Honvéd FC - Stadler FC 2 - 0
1994 NB II Kelet 1994/1995 Nyíregyházi FC - Kabai Cukor FC 0 - 1
1994 NB I 1994/1995 Parmalat FC - Nagykanizsai Olajbányász SE 1 - 1
1994 NB II Kelet 1994/1995 Salgótarjáni BTC - Balmazújvárosi SC 6 - 1
1994 NB I 1994/1995 Vasas SC - Pécsi MSC-Fordan 3 - 0
1994 NB II Nyugat 1994/1995 Veszprém FC - Pécsi VSK 5 - 0
1994 NB I 1994/1995 Zalaegerszegi TE - ETO FC Győr 1 - 0
1993 NB I 1993/1994 Vác FC-Samsung - Csepel-Kordax 3 - 1
1993 NB I 1993/1994 Vasas SC - Budapesti VSC-Dreher 5 - 1
1989 NB II Kelet 1989/1990 Bajai SK - Debreceni MTE 1 - 1
1989 NB III Tisza 1989/1990 Balmazújvárosi Lenin TSz SE - Mádi Bányász SE 3 - 0
1989 NB III Duna 1989/1990 BKV Előre SC - Dömsödi Dózsa TSZ SE 3 - 3
1989 NB II Nyugat 1989/1990 Bp. Volán SC - Dorogi Bányász SC 1 - 0
1989 NB II Nyugat 1989/1990 Budafoki MTE-Törley - Komlói Bányász SK 2 - 0
1989 NB II Kelet 1989/1990 Debreceni Kinizsi SE - Salgótarjáni Síküveg SE 3 - 1
1989 NB III Duna 1989/1990 Dunakeszi Vasutas SE - Várpalotai Bányász SK 2 - 0
1989 NB II Nyugat 1989/1990 Dunaújvárosi Kohász SE - Keszthelyi ATE Haladás 1 - 1
1989 NB II Kelet 1989/1990 Eger SE - Szolnoki MÁV MTE 2 - 0
1989 NB III Duna 1989/1990 Érdi VSE - Peremartoni SC 1 - 1
1989 NB III Duna 1989/1990 Esztergomi MIM Vasas SE - ESMTK 1 - 3
1989 NB III Tisza 1989/1990 Hajdúböszörményi Bocskai SE - Rakamazi Spartacus SE 1 - 0
1989 NB III Tisza 1989/1990 Hajdúnánási Bocskai SE - Kabai Egyetértés SE 2 - 2
1989 NB III Tisza 1989/1990 Hajdúszoboszlói Bocskai SE - Borsodi Építők Volán SC 0 - 3
1989 NB III Duna 1989/1990 Honvéd Osztapenko SE - Tatai Honvéd AC 1 - 0
1989 NB II Kelet 1989/1990 Kazincbarcikai Vegyész SE - Metripond SE 0 - 1
1989 NB II Kelet 1989/1990 Kecskeméti SC - BVSC 2 - 1
1989 NB III Tisza 1989/1990 Kisvárdai SE - Edelényi Bányász SE 3 - 0
1989 NB II Kelet 1989/1990 Mezőtúri Honvéd SE - Szegedi Dózsa SE 1 - 1
1989 NB II Nyugat 1989/1990 Mohácsi FC - III. Kerületi TTVE 2 - 1
1989 NB III Tisza 1989/1990 Olefin SC - Mátészalkai MTK 1 - 1
1989 NB II Nyugat 1989/1990 Oroszlányi Bányász SK - Nagykanizsai Olajbányász SE 2 - 2
1989 NB III Tisza 1989/1990 Ózdi Kohász SE - Borsodi Bányász SE 2 - 0
1989 NB III Duna 1989/1990 Pénzügyőr SE - Magyar Kábel SC 1 - 0
1989 NB III Duna 1989/1990 Péti MTE - Dunai Kőolaj SK 1 - 1
1989 NB III Duna 1989/1990 Sárisápi Bányász SE - Ercsi Kinizsi SE 5 - 2
1989 NB II Nyugat 1989/1990 Soproni SE - Paksi SE 4 - 1
1989 NB II Kelet 1989/1990 Szeged SC - Diósgyőri VTK 1 - 1
1989 NB II Nyugat 1989/1990 Szekszárdi Dózsa SC - Tapolcai Bauxitbányász SE 2 - 1
1989 NB I 1989/1990 Tatabányai Bányász SC - Veszprémi SE 0 - 0
1989 NB II Nyugat 1989/1990 Zalaegerszegi TE - Ajkai Hungalu SK 1 - 0
1988 NB I 1988/1989 Békéscsabai Előre Spartacus SC - Videoton SC 1 - 0
1988 NB II Kelet 1988/1989 Debreceni MVSC - Szeged SC 3 - 2
1988 NB III Duna 1988/1989 Dunakeszi Vasutas SE - Magyar Viscosa SE 3 - 0
1988 NB III Duna 1988/1989 Magyar Kábel SC - BKV Előre SC 0 - 0
1988 NB I 1988/1989 MTK-VM SK - Ferencvárosi TC 2 - 0
1988 NB I 1988/1989 Pécsi Munkás SC - Tatabányai Bányász SC 1 - 2
1988 NB III Duna 1988/1989 Péti MTE - Gödöllői SC 0 - 0
1988 NB I 1988/1989 Szombathelyi Haladás VSE - Veszprémi SE 2 - 0
1988 NB I 1988/1989 Újpesti Dózsa SC - Siófoki Bányász SE 0 - 1
1986 nem hiv. Haladás VSE - Magyarország 1 - 1
1983 NB I 1983/1984 Budapesti Honvéd SE - Ferencvárosi TC 3 - 0
1983 NB I 1983/1984 Szegedi EOL AK - Diósgyőri VTK 0 - 0
1983 NB I 1983/1984 Szombathelyi Haladás VSE - Nyíregyházi VSSC 1 - 2
1983 NB I 1983/1984 Újpesti Dózsa SC - Vasas SC 1 - 1
1983 NB I 1983/1984 Volán SC - Rába Vasas ETO 1 - 1
1982 NB I 1982/1983 Csepel SC - Videoton SC 2 - 1
1980 barátságos Magyarország - Spanyolország 2 - 2
1978 NB II Nyugat 1978/1979 Bábolnai SE - Tapolcai Bauxitbányász SE 1 - 1
1978 NB II Kelet 1978/1979 Békéscsabai TASK - Szolnoki MÁV SE 2 - 0
1978 NB II Közép 1978/1979 Bp. Spartacus SC - 22. sz. Volán SE 1 - 1
1978 NB II Közép 1978/1979 BVSC - Kossuth KFSE 1 - 3
1978 NB II Kelet 1978/1979 Debreceni VSC - HÓDGÉP Metripond SE 0 - 0
1978 NB II Közép 1978/1979 Dunakeszi VSE - Budafoki MTE-Kinizsi 1 - 0
1978 NB II Közép 1978/1979 Dunaújvárosi Építők SE - Szegedi EOL AK 1 - 4
1978 NB II Közép 1978/1979 Ganz-MÁVAG SE - Balassagyarmati SE 1 - 0
1978 NB II Kelet 1978/1979 Gyöngyösi Spartacus SC - Debreceni MTE 1 - 3
1978 NB II Közép 1978/1979 Honvéd Bem József SE - Építők SC 1 - 1
1978 NB II Kelet 1978/1979 Honvéd Papp József SE - Lehel SC 3 - 2
1978 NB II Nyugat 1978/1979 Honvéd Rákóczi Ferenc SE - Répcelaki Bányász SK 3 - 1
1978 NB II Kelet 1978/1979 Honvéd Szabó Lajos SE - Eger SE 0 - 2
1978 NB II Kelet 1978/1979 Kazincbarcikai Vegyész SE - Leninvárosi MTK 2 - 1
1978 NB II Közép 1978/1979 Kecskeméti SC - BKV Előre SC 1 - 0
1978 NB II Nyugat 1978/1979 KOMÉP SC - Kaposvári Rákóczi SC 1 - 3
1978 NB II Nyugat 1978/1979 MÁV DAC - Sabaria SE 1 - 1
1978 NB II Nyugat 1978/1979 MÁV Nagykanizsai TE - Komlói Bányász SK 0 - 0
1978 NB II Nyugat 1978/1979 NIKE Fűzfői AK - Bakony Vegyész TC 0 - 3
1978 NB II Kelet 1978/1979 Nyíregyházi VSSC - Kisvárdai SE 3 - 1
1978 NB II Nyugat 1978/1979 Oroszlányi Bányász SK - Nagykanizsai Olajbányász SE 2 - 1
1978 NB II Kelet 1978/1979 Ózdi Kohász SE - Miskolci VSC 2 - 0
1978 NB II Nyugat 1978/1979 Pécsi VSK - Dorogi AC 3 - 1
1978 NB II Nyugat 1978/1979 Péti MTE - Ajkai Aluminium SK 3 - 1
1978 NB II Nyugat 1978/1979 Soproni SE - Szekszárdi Dózsa SE 3 - 0
1978 NB II Kelet 1978/1979 Szarvasi Főiskola Spartacus SC - Borsodi Bányász SE 1 - 1
1978 NB II Közép 1978/1979 Szegedi Dózsa SE - Vasas Ikarus SK 2 - 0
1978 NB II Kelet 1978/1979 Szolnoki MTE - Gyulai SE 6 - 0
1978 NB II Közép 1978/1979 Váci Híradás Vasas SE - Pénzügyőr SE 2 - 0
1977 NB I 1977/1978 Békéscsabai Előre Spartacus SC - MTK-VM SK 1 - 2
1977 NB I 1977/1978 Budapesti Honvéd SE - Tatabányai Bányász SC 2 - 0
1977 NB I 1977/1978 Csepel SC - Rába Vasas ETO 2 - 0
1977 NB I 1977/1978 Diósgyőri Vasgyárak TK - Pécsi MSC 0 - 2
1977 NB I 1977/1978 Dunaújvárosi Kohász SE - Újpesti Dózsa SC 1 - 1
1977 NB I 1977/1978 Ferencvárosi TC - Székesfehérvári MÁV Előre SC 1 - 0
1977 NB I 1977/1978 Kaposvári Rákóczi SC - Zalaegerszegi TE 2 - 2
1977 NB I 1977/1978 Szegedi EOL AK - Vasas SC 1 - 2
1977 NB I 1977/1978 Videoton SC - Szombathelyi Haladás VSE 6 - 0
1975 EB 1976 sel. Magyarország - Ausztria 2 - 1
1972 NB I/B 1972/1973 BKV Előre SC - Pénzügyőr SE 2 - 2
1972 NB I/B 1972/1973 Bp. Spartacus SC - Debreceni VSC 1 - 0
1972 NB I 1972/1973 Csepel SC - Vasas SC 3 - 1
1972 NB I 1972/1973 Diósgyőri Vasgyárak TK - MTK 0 - 0
1972 NB I/B 1972/1973 Dunaújvárosi Kohász SE - Szekszárdi Dózsa SE 2 - 1
1972 NB I/B 1972/1973 Egri Dózsa SC - Volán SC 4 - 0
1972 NB I 1972/1973 Ferencvárosi TC - Rába Vasas ETO 4 - 1
1972 NB I/B 1972/1973 Haladás VSE - Oroszlányi Bányász SK 2 - 0
1972 NB I/B 1972/1973 Kecskeméti Dózsa SK - Dorogi AC 3 - 1
1972 NB I/B 1972/1973 MÁV DAC - Békéscsabai Előre Spartacus SC 0 - 0
1972 NB I 1972/1973 Szegedi EOL - Videoton SC 2 - 1
1972 NB I/B 1972/1973 Szolnoki MTE - Miskolci VSC 4 - 0
1972 NB I 1972/1973 Tatabányai Bányász SC - Pécsi Dózsa SC 0 - 0
1972 NB I/B 1972/1973 Várpalotai Bányász SK - Ganz-MÁVAG SE 0 - 1
1970 nem hiv. Magyarország - Újpesti Dózsa SC ifjúsági 7 - 5
1969 barátságos Svédország - Magyarország 2 - 0
1967 NB II Közép 1967 BEAC - Kazincbarcikai MTK 4 - 1
1967 NB II Kelet 1967 Békéscsabai Előre SC - Kecskeméti TE 0 - 0
1967 NB II Közép 1967 Borsodi Bányász SK - EVTK 2 - 0
1967 NB I/B 1967 Bp. Spartacus SC - Ganz-MÁVAG SE 2 - 2
1967 NB I/B 1967 Budafoki MTE-Kinizsi - Ózdi Kohász SE 4 - 1
1967 NB II Kelet 1967 Ceglédi VSE - Szegedi VSE 5 - 0
1967 NB II Nyugati csoport 1967 Dombóvári VSE - Nagykanizsai Bányász SK 1 - 4
1967 NB I/B 1967 Egyetértés SC - Nyíregyházi Spartacus 2 - 0
1967 NB II Közép 1967 Esztergomi Vasas SC - III. Kerületi TTVE 3 - 2
1967 NB II Nyugati csoport 1967 Győri Dózsa SK - Pécsi Ércbányász SC 2 - 1
1967 NB II Kelet 1967 Jászberényi Lehel SC - Pénzügyőr SE 0 - 1
1967 NB II Nyugati csoport 1967 Kaposvári Kinizsi - Máza-Szászvári Bányász SK 1 - 1
1967 NB I/B 1967 Kecskeméti Dózsa - Debreceni VSC 3 - 1
1967 NB II Kelet 1967 Kelenföldi Goldberger SE - Szolnoki MTE 0 - 3
1967 NB II Kelet 1967 Kiskunfélegyházi Vasas TK - Gyulai MEDOSZ SK 0 - 0
1967 NB II Nyugati csoport 1967 MÁV DAC - Szombathelyi Cipőgyár 4 - 2
1967 NB II Kelet 1967 Mezőkovácsházi Petőfi SK - Martfűi MSE 2 - 0
1967 NB II Kelet 1967 MGM Debrecen - Budai Spartacus SC 1 - 1
1967 NB I/B 1967 Miskolci VSC - Fővárosi Autóbusz SK 3 - 1
1967 NB II Közép 1967 Nagybátonyi Bányász SC - Honvéd ETI SE 3 - 1
1967 NB I/B 1967 Oroszlányi Bányász SK - BVSC 0 - 1
1967 NB I/B 1967 Pécsi Bányász SE - Bp. Előre SC 1 - 3
1967 NB II Nyugati csoport 1967 Pécsi VSK - Pápai Textiles SE 0 - 0
1967 NB II Közép 1967 Rudabányai Ércbányász SK - Almásfüzitői Timföld SC 2 - 1
1967 NB II Közép 1967 Salgótarjáni Kohász SE - Kisterenyei Bányász SE 0 - 1
1967 NB II Nyugati csoport 1967 Soproni Textiles - Zalaegerszegi TE 1 - 2
1967 NB II Közép 1967 Székesfehérvári MÁV Előre SC - Ormosbányai Bányász 2 - 1
1967 NB II Kelet 1967 Szolnoki MÁV SE - KISTEXT SK 1 - 0
1967 NB I/B 1967 Várpalotai Bányász SK - Dorogi Bányász SC 2 - 1
1967 NB II Közép 1967 Vasas Izzó SK - Sárisápi Bányász SE 4 - 1
1967 NB II Nyugati csoport 1967 Veszprémi Vegyész SC - Honvéd Táncsics SE 3 - 4
1967 NB II Nyugati csoport 1967 Zalaegerszegi Dózsa - Fűzfői AK 1 - 0
1966 NB I/B 1966 FŐSPED Szállítók SE - Oroszlányi Bányász SK 0 - 0
1966 NB II Kelet 1966 MGM Debrecen - Szegedi VSE 2 - 3
1966 NB I 1966 MTK - Ózdi Kohász SE 2 - 0
1966 NB II Kelet 1966 Salgótarjáni Kohász SE - Békéscsabai Előre SC 0 - 1
1966 NB II Nyugat 1966 Vasas Izzó SK - Fővárosi Autóbusz SK 1 - 0
1961 NB II Nyugat 1961/1962 Budai Spartacus SC - Székesfehérvári Vasas SC 1 - 4
1961 NB II Nyugat 1961/1962 BVSC - Budafoki MTE-Kinizsi 1 - 0
1961 NB II Kelet 1961/1962 Ceglédi VSE - Bp. Spartacus SC 0 - 0
1961 NB II Kelet 1961/1962 Debreceni EAC - Láng Vasas SK 0 - 2
1961 NB II Nyugat 1961/1962 Erzsébeti VTK - Mosonmagyaróvári TE 0 - 0
1961 NB II Kelet 1961/1962 Ganz-MÁVAG SE - Debreceni VSC 2 - 4
1961 NB I 1961/1962 Győri Vasas ETO - Budapesti Honvéd SE 2 - 2
1961 NB II Nyugat 1961/1962 Kaposvári Kinizsi - Szombathelyi Haladás VSE 1 - 3
1961 NB II Kelet 1961/1962 Kecskeméti Dózsa - Egyetértés SC 2 - 1
1961 NB II Nyugat 1961/1962 Kőbányai Lombik TK - FŐSPED Szállítók SE 1 - 3
1961 NB II Kelet 1961/1962 Miskolci VSC - KISTEXT SK 8 - 1
1961 NB I 1961/1962 MTK - Dorogi Bányász 0 - 1
1961 NB II Kelet 1961/1962 Nyíregyházi Spartacus - Diósgyőri VTK 2 - 1
1961 NB I 1961/1962 Pécsi Dózsa SC - Szegedi EAC 1 - 0
1961 NB I 1961/1962 Salgótarjáni Bányász TC - Komlói Bányász SK 1 - 1
1961 NB II Nyugat 1961/1962 Soproni VSE - Zalaegerszegi TE 1 - 1
1961 NB II Kelet 1961/1962 Szegedi Építők SK - Borsodi Bányász SK 1 - 2
1961 NB II Kelet 1961/1962 Szolnoki MÁV SE - Bp. Előre SC 0 - 0
1961 NB II Nyugat 1961/1962 Sztálinvárosi Kohász SE - Pénzügyőrök SE 7 - 1
1961 NB I 1961/1962 Tatabányai Bányász SC - Ózdi Kohász SE 5 - 1
1961 NB I 1961/1962 Vasas SC - Csepel SC 3 - 1
1961 NB II Nyugat 1961/1962 Vasas Vörös Csillag Traktorgyári SK - Oroszlányi Bányász SK 1 - 1
1950 NB I 1950 Dorogi Tárna - ÉDOSz SE 3 - 0
1950 NB I 1950 Dózsa SE - Szegedi SzMTE 2 - 2
1950 NB I 1950 Győri Vasas ETO - Előre SE 4 - 2
1950 barátságos Magyarország - Albánia 12 - 0
1950 NB I 1950 Szombathelyi Lokomotív - Diósgyőri Vasas 0 - 0
1947 NB I 1947/1948 EMTK - Salgótarjáni BTC 6 - 2
1947 NB I 1947/1948 Vasas SC - Elektromos MSE 4 - 1
1944 NB 1944/1945 Ferencváros FC - Kispest FC 4 - 3
1939 NB B Dunántúl 1939/1940 Alba Regia AK - Pénzügyi TSC 2 - 4
1939 NB B Felvidék 1939/1940 Beregszászi FTC - Losonci AFC 1 - 1
1939 NB B Felvidék 1939/1940 BSzKRT SE - Munkácsi SE 14 - 2
1939 NB B Felvidék 1939/1940 Füleki TC - BVSC 0 - 1
1939 NB B Dunántúl 1939/1940 Győri ETO - MTK 2 - 3
1939 NB B Dunántúl 1939/1940 Komáromi FC - Lampart FC 1 - 1
1939 barátságos Magyarország - Németország 5 - 1
1939 NB B Felvidék 1939/1940 MOVE Ózdi VTK - Kassai SC 7 - 1
1939 NB B Felvidék 1939/1940 Nyíregyházi TVE - Diósgyőri MÁVAG SC 2 - 7
1939 NB B Felvidék 1939/1940 Perecesi TK - Debreceni VSC 1 - 1
1939 NB B Felvidék 1939/1940 Salgótarjáni SE - Ungvári AC 5 - 1
1939 NB B Felvidék 1939/1940 SK Rusj Ungvár - Salgótarjáni BTC 3 - 1
1939 NB B Dunántúl 1939/1940 Soproni VSE - Érsekújvári SE 3 - 1
1939 NB B Dunántúl 1939/1940 Tatabányai SC - Pécsi VSK 6 - 1
1939 NB B Dunántúl 1939/1940 Tokodi ÜSE - Dorogi AC 4 - 2
1939 NB B Dunántúl 1939/1940 Zuglói Danuvia SE - Soproni FAC 7 - 5
1938 NB 1938/1939 Elektromos FC - Kispest FC 0 - 4
1938 NB 1938/1939 Taxisok - Nemzeti SC 3 - 4
1933 Profi I. liga 1933/1934 Bocskay FC - Kispest FC 2 - 1
1933 Profi I. liga 1933/1934 Ferencvárosi FC - Budai 11 7 - 3
1933 Profi I. liga 1933/1934 Hungária FC - Nemzeti SC 1 - 2
1933 Profi I. liga 1933/1934 III. Kerület FC - Újpest FC 1 - 1
1933 Profi I. liga 1933/1934 Phöbus FC - Somogy FC 2 - 0
1933 nem hiv. Románia - Magyar amatőr válogatott 5 - 1
1933 Profi I. liga 1933/1934 Szeged FC - Attila FC 2 - 1
1931 Profi I. liga 1931/1932 Nemzeti SC - Sabaria FC 1 - 0
1922 barátságos Ausztria - Magyarország 2 - 2
1916 Hadi, I. oszt. 1916/1917 Budapesti AK - Vasas 1 - 0
1916 Hadi, I. oszt. 1916/1917 Ferenczvárosi TC - 33 FC 2 - 0
1916 Hadi, I. oszt. 1916/1917 III. Kerület - Budapesti TC 0 - 3
1916 Hadi, I. oszt. 1916/1917 Kispesti AC - Fővárosi TK 2 - 1
1916 Hadi, I. oszt. 1916/1917 UTE - Törekvés SE 0 - 5
1911 I. osztály 1911/1912 Budapesti TC - Törekvés SE 2 - 1
1911 II. oszt. 1911/1912 Fővárosi TK - Újpest-Rákospalotai AK 6 - 1
1911 II. oszt. 1911/1912 Kereskedelmi Alkalmazottak OE - Fővárosi Ifjak AK 1 - 1
1911 II. oszt. 1911/1912 Lytographia LE - Józsefvárosi AC 1 - 3
1911 I. osztály 1911/1912 MTK - Budapesti-Csepeli AK 2 - 2
1911 I. osztály 1911/1912 Nemzeti SC - III. kerületi TVE 2 - 0
1911 I. osztály 1911/1912 Terézvárosi TC - MAC 1 - 0
1911 II. oszt. 1911/1912 Újpesti TE - Ferencvárosi SC 9 - 2
1911 II. oszt. 1911/1912 Vívó AC - Erzsébetfalvi TC 6 - 1
1905 I. osztály 1905 33 FC - MTK 1 - 8
1905 I. osztály 1905 Ferenczvárosi TC - Postás 1 - 1
1905 I. osztály 1905 Fővárosi TC - MAC 1 - 0
1905 I. osztály 1905 MUE - UTE 0 - 5
1901 II. oszt. 1901 Ganz Tisztviselők LE - MAC -