Gyirmót SE - Kaposvölgye VSC 2 : 0 16:00

Gyimót, 400 néző.
    Vezette: Bede F. (7) (Márton, Viszakay)

GYIRMÓT: Sánta 6 - Hegyi 6, Radics 7, Pék 6, Tóth A. 6 - Nagy L. 5 (László 5, 33.), Török 5, Polyák 5, Károlyi S. 6 - Tóth N. 7 (Horváth R. -, 72.), Korsós A. 6 (Németh L. 0, 86.). Vezetőedző: Hannich Péter

KAPOSVÖLGYE: Lajkó 5 - Tamás 5, Bozsó 5, Szabó M. 6, Szolomájer 6 (Sylla -, 67.) - Huzmi 5, Szabó Sz. 5, Horváth J. 6, Kovács A. 6 (Horváth Z. -, 67.) - Zakar 6 (Kárpáti -, 67.), Horváth R. 5. Vezetőedző: Horváth Lajos

41. perc: Károlyi bal oldali beadása után Tóth Norbert fejelte a labdát a kapu jobb oldalába. 1-0
    49. perc: László bal oldali szögletét követően újra Tóth Norbert fejelt a kapu közepébe . 2-0

Mestermérleg
    Hannich Péter: - A játék képe alapján megérdemelten győztünk. Fontos, hogy ismét kapott gól nélkül értük el a sikert.
    Horváth Lajos: - Az ellenfél kevés helyzetét jó százalékban használta ki, mi viszont nem tudtunk élni a kínálkozó lehetőségeinkkel.