Hévíz FC - Celldömölki VSE-MÁVÉPCELL 1 : 0 16:00

Hévíz-Celldömölk 1-0 (0-0)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Hévíz, 400 néző
    Vezette: Ferencz N. (8) (Kovács Zs., Golubics)

HÉVÍZ: Miski 0 - Sipos 6, Györe 7, Németh P. 6, Kónya 8 - Páli K. 5 (Honfi -, 63.), Czafit 7, Kovács Sz. 6, Pogacsics 6 - Harth 5 (Purt 6, a szünetben), Kerek 5 (Páli A. -, 70.). Vezetőedző: Glázer Róbert

CELLDÖMÖLK: Szép T. 0 - Vajda 5, Csákvári 6, Bodor 6, Somogyi 5 - Zsömlye 6, Palkovics 6, Hegyi 6, Németh A. 5 (Vér -,75.) - Németh J. 7, Szabó L. 5 (Kóbor -, 67.). Vezetőedző: Sebestyén Attila
    74. perc: Czafit a jobb oldalról ívelte középre a labdát, s Kónya nyolc méterről fejelt a hálóba. 1-0

Mestermérleg
    Glázer Róbert: - A második félidőben jobban játszottunk ellenfelünknél, nagy helyzeteink voltak, megérdemelten győztünk. Igazi csapatként futballoztunk.
    Sebestyén Attila: - A játék képe alapján nem érdemeltünk vereséget, de egy potyaízű góllal vesztettünk. Ígérem, leszünk még jobbak is.