Dunaújvárosi Kohász SE - FC Ajka 7 : 4 16:00

Dunaújvárosi Kohász-FC Ajka 7-4 (5-2)
    A mérkőzés osztályzata: 4
    Dunaújváros, 300 néző
    Vezette: Sóthy (6) (Heibl, Beidek)

DUNAÚJVÁROS: Tóth J. 7 - Riedl 8, Szepessy D. 6, Vaskó 7, Pénzes 6 - Micskó 7 (Nagy A. -, a 70.), Szekér 7, Zabundu 6 - Belényesi 7-2=5, Kuti L. 7 (Kohány -, a 83.), Nagy I. 7 (Rátkai 6, 39.). Vezetőedző: Szepessy László

AJKA: Csepregi 5 - Badics 4, Pálfi 4, Zsidó 4 (Balla 4, a szünetben) - Szélessy 6 (Heck 5, 57.), Garai 6, Márton 5, Kiss K. 5, Csörnyei 5 - Bényi 6 (Pákai 6, 30.), Finta 5. Vezetőedző: Jákli Péter

Kiállítva: Belényi (a második sárga lap után) a 35. percben
    2. perc: Riedl bedobása után Belényesi továbbcsúsztatta a labdát, Nagy István az ötösön estében a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0
    3. perc: Csörnyei nyolc méterről célozta meg a kaput, a labda levágódott egy védőről, éppen az üresen álló Szélessy elé, aki az ötös sarkáról a bal felső sarokba lőtt. 1-1
    12. perc: Pénzes bal oldali beadását követően Belényesi visszafejelte a labdát, Micskó pedig 20 méterről jobbal, kapásból a bal alsó sarokba lőtte. 2-1
    15. perc: Bal oldali akció után ezúttal Bényi ért a hazai kapu elé, lövése után a labda a bal felső sarokban kötött ki. 2-2
    27. perc: Harminc méterről, az oldalvonal mellől végezhetett el szabadrúgást a Kohász. Nagy István beívelése után Vaskó hat méterről csúsztatta a bal alsó sarokba a labdát. 3-2
    29. perc: Riedl kényszerítőzött a 16-oson belül Belényesivel, a visszakapott labdát 12 méterről a jobb felső sarokba lőtte. 4-2
    43. perc: Kuti vezette a félpályáról a labdát, a védők behátráltak, a dunaújvárosi csatár 22 méterről nagy erővel lőtte a labdát a bal felső sarokba. 5-2
    53. perc: Szekér hosszú indításával Riedl iramodott meg, s laposan a kapuba lőtt. 6-2
    62. perc: Kuti jobb oldali beadását követően Riedl nyolc méterről fejelte a kapuba a labdát. 7-2
    73. perc: Pákai fejelte le a labdát Garai elé, aki 10 méterről, laposan a kapuba lőtte azt. 7-3
    79. perc: A dunaújvárosi ötösön fejelgettek a játékosok, Tóth József röviden öklözött, Pákai pedig a léc alá fejelte a labdát. 7-4

Mestermérleg
    Szepessy László: - Ha nem állítja ki játékosomat jogtalanul a bíró, akkor kétszámjegyű az eredmény. Remélem, felkeltettük a figyelmet a dunaújvárosi labdarúgás iránt.
    Jákli Péter: - Nyíltan játszottunk, ám ezúttal ráfizettünk…