magyarfutball.hu

Futballnaptár

szeptember 14.

Feltöltés alatt...

Mai napon születtek

év személy település
1977 Ferenczi István Győr
1960 Róth Antal Komló
1943 Izsáki László Tata
1941 Rossi Ferenc ?
1933 Vasas Mihály Békéscsaba
1893 Rácz Béla ?

Mérkőzések

év bajnokság mérkőzés eredmény
2016 NB II 2016/2017 Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - BFC Siófok 0 - 1
2016 NB II 2016/2017 Budaörsi SC - CREDOBUS Mosonmagyaróvár 0 - 2
2016 NB II 2016/2017 Ceglédi VSE - Nyíregyháza Spartacus FC 3 - 5
2016 NB II 2016/2017 Kisvárda-Master Good - Cigánd SE 3 - 0
2016 NB II 2016/2017 Puskás Akadémia FC - Aqvital FC Csákvár 1 - 0
2016 NB II 2016/2017 Soroksár SC - Zalaegerszegi TE FC 1 - 2
2016 NB II 2016/2017 Swietelsky-Soproni VSE - SZEOL SC 1 - 1
2016 NB II 2016/2017 Szeged 2011-Grosics Akadémia - Dorogi FC 1 - 0
2016 NB II 2016/2017 Szolnoki MÁV FC - Vác FC 1 - 2
2014 NB III Nyugat 2014/2015 BKV Előre - Rákosmente KSK 3 - 0
2014 NB I 2014/2015 Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia FC 2 - 1
2014 NB III Kelet 2014/2015 Gyöngyösi AK-Ytong - Debreceni VSC-DEAC 1 - 1
2014 NB III Közép 2014/2015 Szentlőrinc SE - Vác FC 1 - 5
2014 NB III Kelet 2014/2015 Veresegyház VSK - Hajdúböszörményi TE 1 - 0
2014 NB I 2014/2015 Videoton FC - Újpest FC 2 - 0
2013 NB III Nyugat 2013/2014 Aqvital-Publo Csákvári TK - Budaörsi SC 0 - 0
2013 NB III Nyugat 2013/2014 Balatonfüredi FC - Szombathelyi Haladás II 1 - 1
2013 NB II 2013/2014 Békéscsaba 1912 Előre SE - Ceglédi VSE 3 - 3
2013 NB III Nyugat 2013/2014 Budaörsi SC - Újbuda FC 3 - 0
2013 NB I 2013/2014 Budapest Honvéd FC - Mezőkövesd Zsóry FC 0 - 2
2013 NB III Kelet 2013/2014 Cigánd SE - Egri FC 3 - 2
2013 NB III Nyugat 2013/2014 Dorogi FC - Körmendi FC 3 - 0
2013 NB II 2013/2014 Dunaújváros Pálhalma ASE - Soproni Vasutas SE-GYSEV 3 - 1
2013 NB II 2013/2014 FC Ajka - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 3 - 2
2013 NB III Kelet 2013/2014 FC Hatvan - Kazincbarcikai SC FC 2 - 1
2013 NB II 2013/2014 FC Tatabánya - Nyíregyháza Spartacus FC 1 - 2
2013 NB III Kelet 2013/2014 Fortress-Felsőtárkány SC - Jászapáti FK 3 - 2
2013 NB III Kelet 2013/2014 Hajdúböszörményi TE - Rákospalotai EAC 3 - 2
2013 NB I 2013/2014 Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - Pécsi Mecsek FC-Matias 2 - 5
2013 NB II 2013/2014 Kozármisleny FC - Gyirmót FC Győr 1 - 2
2013 NB III Kelet 2013/2014 Létavértes SC '97 - Debreceni VSC-DEAC 5 - 1
2013 NB I 2013/2014 Lombard Pápa Termál FC - Ferencvárosi TC 0 - 2
2013 NB III Közép 2013/2014 Maglódi TC - Tolle UFC Szekszárd 3 - 3
2013 NB III Közép 2013/2014 Monori SE - Bölcskei SE 2 - 2
2013 NB III Kelet 2013/2014 Nyírbátori FC - Ferencvárosi TC II 4 - 0
2013 NB III Közép 2013/2014 Orosháza FC - Várfürdő-Gyulai Termál FC 1 - 2
2013 NB I 2013/2014 Puskás Akadémia FC - Diósgyőri VTK 0 - 2
2013 NB III Kelet 2013/2014 Putnok FC - Veresegyház VSK 4 - 1
2013 NB III Közép 2013/2014 Rákosmente KSK - Videoton FC II 3 - 3
2013 NB III Közép 2013/2014 Szeged 2011-Grosics Akadémia - Soroksár SC 1 - 4
2013 NB II 2013/2014 Szigetszentmiklósi TK-Erima - Szolnoki MÁV FC 1 - 0
2013 NB III Nyugat 2013/2014 Tököl VSK - Futura Mosonmagyaróvári TE 1904 1 - 0
2013 NB I 2013/2014 Újpest FC - Szombathelyi Haladás 1 - 1
2013 NB II 2013/2014 Várda SE - FGSz Siófok 0 - 2
2013 NB II 2013/2014 Vasas FC - Zalaegerszegi TE FC 2 - 0
2012 NB II Kelet 2012/2013 Békéscsaba 1912 Előre SE - Nyíregyháza Spartacus FC 1 - 1
2012 NB III Duna 2012/2013 Diósdi TC-Select - Pénzügyőr SE 1 - 1
2012 NB I 2012/2013 Ferencvárosi TC - Szombathelyi Haladás 2 - 1
2012 NB I 2012/2013 Kaposvári Rákóczi FC - Újpest FC 0 - 0
2010 NB II Nyugat 2010/2011 Bajai LSE-Kalo-MÉH - FC Ajka 1 - 0
2010 NB II Kelet 2010/2011 Rákospalotai EAC - Nyíregyháza Spartacus FC 0 - 0
2008 NB II Kelet 2008/2009 BKV Előre SC - ESMTK 2 - 0
2008 NB III Tisza 2008/2009 Ibrány VSE - Diósgyőri VTK "B" 0 - 6
2008 NB II Nyugat 2008/2009 Integrál-DAC SE - Győri ETO FC B 2 - 1
2008 NB II Nyugat 2008/2009 Kaposvölgye VSC - Barcsi SC 2 - 1
2008 NB II Kelet 2008/2009 Makói FC - DVSC-DEAC 1 - 3
2008 NB I 2008/2009 Rákospalotai EAC - Újpest FC 1 - 3
2008 NB II Nyugat 2008/2009 Százhalombattai LK - Budaörsi SC 0 - 4
2008 NB II Nyugat 2008/2009 Zalaegerszegi TE FC II - FC Ajka 2 - 1
2007 NB I 2007/2008 Debreceni Vasutas SC-TEVA - Vasas SC 2 - 0
2003 NB I/B 2003/2004 Dabas FC - Szolnoki MÁV FC 0 - 2
2003 NB I 2003/2004 Ferencvárosi TC - MATÁV FC Sopron 2 - 0
2003 NB I/B 2003/2004 Hévíz FC - BKV Előre 0 - 1
2003 NB I/B 2003/2004 Rákospalotai EAC - Dunaújváros FC 2 - 0
2002 NB I/B 2002/2003 Celldömölki VSE-Antók FC - Pécsi Mecsek FC 0 - 0
2002 NB I 2002/2003 Dunaferr SE - Kispest-Honvéd FC 1 - 3
2002 NB I/B 2002/2003 FC Tatabánya-Auto Trader - Vasas SC -
2002 NB I/B 2002/2003 Kaposvári Rákóczi FC - Balassagyarmati SE-Nógrád Volán 2 - 1
2002 NB I/B 2002/2003 Lombard FC Haladás - Kecskeméti FC 1 - 1
2002 NB I/B 2002/2003 Monor-Sáma SE - Rákospalotai EAC 1 - 2
2002 NB I 2002/2003 MTK-Hungária FC - Siófok FC 1 - 0
2002 NB I/B 2002/2003 Szolnoki MÁV FC-Neusiedler - Pápai ELC 0 - 2
2002 NB I 2002/2003 Újpest FC - Ferencvárosi TC 3 - 0
2002 NB I 2002/2003 Videoton FC Fehérvár - Győri ETO FC 1 - 4
2001 NB I 2001/2002 Vasas Danubius Hotels - Ferencvárosi TC 1 - 3
2000 UEFA Kupa PFC CSKA Sofia - MTK Hungária 1 - 2
1999 UEFA Kupa VfL Wolfsburg - Debreceni VSC 2 - 0
1997 NB II Nyugat 1997/1998 Beremendi Építők SK - Százhalombattai FC 0 - 0
1997 NB II Nyugat 1997/1998 BKV Előre SC - Lombard FC Tatabánya 0 - 2
1997 NB II Kelet 1997/1998 Borsodi Volán SE - FC Eger-Tengely-Közmű 0 - 0
1997 NB II Nyugat 1997/1998 Csákvár FC - Mosonmagyaróvári TE-Motim 3 - 1
1997 NB II Kelet 1997/1998 Dunakeszi VSE - Demecseri Kinizsi SE 1 - 2
1997 NB II Kelet 1997/1998 FK Hajdúnánás-Tedej - Nyírbátori FC 1 - 1
1997 NB II Nyugat 1997/1998 Győri Dózsa-Horváth Gumi SE - Hévízi SK 1 - 2
1997 NB I/B 1997/1998 III. Kerületi TVE - Dunaferr SE 3 - 1
1997 NB I/B 1997/1998 Kabai Cukor FC-Hajdúszoboszló - Pécsi Mecsek FC 0 - 1
1997 NB II Kelet 1997/1998 Kiskőrösi FC - Palotás SE 2 - 1
1997 NB I 1997/1998 Kispest-Honvéd FC - Vasas Danubius Hotels 1 - 2
1997 NB II Nyugat 1997/1998 Komáromi FC - Büki TK-Gyógyfürdő Rt. 4 - 3
1997 NB I/B 1997/1998 Komlói Bányász SK - Csepel SC 2 - 0
1997 NB II Kelet 1997/1998 Rákospalotai EAC - Tiszafüredi VSE-City Gas 2 - 1
1997 NB II Nyugat 1997/1998 Sárvár FC - Dunaszentgyörgy-Limex SE 2 - 4
1997 NB I/B 1997/1998 Szolnoki MÁV FC-Neusiedler - Olajbányász FC Nagykanizsa 2 - 0
1997 NB II Nyugat 1997/1998 Zalaapáti-Royal Speed SE - Jutas Veszprém FK 2 - 1
1996 NB I 1996/1997 Ferencvárosi TC - Innstadt-Stadler FC 1 - 0
1996 NB II Kelet 1996/1997 Kecskeméti SC-RSC - Tiszavasvári Alkaloida SE 0 - 0
1996 NB I 1996/1997 Pécsi Mecsek FC-Titán - Csepel SC 1 - 1
1996 NB II Nyugat 1996/1997 Rákóczi-Kaposcukor FC - Tatabányai FC 1 - 0
1996 NB II Kelet 1996/1997 Salgótarjáni BTC - FC Eger-Egertej 2 - 1
1996 NB II Nyugat 1996/1997 Soproni FAC - MATÁV SC Sopron 1 - 0
1996 NB I 1996/1997 Újpesti TE - Vác FC-Samsung 3 - 1
1996 NB I 1996/1997 Vasas-Casino Vígadó - BVSC 2 - 0
1996 NB I 1996/1997 Zalaegerszegi TE FC - Békéscsabai Előre FC 4 - 2
1993 UEFA Kupa Vác FC-Samsung - Apollon FC Limassol 2 - 0
1991 NB II Kelet 1991/1992 Debreceni VSC - Budafoki MTE-Törley 7 - 0
1991 NB I 1991/1992 Ferencvárosi TC - Haladás VSE 2 - 2
1991 NB II Nyugat 1991/1992 Sabaria-Tipo SE - Bajai FC 1 - 0
1991 NB I 1991/1992 Siófoki Bányász SE - BVSC-MÁVTranssped 3 - 1
1991 NB I 1991/1992 Tatabányai Bányász SC - Kispest Honvéd FC 1 - 3
1991 NB I 1991/1992 Újpesti TE - Győri Rába ETO 2 - 2
1991 NB I 1991/1992 Veszprém FC - Zalaegerszegi TE 1 - 0
1990 NB I 1990/1991 Szeged SC - Újpesti Dózsa SC 0 - 4
1988 NB I 1988/1989 Ferencvárosi TC - Budapesti Honvéd SE 0 - 3
1988 NB I 1988/1989 Rába Vasas ETO - Pécsi Munkás SC 1 - 0
1988 NB I 1988/1989 Siófoki Bányász SE - Dunaújvárosi Kohász SE 3 - 0
1988 NB I 1988/1989 Tatabányai Bányász SC - Békéscsabai Előre Spartacus SC 3 - 1
1988 NB I 1988/1989 Váci Izzó MTE - Zalaegerszegi TE 0 - 3
1988 NB I 1988/1989 Vasas SC - Szombathelyi Haladás VSE 2 - 0
1988 NB I 1988/1989 Veszprémi SE - Újpesti Dózsa SC 2 - 1
1988 NB I 1988/1989 Videoton SC - MTK-VM SK 4 - 0
1986 Területi, Mátra 1986/1987 Balmazújvárosi SC - Hajdúszoboszlói Bocskai SE 3 - 1
1986 NB II 1986/1987 Budafoki MTE - Szolnoki MÁV MTE 0 - 2
1986 NB II 1986/1987 Csepel SC - Keszthelyi ATE 1 - 2
1986 Területi, Mátra 1986/1987 Debreceni Kinizsi - Rakamazi Spartacus 3 - 0
1986 Területi, Duna 1986/1987 ESMTK - BVSC 2 - 1
1986 Területi, Duna 1986/1987 Esztergomi MIM Vasas SE - BKV Előre SC 2 - 2
1986 Területi, Mátra 1986/1987 Honvéd Asztalos János SE - Debreceni Universitas SE 1 - 1
1986 Területi, Duna 1986/1987 Honvéd Osztapenko SE - Vasas Ikarus SK 1 - 2
1986 Területi, Duna 1986/1987 Honvéd Rákóczi SE - Várpalotai Bányász SK 2 - 0
1986 Területi, Mátra 1986/1987 Honvéd Szabó Lajos SE - Mátészalka 8 - 1
1986 Területi, Mátra 1986/1987 Kaba - Lehel SC 1 - 0
1986 NB II 1986/1987 Kaposvári Rákóczi SC - Bp. Volán SC 2 - 2
1986 Területi, Mátra 1986/1987 Karcagi SE - Hajdúböszörményi Bocskai 1 - 0
1986 Területi, Duna 1986/1987 Kartali Medosz SE - Dömsödi Dózsa TSZ SE 1 - 2
1986 NB II 1986/1987 Komlói Bányász SK - Diósgyőri VTK 3 - 1
1986 NB II 1986/1987 Metripond SE - Nyíregyházi VSSC 2 - 0
1986 NB I 1986/1987 MTK-VM SK - Zalaegerszegi TE 1 - 0
1986 NB II 1986/1987 Nagykanizsai Olajbányász SE - SZEOL-Délép SE 1 - 1
1986 Területi, Mátra 1986/1987 Nyíregyházi Volán Dózsa - Volán Rákóczi SE 3 - 2
1986 Területi, Duna 1986/1987 Oroszlányi Bányász SK - III. Kerületi TTVE 0 - 0
1986 NB II 1986/1987 Ózdi Kohász SE - Szarvasi Vasas Spartacus SE 1 - 0
1986 Területi, Duna 1986/1987 Pénzügyőr SE - Dorogi Bányász SC 0 - 3
1986 Területi, Duna 1986/1987 Ráckevei Aranykalász SE - Érdi VSE 2 - 2
1986 NB II 1986/1987 Salgótarjáni BTC - Ganz-MÁVAG SE 2 - 1
1986 Területi, Mátra 1986/1987 Tisza Cipő SE - Püspökladányi MÁV Egyetértés 2 - 0
1986 NB II 1986/1987 Váci Izzó MTE - Szekszárdi Dózsa SE 2 - 0
1986 NB II 1986/1987 Veszprémi SE - Bajai SK 1 - 0
1985 Területi, Duna csoport 1985/1986 Építők SC - Ráckevei Aranykalász SE 0 - 0
1985 NB I 1985/1986 Rába Vasas ETO - Pécsi Munkás SC 2 - 0
1985 NB I 1985/1986 Szombathelyi Haladás VSE - Debreceni MVSC 4 - 2
1985 NB I 1985/1986 Tatabányai Bányász SC - Csepel SC 2 - 0
1985 NB I 1985/1986 Újpesti Dózsa SC - Ferencvárosi TC 1 - 0
1985 NB I 1985/1986 Vasas SC - Budapesti Honvéd SE 1 - 0
1985 NB I 1985/1986 Videoton SC - Zalaegerszegi TE 2 - 1
1983 UEFA Kupa AE Larissa - Budapesti Honvéd SE 2 - 0
1983 KEK AEK Athens F.C. - Újpesti Dózsa SC 2 - 0
1983 UEFA Kupa PSV Eindhoven - Ferencvárosi TC 4 - 2
1983 BEK Rába ETO Győr - Vikingur Reykjavik 2 - 1
1980 NB II Közép 1980/1981 BKV Előre SC - Ganz-MÁVAG SE 1 - 4
1980 NB II Közép 1980/1981 Bp. Építők SC - Bp. Spartacus 2 - 1
1980 NB II Közép 1980/1981 Budafoki MTE-Kinizsi - 22. Sz. Volán SC 1 - 1
1980 NB II Közép 1980/1981 BVSC - Székesfehérvári MÁV Előre 2 - 0
1980 NB II Kelet 1980/1981 Debreceni Kinizsi SE - Hódmezővásárhelyi MSE 1 - 0
1980 NB II Nyugat 1980/1981 Dombóvári MSC - Bakony Vegyész TC 0 - 1
1980 NB II Közép 1980/1981 Dorogi AC - DÉLÉP SC 1 - 1
1980 NB II Kelet 1980/1981 Eger SE - Borsodi Volán SE 3 - 0
1980 NB II Kelet 1980/1981 Gyulai SE - Honvéd Szabó Lajos SE 0 - 0
1980 NB II Kelet 1980/1981 Hajdúböszörményi Bocskai - Debreceni Universitas SE 0 - 0
1980 NB II Nyugat 1980/1981 Haladás VSE - MÁV DAC 2 - 2
1980 NB II Kelet 1980/1981 Honvéd Asztalos János SE - Kazincbarcikai Vegyész SE 4 - 1
1980 NB II Közép 1980/1981 Honvéd Bem József SE - Dunaújvárosi Építők 1 - 2
1980 NB II Kelet 1980/1981 Karcagi SZSE - Gyöngyösi SE 1 - 2
1980 NB II Nyugat 1980/1981 Keszthelyi Haladás SC - Ajkai Aluminium SK 3 - 0
1980 NB II Nyugat 1980/1981 Komlói Bányász SK - Bábolnai SE 1 - 0
1980 NB II Kelet 1980/1981 Miskolci VSC - Ózdi Kohász SE 2 - 4
1980 NB II Nyugat 1980/1981 Nagykanizsai Olajbányász SE - Pécsi VSK 2 - 1
1980 NB II Nyugat 1980/1981 NIKE Fűzfői AK - Mohács-Véméndi TE 0 - 0
1980 NB II Közép 1980/1981 Oroszlányi Bányász SK - Szegedi EOL AK 0 - 1
1980 NB II Közép 1980/1981 Pénzügyőr SE - Kecskeméti SC 3 - 0
1980 NB II Kelet 1980/1981 Salgótarjáni TC - Lehel SC 2 - 1
1980 NB II Nyugat 1980/1981 Sellyei SK - Tapolcai Bauxitbányász SE 1 - 2
1980 NB II Nyugat 1980/1981 Soproni SE - Sabaria SE 0 - 1
1980 NB II Közép 1980/1981 Szegedi Dózsa - Balassagyarmati SE 4 - 2
1980 NB II Nyugat 1980/1981 Szekszárdi Dózsa SC - Péti MTE 2 - 0
1980 NB II Kelet 1980/1981 Szolnoki MÁV MTE - Nagybátonyi Bányász 2 - 0
1980 NB II Közép 1980/1981 Váci Izzó MTE - Kossuth KFSE 2 - 0
1980 NB II Nyugat 1980/1981 Várpalotai Bányász SK - Honvéd Rákóczi Ferenc SE 1 - 2
1978 UEFA Kupa Budapesti Honvéd SE - Adanaspor Kulübü 6 - 0
1977 KEK Beşiktaş JK - Diósgyőri VTK Miskolc 2 - 0
1977 UEFA Kupa FK Marek Stanke Dimitrov - Ferencvárosi TC 3 - 0
1977 UEFA Kupa LASK Linz - Újpesti Dózsa SC 3 - 2
1977 BEK Vasas SC - Borussia Mönchengladbach 0 - 3
1976 KEK MTK-VM SK - TJ Sparta ČKD Praha 3 - 1
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 BKV Előre SC - Dunaújvárosi Építők SE 2 - 0
1975 NB II 1975/1976 Bp. Vasas Izzó SK - BVSC 0 - 1
1975 NB II 1975/1976 Budafoki MTE-Kinizsi - Szekszárdi Dózsa SC 3 - 1
1975 NB II 1975/1976 Debreceni VSC - FŐSPED Szállítók SE 3 - 2
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 Dombóvári Spartacus Szövetkezeti SK - EMG SK Sashalom 1 - 1
1975 NB II 1975/1976 Dorogi AC - Nagybátonyi Bányász SC 3 - 0
1975 NB II 1975/1976 Dunaújvárosi Kohász SE - Kossuth KFSE 0 - 0
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 Ganz-MÁVAG SE - Honvéd Táncsics SE 4 - 1
1975 NB II 1975/1976 MÁV DAC - Volán SC 1 - 1
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 Mázaszászvári Bányász SK - Barcsi SC 0 - 0
1975 NB II 1975/1976 Oroszlányi Bányász SK - Bábolnai SE 2 - 1
1975 NB II 1975/1976 Pécsi MSC - Nagykanizsai Olajbányász SE 4 - 2
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 Pénzügyőr SE - Lőrinci Fonó 1 - 2
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 Perbáli TSZ SK - MEDOSZ ERDÉRT SE 0 - 0
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 Siófoki Bányász SE - Enyingi MEDOSZ SE 3 - 1
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 Székesfehérvári MÁV Előre SC - Pécsi VSK 2 - 0
1975 NB II 1975/1976 Szolnoki MTE - Komlói Bányász SK 1 - 2
1975 NB II 1975/1976 Várpalotai Bányász SK - Bp. Spartacus SC 4 - 0
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 Véméndi TSZ SK - Pécsi BTC 5 - 0
1975 NB III Délnyugat 1975/1976 XV. ker. Növényolaj Kinizsi SK - Bp. Építők SC 2 - 1
1974 NB I 1974/1975 Békéscsabai Előre Spartacus SC - Budapesti Honvéd SE 1 - 3
1974 NB I 1974/1975 Diósgyőri Vasgyárak TK - MTK 0 - 0
1974 NB I 1974/1975 Ferencvárosi TC - Videoton SC 2 - 3
1974 NB I 1974/1975 Salgótarjáni BTC - Rába Vasas ETO 0 - 2
1974 NB I 1974/1975 Tatabányai Bányász SC - Vasas SC 2 - 1
1974 NB I 1974/1975 Vörös Meteor Egyetértés SK - Csepel SC 2 - 2
1974 NB I 1974/1975 Zalaegerszegi TE - Szombathelyi Haladás VSE 2 - 1
1973 NB I 1973/1974 Vasas SC - Vörös Meteor Egyetértés SK 1 - 1
1971 UEFA Kupa Fenerbahçe SK - Ferencvárosi TC 1 - 1
1969 VB 1970 sel. Csehszlovákia - Magyarország 3 - 3
1969 NB II Kelet 1969 Honvéd Bocskai SE - Mezőkovácsházi Petőfi SK 0 - 0
1969 NB II Kelet 1969 Kecskeméti TE - Debreceni VSC 1 - 2
1969 NB II Kelet 1969 KISTEXT SK - Jászberényi Lehel SC 3 - 4
1969 NB I/B 1969 Ózdi Kohász SE - Győri Dózsa SK 1 - 1
1969 NB II Kelet 1969 Szolnoki MÁV SE - Pénzügyőr SE 0 - 0
1969 NB I/B 1969 Videoton SC - Ganz-MÁVAG SE 5 - 1
1968 NB I 1968 Csepel SC - Tatabányai Bányász SC 1 - 1
1968 NB I/B 1968 Kecskeméti Dózsa - Komlói Bányász SK 1 - 1
1968 NB II Kelet 1968 MGM Debrecen - Kecskeméti TE 3 - 0
1968 NB I 1968 MTK - Salgótarjáni BTC 4 - 2
1968 NB I 1968 Vasas SC - Egyetértés SC 2 - 1
1966 VVK NK Olimpija Ljubljana - Ferencvárosi TC 3 - 3
1963 NB I/B 1963 BVSC - Borsodi Bányász SK 1 - 1
1963 NB I 1963 Újpesti Dózsa SC - Szegedi EAC 2 - 0
1958 NB II Kelet 1958/1959 Bp. Előre SC - Bükkaljai Bányász SK 2 - 3
1958 NB II Nyugat 1958/1959 Budafoki MTE-Kinizsi - Oroszlányi Bányász SK 1 - 0
1958 NB II Kelet 1958/1959 Egyetértés SC - Bp. Spartacus SC 3 - 1
1958 NB II Kelet 1958/1959 Jászberényi Vasas SC - Ceglédi VSE 6 - 2
1958 NB II Nyugat 1958/1959 Kaposvári Kinizsi - Dél-Budai Spartacus SC 0 - 1
1958 NB II Kelet 1958/1959 Kecskeméti Dózsa - Szegedi EAC 1 - 5
1958 barátságos Lengyelország - Magyarország 1 - 3
1958 NB II Kelet 1958/1959 Miskolci MTE - Pénzügyőrök SE 1 - 1
1958 NB II Nyugat 1958/1959 Mosonmagyaróvári TE - Láng Gépgyár SK 3 - 1
1958 NB II Nyugat 1958/1959 Pécsi Dózsa SC - Komlói Bányász SK 3 - 0
1958 NB II Nyugat 1958/1959 Szállítók SE - Székesfehérvári Vasas 1 - 1
1958 NB II Kelet 1958/1959 Szegedi VSE - Ózdi Vasas TK 4 - 0
1958 NB II Kelet 1958/1959 Szolnoki MÁV SE - Debreceni VSC 1 - 1
1958 NB II Nyugat 1958/1959 Sztálinvárosi Vasas - Pécsi VSK 3 - 0
1958 NB II Kelet 1958/1959 Újpesti Tungsram TE - Salgótarjáni SE 2 - 1
1958 NB II Nyugat 1958/1959 Zalaegerszegi TE - Váci Petőfi SE 2 - 2
1957 NB II Nyugat 1957/1958 Vasas Láng-gépgyár SK - Zalaegerszegi Dózsa 2 - 1
1955 nem hiv. Mosonmagyaróvár válogatott - Magyarország 1 - 9
1952 NB II Dél 1952 Békéscsabai Építők SK - Szegedi Petőfi SK 1 - 0
1952 NB II Dél 1952 Bp. Építők SC - Szolnoki Lokomotív SK 0 - 0
1952 NB II Dél 1952 Bp. Szikra SK - Bp. Előre SK 2 - 5
1952 NB I 1952 Budapest Honvéd SE - Diósgyőri Vasas 3 - 0
1952 NB I 1952 Budapesti Bástya - Pécsi Lokomotív 5 - 0
1952 NB II Dél 1952 Ceglédi Lokomotív SK - Vasas Izzó 1 - 1
1952 NB II Dél 1952 Kecskeméti Kinizsi SK - Kőbányai Lokomotív SK 4 - 1
1952 NB II Dél 1952 Orosházi Kinizsi SK - Vörös Lobogó KISTEXT SK 1 - 3
1952 NB I 1952 Salgótarjáni Bányász TC - Budapest Postás 4 - 0
1952 NB I 1952 Szegedi Honvéd - Csepeli Vasas 0 - 2
1952 NB II Dél 1952 Szegedi Lokomotív SK - Gyulai Építők SK 2 - 1
1952 NB II Dél 1952 Szolnoki Szikra - Pénzügyőrök SE 1 - 1
1952 NB I 1952 Szombathelyi Lokomotív - Budapesti Kinizsi SE 1 - 1
1952 NB II Dél 1952 Vörös Lobogó Keltex SK - Kiskunfélegyházi Vasas SK 2 - 1
1947 barátságos Ausztria - Magyarország 4 - 3
1947 NB I 1947/1948 Salgótarjáni BTC - Szolnoki MÁV SE 1 - 0
1947 NB I 1947/1948 Szeged AK - MOGÜRT SC 0 - 0
1941 NB II Zrínyi 1941/1942 Bezdáni SE - Érsekújvári SE-Cikta 1 - 2
1941 NB II Rákóczi 1941/1942 BSzKRT SE - Perecesi TK 7 - 3
1941 NB II Rákóczi 1941/1942 Budapesti LK - Vasas SC 2 - 1
1941 NB II Rákóczi 1941/1942 BVSC - MOVE Ózdi VTK 4 - 2
1941 NB II Mátyás 1941/1942 Debreceni VSC - Postás SE 4 - 0
1941 NB I 1941/1942 Diósgyőri MÁVAG - Szegedi VSE 7 - 2
1941 NB II Mátyás 1941/1942 Dunakeszi Magyarság SE - Kolozsvári EAC 4 - 2
1941 NB I 1941/1942 Gamma FC - Ferencváros FC 3 - 5
1941 NB II Zrínyi 1941/1942 Győri ETO - Soproni FAC 2 - 0
1941 NB II Rákóczi 1941/1942 Hungária SC - Miskolci VSC 3 - 3
1941 NB II Rákóczi 1941/1942 Kassai Rákóczi SE - SK Rusj Ungvár 2 - 4
1941 NB I 1941/1942 Kispest FC - Újpest FC 0 - 6
1941 NB I 1941/1942 Kolozsvári AC - Weisz Manfréd FC Csepel 2 - 3
1941 NB I 1941/1942 Lampart FC - Salgótarjáni BTC 3 - 1
1941 NB II Rákóczi 1941/1942 Losonci AFC - Kassai AC 0 - 3
1941 NB I 1941/1942 MÁVAG SK - Nagyváradi AC 1 - 1
1941 NB II Mátyás 1941/1942 Nagybányai SE - Törekvés SE 2 - 2
1941 NB II Mátyás 1941/1942 Nagyváradi Törekvés - Ganz TE 2 - 1
1941 NB II Mátyás 1941/1942 Nyíregyházi TVE - Goldberger SE 2 - 4
1941 NB II Zrínyi 1941/1942 Pénzügyi TSC - MOVE Szabadkai SE 4 - 1
1941 NB II Rákóczi 1941/1942 Salgótarjáni SE - Testvériség SE 3 - 4
1941 NB II Zrínyi 1941/1942 Soproni VSE - Tokodi ÜSE 0 - 2
1941 NB II Zrínyi 1941/1942 Szabadkai VAK - Zentai AK 9 - 2
1941 NB II Mátyás 1941/1942 Szatmári SE - Marosvásárhelyi SE 0 - 0
1941 NB I 1941/1942 Szegedi AK - Újvidéki AC 9 - 2
1941 NB I 1941/1942 Szolnoki MÁV - Elektromos FC 2 - 1
1941 NB II Zrínyi 1941/1942 Szombathelyi Haladás VSE - Pécsi DVAC 2 - 2
1941 NB II Zrínyi 1941/1942 Újverbászi CSE - Szombathelyi FC 1 - 2
1941 NB II Mátyás 1941/1942 Zuglói Danuvia SE - Kolozsvári MÁV 4 - 2
1939 nem hiv. Magyarország - Postás SE 11 - 1
1930 KK AS Ambrosiana - Újpest FC 5 - 3
1930 Profi I. liga 1930/1931 Bástya FC - Vasas SC 3 - 1
1930 Profi I. liga 1930/1931 Ferencvárosi FC - Budai 11 5 - 0
1930 Profi I. liga 1930/1931 Hungária FC - Pécs-Baranya FC 7 - 0
1930 Profi I. liga 1930/1931 Sabaria FC - Bocskay FC 3 - 3
1924 barátságos Ausztria - Magyarország 2 - 1
1924 Budapest I. o., 1924/1925 Kispesti AC - Nemzeti SC 1 - 1
1924 Budapest I. o., 1924/1925 Törekvés - Zuglói VII. Ker. AC 3 - 2
1919 I. osztály 1919/1920 33 FC - Budapesti TC 0 - 4
1919 I. osztály 1919/1920 Ferenczvárosi TC - MAFC 2 - 0
1919 I. osztály 1919/1920 III. Kerület - Nemzeti SC 1 - 1
1919 I. osztály 1919/1920 MAC - Vasas 0 - 1
1919 I. osztály 1919/1920 MTK - UTE 1 - 1
1913 I. osztály 1913/1914 Ferenczvárosi TC - MAC 4 - 3
1913 I. osztály 1913/1914 III. Kerület - UTE 1 - 1
1913 I. osztály 1913/1914 MTK - Budapesti AK 7 - 1
1913 I. osztály 1913/1914 Törekvés SE - Budapesti TC 2 - 2