Sárvár FC - Dunaszentgyörgy-Limex SE 2 : 4 16:30

2017.10.01, 12:15 (szerk.: 2017.10.01, 22:25)
    Sárvár-Dunaszentgyörgy Limex SE 2-4 (1-0)
    Sárvár, 500 néző. V: Ákos (Hosszú, Ferenc)
    Sárvár: Rácz- Marius, Horváth Lajos, Koller, Radics- Monostori (Fülöp, 62.), Varga, Ádám, Takács (Rozmán, 81.)- Heiczinger, Joó (Koronczai, 42.). Edző: Pintér Attila. Dunaszentgyörgy: Szlanyinka- Aradi, Hosnyánszki, Wiesner, Debreceni- Nikolov, Pintér, Káldi, Papp- Boros (Szabó, 57., Hajpál, 87.), Horváth László. Edző: Pál József.
    Kiállítva: Debreceni (második sárga lap után) az 55. percben.
    A 14. percben a lesgyanús helyzetben kilépő Joóval szemben szabálytalankodtak a szentgyörgyi védők a tizenhatoson belül. A megítélt tizenegyest Heiczinger értékesítette. 1-0. A 48. percben Papp szögletét Horváth László az ötösről a léc alá fejelte. 1-1. A 61. percben Káldi remek középre adását Aradi helyezte higgadtan a hálóba. 1-2. A 63. percben Szabó pontos beadását Horváth László kapásból, 16 méterről zúdította a kapuba. 1-3. A 67. percben Szabó pörgetését Pintér 11 méterről pasz- szolta a sárvári kapuba. 1-4. A 70. percben egy kapu előtti kavarodásban Takácsot rántották le a vendégvédők a büntetőterületen belül. Az újabb tizenegyest ismét Heiczinger értékesítette. 2-4.
    Kimaradt Limex helyzettel indult a találkozó, majd negyedóra elteltével vezetést szerzett a Sárvár, sőt a hazaiak - a vendégvédők előzékenységéből - akár tovább növelhették volna előnyüket az első félidőben. A szünet után a tíz főre fogyatkozó szentgyörgyiek magasabb sebességi fokozatba kapcsoltak, állva hagyták a sárváriakat, és ilyen arányban is megérdemelten nyertek. Jók: Radies, Heiczinger, illetve Horváth László vezérletével az egész vendégcsapat.
    Pintér Attila: — Gratulálok a határtalan lelkesedéssel küzdő Limexnek. Néhány játékosom nem a földön jár.
    Pál József: — Nehezen találom a szavakat, ez a kis közösség csodálatos ajándékot adott nekem.

Forrás: Tolnai Népújság, 1997-09-15