tippek
  1. 0 : 1 (1)

2019.09.15, 18:48
    Hajrá Loki Drukkerkocsma:
    Dráma. Nekünk nem adták meg a tizit, nekik igen. A kaposvári meccs bírói tevékenységének tükrében ez csalás

Nálam Keviné... Ha felrúgnak, el kell esni. A tizi előtti támadásuk az ő oldaláról indult, de ő kiszaladt inkább a negyedik sporihoz üvöltözni, ebből lett a tizenegyes. Amúgy is félelmetesen önző és haszontalan.

Hozzá kell tennem, a második félidei hozzáállásunk szánalmas volt. De Kevin mehet a picsába ezzel a játékkal.

Herczeg csak a szokásost hozta, Trujics helyett Csősz majd a végén Kinyik is pályára kerül. Minden meccsen kapunk gólt! Kurva gyenge!

Az a csapat,amelyik vezet a 85. percben és nem tudja legalább egy X-re kihuzni,nem érdemel mást csak vereséget.

Köszönhető mind ez a rossz védekező felfogású edzői taktikának. A vendékek magukra húzták az Újpestet,igy csak vereség

lehet a vége ennyi hülységnek.Meg is kapta a zakót a Debrecen! Nesze nektek sorozatos hülyeség Herceggel az élen.

Ez a vereség köszönhető az edzőnek...

úgy tűnik a Garba - Adeniji páros nem lesz rossz, szép gólokat lőnek

Aludva egyet a tegnapi meccsre. Ezúton javasolnám a védelmünk megacélozása érdekében a két szögletzászló elhelyezését az ötös két sarkán, és Szatmárit és Pávkovicsot alapvonalként tovább hasznosítani. Eddig csak balbekk nélkül nyomtuk, most már a teljes védelmet kihagyjuk. Nagyon unortodox elképzelés..

Miért kellett elszórakozni egy olyan stabil,jó játékost mint Cikos?Kedves Herczeg,most nem hiányzik?