Vasas Danubius Hotels - Nagykanizsa-LinAir FC 1 : 4 17:00

2017.11.08, 17:25
    Budapest, 2000. május 20. szombat (MTI) - Labdarúgó PNB, 33. forduló:

Vasas DH - Nagykanizsa-LinAir FC 1-4 (0-3)
    Fáy utca, 1000 néző, V: Szabó J.
    gólszerzők: Kabát (73.), illetve Gordian (13.,), Szabó Z. (20.), Farkas (25.), Popovics (74.)
    sárga lap: Galaschek (71.), illetve Pálfi (50.)

Vasas:
    Végh - Zováth (Sowunmi, 27.), Juhár, Bekő - Simek, Szilveszter, Galaschek, Szili, Aranyos - Kabát, Pál (Tiber, 70.)

Nagykanizsa:
    Gelencsér - Pálfi, Szalai, Farkas, Mikler - Kónya, Agic, Popovics, Kovács L. (Visnovics, 75.) - Szabó Z. (Purt, 86.), Gordian (Cs. Horváth, 89.)

3. perc: Szilveszter szerzett labdát a kanizsai térfél közepén, egyből kapura tört, majd 8 m-ről a felső kapufát találta el.
    13. perc: Szabó Z. ment el a jobb oldalon, az alapvonal közeléből keresztbe gurított, s az érkező Gordian 7 m-ről úgy lőtt a jobb sarokba, hogy a labda a kapufáról perdült a hálóba (0-1).
    20. perc: Gordian visszaadta a kölcsönt Szabó Zoltánnak, ezúttal ő tálalt a leshatáron helyezkedő középcsatárhoz, aki egy csel után 13 m-ről a kapu közepébe emelt (0-2).
    25. perc: Szabó Z. ezúttal a balszélen játszotta át a Vasas-védelmet, középre ívelt, és Farkas 5 m-ről a rosszul kivetődő Végh mellett a bal sarokba továbbított (0-3).
    48. perc: Kabát a 16-osról visszagurított Aranyos elé, akinek 25 m-es bal felső sarokra tartó bombáját Gelencsér ritkán látható bravúrral tolta a kapu fölé.
    61. perc: Kabát ment el a jobb oldalon, középre ívelését Aranyos 5 m-ről, senkitől sem zavartatva fejelte fölé.
    73. perc: Simek labdájával Szilveszter tört be a kanizsai büntetőterületre, az alapvonalról középre ívelt, s Kabát 5 m-ről a léc alá fejelt (1-3).
    74. perc: Gordian húzta meg a Vasas bal oldalát, s középre adását a teljesen egyedül maradó Popovics 4 m-ről a tehetetlen Végh mellett a kapuba bólintotta (1-4).

A Vasas csak testben volt pályán, lélekben nem, így más eredmény nem is igen születhetett. A kevés néző bundát emlegetett.

2015.01.06, 20:16 (szerk.: 2017.11.08, 17:26)
    Az utolsó nyilvánvaló bunda,amit láttam: a Nagykanizsa elleni 2000 utolsó tavaszi hazai meccs.

Az 1-4 volt.Nem mellesleg..
    (Következő héten idegenben 1-0-ra vertük a jóval erősebb Siófokot és CSAK ÍGY maradt benn a Nagykanizsa..)