Siófok FC - Vasas Danubius Hotels 0 : 1 17:00

Siófok, 1500 néző, V: Hanacsek
    gólszerző: Kabát (37.)
    sárga lap: Bimbó (69.), illetve Pál (65.)

Siófok:
    Bíró - Babos, Bimbó, Juhász, Hanák - Soós, Grósz, Sallai (Kovács B. 53.), Bédi (Zabundu 45.) - Földes I. (Jerson 45.), Földes G.

Vasas:
    Kövesfalvi - Tóth, Juhár, László - Simek, Zováth, Szili (Galaschek 70.), Szilveszter (Farkasházy 45.), Aranyos - Sowunmi, Kabát (Pál 56.)

8. perc: Földes I. emelt Kövesfalvi felett a 16-os jobboldali sarka környékéről a felső kapufára.
    13. perc: Sowunmi lépett a 16-oson belülre, lövése túljutott Bírón, egy siófoki védő a kapu előterében felszabadított.
    28. perc: Szili 20 m-es középre tartó lövését öklözte a mezőnybe Bíró.
    37. perc: Szilveszter és Kabát játszotta át a siófoki védelmet, utóbbinak már csak az üres kapuba kellett passzolnia (0-1).
    60. perc: Szili szabadrúgását védte Bíró.
    78. perc: Pál lövését Juhász fejelte ki a siófoki kapu előtt.
    90. perc: Farkasházy 6 m-re a siófoki kaputól az égbe lőtt egy baloldali beadást.

A nagy melegben rendkívül gyenge színvonalú mérkőzést láthatott a kislétszámú közönség. A siófokiak vereségéhez nagyban hozzájárult, hogy a második félidőben egyszer sem lőttek kapura.