Nagykanizsa, 1999., december 5., vasárnap (tud.) - A labdarúgó PNB 16. fordulójában:

Nagykanizsai FC-Vasas Danubius Hotels 1-2 (0-0)
    gólszerzők: Kerekes (69.), illetve Szili (55.), Tiber (86.)
    sárga lapok: Pálfi (31.), Kenéz (91.), illetve Tóth A. (6.), Aranyos (19.), Szilveszter (80.)

Nagykanizsa:
    Kovácsevics - Pálfi, Kenéz, Crnomarkovics - Himics (Svélecz, 57.), Zahorecz, Horváth Z. (Kerekes, 68.), Agics, Kónya - Horváth Gy., Szőcze (Papp, 68.)

Vasas:
    Végh - Zováth, Juhár, Tóth A. (Herczeg, 51.) - Mónos, Szili, Galaschek, Szilveszter, Aranyos (Farkasházy, a szünetben) - Sowunmi, Tiber

7. perc: Horváth Z. 25 m-es szabadrúgása után a labda a felső lécet súrolva hagyta el a játékteret.
    25. perc: Horváth Z. 17 m-es szabadrúgása alig szállt fölé.
    37. perc: Horváth Z. 20 méteres erős lövése Véghről kipattant, de az érkező Horváth Gy. lövése szögletre vágódott.
    40. perc: baloldali vendégszöglet után Szilveszter 18 m-es nagy lövése zúgott el a léc fölött.
    42. perc: Kenéz hibáját kihasználva Sowunmi viharzott kapura, már a kapus mellett is elhúzta a labdát, de lapos lövését Crnomarkovics a kapu torkából kirúgta.
    48. perc: Horváth Z. baloldali szöglete után Kónya 13 m-es lövését Juhár mentette a kapu torkában, majd Horváth Gy. közeli lövését fogta Végh.
    55. perc: Szili 22 m-es, jól eltalált szabadrúgása után a labda elszállt a sorfal fölött és a bal felső sarokban kötött ki (0-1).
    69. perc: Véghnek hazaadták a labdát, aki körülményeskedett, így a szemfüles Kerekes elvette tőle, majd az üres kapuba helyezett (1-1).
    74. perc: Mónos jobboldali beadását Sowunmi fejelte 5 m-ről a kapufára.
    75. perc: Herczeg 20 m-es bombája a jobb oldali lécen csattant.
    86. perc: Juhár 22 m-es lövését Kovácsevics csak kiütni tudta, s az érkező Tiber 6 m-ről a bal alsó sarokba lőtt (1-2).

Küzdelmes mérkőzésen, kiegyenlített játék végén a rutinosabb Vasas csak a hajrában lőtt gólnak köszönheti győzelmét.