MAC - Kispesti AC 3 : 3 15:30

Hadibajnokság, I. osztály 1916/1917, 2. forduló

2022.09.19, 20:01
    MAC—Kispesti AC 3 :3 (3 :0). Hadimérkőzés. ÜlIői-ut. Bíró: Schreiner. A mérkőzés első felében a MAC volt fölényben, ami három gólban jutott kifejezésre. A második félidőben azonban Kispest kerekedett felül s egymásután lőtt három góllal eldöntetlenné tette az eredményt.

Pesti Napló, 1916. szeptember 11.

2021.08.04, 19:41
    MAC - Kispesti AC 3:3 (3:0)

Bíró: Shreiner Károly. A MAC esélyei annál rózsásabbak voltak:miután a Bodnár—Krempelsz—Vangel csatártróiáját állította starthoz, a kik szünetig tényleg három goal előnyt is szereztek Lator, Krempelsz ée Bodnár révén. Szünet után Kispest fölénybe kerül, s miután a MAC közvet­len védelme (Arató—Kehrling—Schlosser) indíszponáltan és bizonytalanul dolgozik, Kíncs és Szűcs révén, a ki két goalt rugott, egalizálnia sikerült.

Az Újság 1916 szeptember 11.

3. avatar: seamandarin
    2021.08.04, 19:33
    Magyar Atlétikai Klub—Kispesti Atlétikai Klub 3:3 (3:0).

Üllöi-uti pálya. Az atléták elbizakodott játéka szülte az eredményt. A KAC lelkesen dolgozott, a MAC csapatában csak Bodnár és Rumbold tett ki magáért. Lator, Bodnár és Krempels a MAC részé-ről, Kincs és Szűcs a KAC oldalán voltak a góllövők.