Ilzer-Stadler FC - Debreceni VSC-Epona 2 : 0 16:00

Ilzer-Stadler - DVSC-Epona 2-0 (1-0)

Akasztó, 2000 néző, V: Ábrahám
    gólszerzők: Resko (45.), Károlyi R. (70., 11-esből)
    sárga lap: Schultz (29.), Hadár (33.), Károlyi R. (83.), illetve Madar T. (23.), Nagy Z. (70.), Szanyó (85.)
    csere: Károlyi R. helyett Farkas T. (87.), Hleba helyett Lázár (88.), illetve Bernáth helyett Harangi (67.), Madar T. helyett Sabó (77.)
    jók: Hleba, Kiri, Kertész, Molnár Z., illetve Böőr

Stadler:
    Kiri - Kertész - Schultz, Vincze Z. - Rosca, Molnár Z., Korol, Resko, Károlyi R. - Hadár, Hleba

Debrecen:
    Nagy Z. - Gojan - Pető Z., Bernáth - Dombi, Böőr, Szanyó, Szabó J., Madar T. - Djurisics, Ilea

A viharos szél támogatásásval a hazaiak játszottak mezőnyfölényben az első negyedórában. A későbbiekben ritmust váltott a Debrecen. A 18. percben Madar T. lött 16 méterről a kapu mellé, majd Dombi 7 méteresét tenyerelte ki Kiri. A folytatásban ellaposodott a játék, nem kerültek veszélybe a kapuk egészen a félidő utolsó pillanatáig. Ekkor Hleba indította a középen egyedül induló Reskót, aki rövid vágta után 14 méterről a jobb alsó sarokba helyezett (1-0).

Érdekes módon a széllel szemben játszó csapat dolgozta ki az első helyzetet a második játékrészben is. A 60. percben Hadár gurította Molnár Z. elé, aki 12 méterről tiszta helyzetből mellé lőtt. A debreceniek irányították a játékot, de egy villámgyors ellentámadás után a 70. percben a Stadler FC jutott büntetőhöz. A kirobbanó Hlebát akasztotta Nagy Z. a 16-oson belül. A tizenegyest Károlyi R. értékesítette (2-0). Hatalmas hajrába kezdett a DVSC, de gólt Rosca szerezhetett volna 86. percben, a kék-fehér játékos 8 méteres lövésést Nagy Z. hárította.

A hihetetlen lelkesen és nagyon jól játszó Stadler teljesen megérdemelt győzelmet aratott nagy nevű ellenfele ellen.