Debreceni Vasutas SC - MTK-VM SK 2 : 1 14:30

gólszerzők: Ulveczki (45. p.), Szűcs (56.), illetve Lakatos (79.)
    sárga lap: Csiszár (64. p.), illetve Lakatos (38.) és Hannich (49.)
    jók: Mező, Nagy L., Szűcs, Ulveczki, Balogh, illetve Horváth Cs., Hannich, Lakatos, Jován

Debrecen:
    Mező - Balogh, Nagy, Sándor, Szűcs - Moldván, Plókai, Rostás, Csiszár - Ulveczki (Dan 77. p.), Tulba (Adorján 89.)

MTK-VM:
    Zsiborás - Horváth Cs., Híres, Hahn, Vadász - Balog T. (Balog G. 58.), Lőrincz, Hannich - Lakatos, Jován, Pölöskei (Talapa a szünetben)

A Romániából igazolt Tulba most játszott először a Debrecen csapatában.

Az 5. percben Ulvecki cselezgetett saját térfelének közepén, elvesztette a labdát, Balog T. nagy erővel rárugta a 16-osról, Mező beleért ugyan, de túljutott a kapuson, Nagy viszont a gólvonalról kivágta.

A 25. percben nem mindennapi esemény volt a pályán. Egy előrevágott labdára Zsiborás 30 méterre kifutott a kapujából és nagy gyertyát rugott, a pálya közepén nézte, míg visszahull a labda. Moldván az üres kapura emelte, de a védők a gólvonal előtt még mentettek. Az MTK többet birtokolta a labdát, a DVSC viszont kontratámadásokkal próbálkozott a szoros védekezéséből. A félidő utolsó percében Rostás egy szabadrugása nyomán Lőrincz és Híres között Ulveczki kirobbant, és a kimozduló Zsiborás mellett laposan, 14 méterről a hálóba gurított (1:0).

A második félidőben az 56. percben Rostás jobboldalról beívelt szögletét Szűcs előrefutva az ellenkező felső sarokba csúsztatta (2:0). Mező kétszer bátran kivetődve védett, majd Balog G. nagyerejű szabadrugását tolta szögletre.

A 79. peprcben Dan rosszul passzolt, labdája szögletre került, azt Hannich ívelte be és Lakatos a védők között fejjel a hálóba csúsztatta (2:1).