MTK Budapest - Budapest Honvéd FC 1 : 1 17:00

betting game
tippek
  1. 0 : 0 (1)

2018.10.21, 13:10
    Hát baszki, sikerült egy olyan meccset xre hozni, ahol az mtk 85 percig a kapu fele nem jött....

Pilik és Holdampf becserélését sztem még maga Supka sem érti, Danilo helye továbbra is megingathatatlan, jóisten tudja miért, visszaállunk, hátha sikerül gólt kapni és csak összeszerencsétlenkedtünk hátul egyet, bravó.

annyit hozzateszek, hogy egy eros ellenfel ellen a szezon eddigi legjobb/legszervezettebb jatekat hoztuk ossze, ezert mindenkeppen jar a csapatnak / Supkanak az elismeres

- sajnos Danilo tovabbra sem egy Eppel Marci, inkabb Vincze Pilu (jol fedezi a labdat, sokszor kerul helyzetbe, de szinte mindent kihagy miutan megcsinalta a nehezet - anno ezen bajnoki cimunk ment el), azt gondolom meg igy is jobb teljesitmenyt nyujt, mint barki a padon

- a korabbi meccsekhez kepest tamadasaink gyorsabbak voltak, Hidi szerintem ma kifejezetten jo volt (hosszu, pontos labdak), de a csapat ugy altalaban rendben volt

- Kukoc jatszatasa tovabbra is erthetetlen, elso felidoben ketszer borult meg kemenyen a bal oldal a rossz hekyezkedese miatt - szerencsere az mtk-s Gera ma eleg gyenge volt...

Teljesen jól játszottunk 65 percig (sőt, sztem tán a szezon legjobb játékát mutattuk), letámadtunk, fenn maradtunk, lehetőségeink voltak, majd utána teljesen érthetetlenül visszaálltunk, ráadásul egy nyomorult kontrát nem sikerült végigvinni. Ezért is bosszantó az utolsó 20-25 perc, ami viszont totál megmagyarázhatatlan benne a vállalhatatlan cserékkel.