Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC 0 : 3 18:00

betting game
tippek
  1. 1 : 3 (1)

2021.11.29, 09:58 (szerk.: 2021.12.06, 11:09)
    Kriminális minőségű pályán néha póló meccset játszottunk. Ennek ellenére a csapatnak volt kedve focizni időnként és a minőségi fölény el is döntötte a mérkőzést.
    A védekezésünk továbbra is sebezhető, évek óta keresünk megfelelő középső hátvéded eleddig eredménytelenül. A téli vásár fontos eleme lesz ez. Hátha.
    A győzelemhez gratulálok, az eredmény meggyőző volt.

Nem volt szép meccs de lényeg a 3 pont.
    És ami még számít, hogy nyugodtan ülhet le újra minden Fradi drukker meccset nézni, a csapatnak egy pár meccses hullámvölgy után újra visszatért hazai fronton a magabiztossága.
    Ma mindenki hozott egy erős átlagot.
    Ryan M megadta az alaphangot, Töki klasszis gólt lőtt, Marin és Laidouni jól szervezte a középpályát.
    Blazic És Dibusz aranyat ér hátul.
    Lassan át lehet írni a Bödés rigmust Blazicra. Félig ember félig gép, Miha Blazic példakép. Hetente 2 idegenbeli meccs neki semmi.
    Besic játéka ma nagyon tetszett, őt zavarták a legkevésbé a körülmények, élvezte a focit.
    Cabraja is egyre jobban megtalálja helyét.
    Zachariassen szimpatikus mennyire hajt, de ő inkább ideális csere lenne. Zubit, Uzit és Makot is szívesebben látnám a csapatban
    Bolit jó volt újra látni, kaphatna több lehetőséget, mert nem buzizik soha, igazi erőcsatár.

Csapatkent jobban vedekezunk. A hatso sorban akad boven hajmereszto dolog. A nemzetkozi porondon meg kozel sem vagyunk olyan stabilak, mint tavaly.

Azt ne várd, hogy akár a hazai bajnokikon le tudunk úgy játszani egy meccset, hogy az ellenfél el sem jut a tizenhatosunkra. De ma talán 3 kaput eltaláló lövésük volt, abból kettő teljesen veszélytelen. Nemzetköziben meg nyilván több a hiba, mert jobbak az ellenfelek. Tavaly hány gólt is kaptunk 6 meccs alatt a csoportkörben?

Nem a kaput eltaláló lövéseik voltak a nagy helyzetek,hanem a centikkel kapu mellé menő 2 fejes és a szintén arasszal fölé menő lövés.Az nem rajtunk múlt.

A csapatvedekezes rendben volt. Ket szelso vedo jateka viszont nekem nem igazan tetszett, hogy egy peldat mondjak.

Wingoval szerintem nem volt gond, Cabrajanál pedig képességbeli problémák vannak, nyilván nála jobb kell még Civic cseréjének is.

Beívelések haritasanal bizonytalanságot érzek, ebből jött is két olyan fejes, ami nem sokon múlt, Cseke és Drazic lövésénél ill helyzeténél is komoly támogatást kaptak a védőktől.
    Ilyen körülmények között persze elfér sok minden, de nem is a mai meccs miatt kell megpróbálni feljebb tolni a védők kvalitásait. Azt hittem erre utalsz, hogy esetleg alakul egy-két előremutató személy csere hátul.

Több is lehetett volna talán, ha Boliék előbb jönnek, Ryan és Tokmac már nem játszott nagy kedvvel, mikor látszott, hogy ez eldőlt.
    De nem baj, jó volt ez így. Marin játékát öröm nézni, Besic is régi önmagát idézte, Zachariassen pedig végre megérkezni látszik.

Ezen a talajon is meglátszott a klasszis különbség a javunkra. Magabiztosan könnyedén nyertünk. Az NB1-be, ha koncentráltan játszunk és senkit sem veszünk félvállról nincs ellenfelünk.
    Marin beindulásain és indításain látszik, hogy ért ehhez a játékhoz.
    A többiek is rendben voltak ma. Akik 5 meccs után 12-0-ás gólkülönbségnél még most is fikázzák a csapatot, hááát...náluk azért van baj. Hajrá Fradi!

Senki sem a "szakértők" nem szóltak arról egy szót sem, hogy a Fradi három nappal ezelőtt mégis"csak"a Betissel játszott és ilyen irreális talajon fölényes magabiztos győzelmet aratott!Ez a lényeg,és persze Hajrá Fradi!!!

Hát a pályáról jót vagy semmit. Akkor inkább semmit. Az eredménynek nagyon örülök, de sajnos védekezésben megint elég sok hibát követtünk el, amit szerencsére az ellenfél nem tudott kihasználni, de nemzetköziben ezek 90 %-a gól. Jobban kellene koncentrálni hátul. Sajnos a második félidőben a cserékig már játszani sem volt kedvünk, csak az időt múlattuk. Azt, hogy a jobb szélsők csak emberbe tudták rúgni a beadásokat az már nevetséges. Góljaink szépek voltak. Töki remélem jobb kedvre derül és jövő héten a felcsútiakat is elkeseríti. Hajrá Fradi !!!!

Tokmac reakciója a gólja után roppant ellenszenves számomra.
    Eddig sem volt a kedvencem, de ezek után pláne nem.....

Nagyon rendben volt ez, a Kövesdet meg dícséret illeti, amiért próbált támadni.

*amiért sportszerű keretek közt nyomták végig!
    A játékkal foglalkoztak, nem bíróztak, nem keménykedtek, tették, amit tudnak...ennyire volt elég, ezt Supka és a nyilatkozó játékos is elismerte!

A vasárnapi meccsen támadásban 4-2-3-1-ben, védekezésben 4-4-2-ben játszottunk, 45%-ban birtokoltuk a labdát, mindkét csapat 82.9%-kal passzolt (mi gyorsabban: 17.5 ill. 16.8 passz/perc). A két csapat az átlagosnál intenzívebben támadt le (PPDA nálunk 7.4, a Mezőkövesdnél 8.9).

A mieink 27+10 támadásból 21-szer lőttek kapura (7 talált kaput), a hazaiak 33 támadásból 20-szor (6). Az xG 3.72-1.8, az xcG 2.73-0.64 a javunkra. Mi 29, a hazaiak 30 labdát szereztek az ellenfél térfelén, a nehéz körülmények közt mi 11-szer, a hazaiak 8-szor adták el úgy a labdát, hogy az azt követő támadásból lövés lett. A párharcokban nagy fölényben volt a Kövesd (116-91), a védekezőpárharcaink mindössze 49%-át nyertük meg. Csak Dvali (7/6), Besic (5/4), Blazic, Cabraja, Wingo (5/3-5/3) nyerte meg a védekező párharcainak többségét. A fejpárbajokat 13-12 arányban vitték a vendégek, azonban nagyon sok passzt loptunk (67), ennél többet legutoljára Pakson, 2020 decemberében sikerült. A támadópárharcaink 43.4%-át hoztuk, 50% felett Besic ás Tokmac (11/6-11/6), Wingo (3/2) és Loncar (2/2) volt.

Dibusz 6 lövést kapott (0.64), 1-szer jött ki, 12 passzából 9 volt pontos. 5-ször adtuk haza a labdát a borzalmas talajon.

Wingo épp egy órát kapott, 53 akciójának 62%-a volt sikeres. 73%-kal passzolt, 13 párharcból 6-ot nyert meg, 10 labdát vesztett, 5-t szerzett, 4 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.01).

Blazic 57 akciójának 63%-a volt sikeres, 10 párharcból 4-et nyert meg, 6 labdát vesztett, 6-ot nyert meg, 8 passzt lopott.

Kovacevic 73 akciójának 62%-a volt sikeres, 1 helyzete volt (0.25), 79%-kal passzolt, 17-ből 7 párharcot nyert meg. 9 labdát vesztett, 10-et szerzett, 13 passzt lopott (!).

Cabraja 60 percet töltött a pályán, 42 akciójának 71%-a volt sikeres. 85%-kal passzolt, 4 beadásából 3 talált embert, 13 párharcából 7-et nyert meg. 4 labdát vesztett, 7-et szerzett, 3 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.29).

Laidouni 87 akciójának 68%-a volt sikeres, 3 lövése volt (0.16), 1 gólpasszt adott (0.23). 87%-kal passzolt, 23 párharcából 10-et nyert meg. 10 labdát vesztett, 9-et szerzett, 3 passzt lopott.

Besic 90 akciójának 73%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.02). 89%-kal passzolt, 8 cseléből 6 volt sikeres, 23-ból 13 párharcot nyert. 8 labdát vesztett, 13-at (!) szerzett, 5 passzt lopott.

Zachariassen 68 akciójának 47%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.11), 73%-kal passzolt. 25 párharcából 9-et nyert, 8 labdát szerzett és 8 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.12)

Marin 67 percet kapott, 56 akciójának 70%-a sikeres volt, 87%-kal passzolt, 5 párharcból 2-t nyert meg, 4 labdát szerzett, 3 passzt lopott. 1 gólpassza mellett (0.29) egy fejest (0.25) készített elő.

Tokmac 80 percig volt a pályán, 66 akciójának fele volt sikeres. 6 lövéséből (1.06) 1 gólt szerzett, mind az 5 csele sikeres volt, 21 párharcból 7-et nyert. 2 labdát szerzett, 1 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.68).

Ryan Mmaee is 80 percet kapott, 67 akciójának 46%-a volt sikeres, 3 lövésből (1.46) 1 tizenegyes-gólt szerzett (ezt ő harcolta ki). 87%-kal passzolt, 14 cseléből 4 volt sikeres, 28 párharcból 9-et nyert meg. 4 passzt lopott. 3 lövést készített elő (0.3).

Botka 33 percet játszott, 29 akciójának 66%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.09). 73%-kal passzolt, 4 párharcból 2-t nyert, 6 labdát vesztett, 5-t szerzett, 4 passzt lopott.

Dvali is 33 percig volt a pályán, 33 akciójának 64%-a volt sikeres, 92%-kal passzolt (12/11), 14 párharcból 9-et nyert meg. 6 labdát vesztett, 7-et szerzett, 5 passzt lopott.

Loncar 26 percet kapott, 23 akciójának 65%-a sikeres volt. 1 lövése volt (0.1), mind a 10 passza pontos volt, 5 párharcból 4-et nyert, 2 passzt lopott.

Boli 13 percig volt a pályán, 11 akciójának 36%-a volt sikeres, 3 lövésből (0.57) 1 gólt szerzett, 5 párharcból 1-et nyert meg.

Mak is 13 percet kapott, 6 akciójának harmada volt sikeres, 2 passzából 1 volt jó, 4 párharcból 1-et nyert, 2 passzt lopott.