MTK Budapest - Ferencvárosi TC 1 : 3 20:30

játékvezető: 3 (1 szavazat)

hangulat: 3 (1 szavazat)

1...5

2017.05.10, 20:56
    Gratula a győzelemhez! De, az ilyen második félidők miatt nem lesz belőlünk soha semmi a nemzetköziben.
    Ott 90 percig tartanak a meccsek.

Az első gólunk és támadás álomszép még a külföldi bajnokságokban is a szebbek közé tartozna.

Amadout sokan elzavartátok volna, meg miért játszik, meg nem passzol. Nem úgy látszott ezen a meccsen,- ha van kinek, akkor passzol ő.

+ a csapat némileg jobban működik, emiatt egyénenként is javulnak a teljesítmények. Talán a jobb csapatok ellen is folytatódhat ez..

Nagyon szépen játszottunk, nagy fölényben voltunk végig. Világos, hogy 3:0 után már nem erőltetjük annyira a góllövést, de akkor is alig jutott labdához az ellenfél. Ha erőltettük volna még legalább két gólt lövünk.
    Szép volt fiúk! Hajrá Fradi!

Én a tévében tudtam csak nézni sajnos, és a riporternek volt egy megjegyzése 3:0-nál, hogy ebből még nagyon nagy zakó is lehet az mtk-nak. Akkor azt mondtam fiamnak, hogy "Aha. 3:1!
    Sajnos bejött.

Pár perccel a kezdés után, de még a gól előtt értem ki. A bejutás sima volt, igaz, a helyemen már ültek, így két sorral hátrébb kerültem, MTK szurkolók mellé. Jól elbeszélgettünk. 26 éve járok meccsre, de nem nagyon van olyan élményem, ahol a két csapat szurkolói ilyen nyugiban vannak egymás mellett. Mondtam a srácoknak, hogy a játékosok nem lesznek jobbak attól, ha mi közben püfföljük egymást.