Kispest-Honvéd FC - Lombard FC Tatabánya 3 : 1 17:30

gólszerzők: Faragó (23., 63.), Szalma (52.-öngól), illetve Vámosi (5.)
    sárga lap: Kovács H. (42.), Faragó (71.), illetve Gelbmann (31., 90.), Nagy S. (58.), Jeremejev (88.)

Kispest-Honvéd:
    Tóth J. - Plókai, Lőrinc, Téger, Kovács H. (Müller, 91.) - Dubecz, Pintér (Babos Á., 59.), Szabó T., Piroska - Faragó, Egressy (Torghelle, 76.)

Lombard FC:
    Gelei - Gelbmann, Cseri, Szalma, Varga L. (Potemkin, 80.) - Süveges (Bajkusa, a szünetben), Kovács A., Vámosi (Schafranek, 61.), Jeremejev - Nagy S., Vincze

5. perc: Jeremejev jobboldali szögletét követően Vámosi az ötösről zavartalanul fejelt a kapuba (0-1).
    22. perc: Plókai 20 m-es szabadrúgását Gelei vetődve, bravúrral hárította.
    23. perc: Szabó T. jó ütemben ugratta ki Faragót, aki elsőre a kivetődő Geleibe lőtt, aztán a kipattanó labdát 12 m-ről a jobb sarokba gurította (1-1).
    40. perc: Kovács A. keresztlabdáját Nagy S. továbbperdítette, Vincze érkezett, a 16-osról lőtt, Tóth J. vetődve hárított.
    52. perc: Dubecz végezhetett el balról szabadrúgást, élesen a kapu elé lőtt, s a menteni igyekvő Szalma az ötösről a kapufára fejelte a labdát, ami onnan a hálóba vágódott (2-1).
    63. perc: Egressy viharzott el a balszélen, beívelése átszállt a védők felett, Dubecz Faragó elé tálalt, a csatár 5 m-ről a jobb sarokba helyezett (3-1).
    71. perc: Faragó ugrott ki a lesre játszó védők között, egy testcsellel Geleit is elfektette, de lövése Szalmáról kivágódott, Egressy ismétlését pedig Cseri vágta ki a gólvonalról.
    90. perc: Gelbmann a kispesti térfél közepén fölvágta Kovács Henriket, amiért Bede játékvezető sárga lapot adott. Mivel neki ez volt a második, ezután a piros kártya is előkerült.

A Lombard gyors vezetését követően túlzottan is magabiztosan játszott, ami megbosszulta magát: a lelkes Kispest előbb egyenlített, majd a szünet után a vendégcsapat fölé is kerekedett.