Kispest-Honvéd FC - Ferencvárosi TC 1 : 2 17:00

Budapest, 2000. szeptember 30., szombat (MTI) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 11. forduló, A-csoport:

Bozsik-stadion, 4000 néző, V: Arany
    gólszerzők: Faragó (2.), illetve Vén (26.), Horváth P. (85.)
    sárga lap: Téger (56.), illetve Szűcs (61.), Lipcsei (71.)

Kispest-Honvéd:
    Tóth J. - Plókai, Téger, Lőrinc, Szekeres - Dubecz (Babos Á., a szünetben), Szabó T., Pintér, Piroska (Kovács B., 75.) - Horváth Gy., Faragó

Ferencváros:
    Németh - Szűcs (Gera, 70.), Dragóner, Crnomarkovic, Nagy N. - Balogh Z. (Földvári, 62.), Lipcsei, Csiszár, Vén - Horváth P., Tóth M. (Cheregi, 89.)

2. perc: Szabó T. passzolt Pintérhez, aki középre adott, s Faragó 13 m-ről, ballal a bal sarokba lőtt (1-0).
    26. perc: Tóth M. átadása után Vén 12 m-ről ballal kilőtte a jobb sarkot (1-1).
    44. perc: egy jobboldali beadás után Tóth M. lefordult védőjéről, s a felső lécet találta el.
    85. perc: Tóth M. indította a félpályáról Horváth Pétert, aki kilépett a védők közül, fejjel maga elé tette a labdát, majd a kifutó Tóth J. felett a bal sarokba emelt (1-2).

A gyors kispesti gólt követően kissé megzavarodott az FTC, ezt azonban a hazaiak nem használták ki. Az egyenlítés után viszont a Ferencváros átvette a játék irányítását, s teljesen megérdemelten vitte el a három pontot Kispestről.