Ferencvárosi TC - Kispest-Honvéd FC 2 : 2 17:30

2017.11.02, 12:19
    Budapest, 2000. augusztus 11. péntek (MTI) - Labdarúgó NB I., alapszakasz, 4. forduló, A-csoport:

Ferencvárosi TC - Kispest-Honvéd FC 2-2 (1-2)
    Üllői út, 4000 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerzők: Tóth M. (23.), Plókai (89.-öngól), illetve Plókai (22.), Horváth Gy. (33.)
    sárga lap: Csiszár (24.), Lipcsei (67.), Kriston (89.), Cheregi (90.), illetve Téger (8.), Szekeres (28.), Torghelle (62.), Babos Á. (90.)

Ferencváros:
    Németh - Lakos (Csoknay, 59.), Cheregi, Kriston - Gera (Rob, 40.), Csiszár (Földvári, 73.), Lipcsei, Vén, Kardos - Horváth P., Tóth M.

Kispest:
    Tóth J. - Plókai, Lőrinc, Téger, Szekeres - Dubecz, Szabó T., Pintér (Babos Á., 69.), Buzás - Kovács B. (Torghelle, 19., Füzi K., 79.), Horváth Gy.

2. perc: Plókai szabadrúgása kipattant Némethről és Buzás óriási helyzetben, 6 m-ről a kapus kezébe gurított.
    15. perc: A lyukas ferencvárosi védelmen Dubecz átadása után Horváth Gy. talált rést, de 10 m-ről még az előbbinél is nagyobb helyzetben fölé lőtt.
    22. perc: Buzás jobboldali szögleténél Németh alászaladt a labdának, és Plókai 6 m-ről a bal sarokba fejelt (0-1).
    23. perc: Egy jobboldali bedobást Gera mellel átvett, gyönyörű mozdulattal továbbperdítette a labdát és Tóth M. 5 m-ről úgy fejelt a kapuba, hogy a labda a baloldali lécről vágódott a gólvonal mögé (1-1).
    33. perc: Buzás ment el a balszélen, élesen középre adott labdáját Horváth Gy. kapásból a léc alá bombázta (1-2).
    56. perc: Szabó T. labdájával Torghelle ugrott ki, de 12 m-ről fölé bombázott.
    61. perc: Ismét Szabó T. tálalt Torghelle elé, aki 14 m-ről a bal sarokba lőtt. A csatár kirohant a közönséghez, hogy ünnepeltesse magát, de Szabó Zs. játékvezető lest intett és Torghellének sárga lapot mutatott fel.
    89. perc: Tóth M. ugrott ki a balösszekötő helyén, lövése után a labda a kapufáról kivágódott és a kétségbeesetten menteni igyekvő Plókai lábáról saját kapujába került (2-2).

A Kispest végig szervezettebben, kulturáltabban, jobban játszott, a Ferencváros egy szerencsés öngóllal mégis döntetlenre mentette a mérkőzést.

2017.10.04, 16:13
    Nem ertem a vedelmunk miert ilyen sz@r. Akik lattak tobbszor a csapatot azt mondtak a Cheregi sem rossz es nem lesz rossz a vedelmunk. Erre...

a legborzasztobb az egészben, hogy Kriston volt szinte a legjobb a Fradiból!!!
    Ez mára VÉG!!!!
    csank egy FASZ

Az az ember, aki nem látja a Földvári gyerekben a csiszolatlan gyémántot, az egy FASZ!!!!!
    Aki nem a középpályán frissít mikor égünk 1 góllal, az szintén egy FASZ!!!!!
    Menjen vissza Vácra, Egerbe, Csabáar!!!
    El innen el, csak innen el!!!!
    Érted????

Nem szoktam edzőről véleményt mondani 3 meccs után (ehhez min. 8-9 meccs kellene), de azért lenne kérdésém Csank Úrhoz.
    1. Földvárit miért teszi-veszi jobbra-balra, mint egy sakkbábut (Dabas vagy Fradi)?Edzői következetesség.
    2. Hol a motiváció?? Egerváritól tanulhatna. Egyetlen játékoson se lehetett látni, hogy igazán koncentrálna. Eladott labdák tömege.
    3. Gerát nem lecserélni kellene, hogy miért cselez annyit, hanem az edzéseken kellene megértetni vele ezt. EZ mondjuk nem túl szigorú kritika a részemről, mivel a csapatérdek valóban megkivánja, hogy egy játékos ne cselezze magát agyon. Egyébként Gera egy Istenadta tehetség.
    A lényeg az, hogy ezektől a kritikáktól ne pánikoljon be a mester, hanem legyen következetes, s vegye észre a maga hülyeségeit is.
    Hajrá Fradi!!!!
    AVanti Ragazzi!!

Azért még ne temessünk.
    De azért érdekes, hogy védelmünk nincsen, veszélyes pontrúgásaink nincsenek. Pedig ez Csank-recept.

2:2 Hatalmas mázlitok volt.
    Azért elszomorító,hogy M.o. egyik legpatinánsabb csapata tele van ilyen rakás szerencsétlenekkel.
    Kristont,Csoknayt és Lakost a 3 favágót azt hiszem nem kell bemutatni.Vénre még azt sem lehet mondani,hogy béna mert egész meccsen alig találkozik a labdával.Ez a Kardos is nagyon gyenge,Gera szarrá cselezi magát és kapura teljesen veszélytelen.Ezt a Földvárit nagyon istenititek,én már láttam játszani élőbe itt Debrecenbe amikor zakóztatok 3:0-ra,jobb oldali középpályást játszott és Szatmári mellett még labdához sem ért.
    Kapusposzton is elég gyengén álltok.Toth és Horváth elég jók de ha nem kapnak labdát akkor ők sem tudnak csodát csinálni.

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy Lipcsei Petit a szándékos kezezése után közvetlenül elkövetett "szerelése" nyomán (amikor hátulról MINDKÉT lábát kirúgta Szabó alól) miért nem zavarta fürödni a bíró?
    Milyen kis pikáns a meg nem adott szabályos gól!
    Sebaj! Hozzászokhatott mindenki az NB I.-ben, hogy a Fradi 12 játékossal fut ki a meccsre. Még így is sokkal jobb volt a Kispest.

Ez a FTC úgy szar, ahogy van. A bíró akárhova tévedett, a reális a Győr és a Kispest ellen is a játék képe alapján 3-4 gólos zakó!
    Az viszont tetszett , hogy az Urbányi szerint a nagyon kemény munka miatt nem elég friss a FTC. DE! Az egyik KIESŐESÉLYES Győr iskolázta le őket, meg a nyövenyelősen bennmaradó Kispest. Ugyan már! Nézd meg a játékosállományt! Mit vársz ezektől? ( Kriston, Csoknai, Kardos, Vén, Rob, 10 évvel ezelőtt ilyen kaliberű játékos nevének hallatán rögögőgörcsöt kapott volna a FTC B-közép... )
    Itt van mash! Ő jól látja a dolgokat: " ezekért menjek le Nyíregyházára?". NO COMMENT.
    Hajrá GYŐR!
    UI.: Lipcseit le kellett zavarni volna a faszba! De már a GYőr ellen is!

hüjegyerek miért nem arról beszélsz, hogy az első 15percben Téger utolsó emberként elütötte a kitörő játékosunkat, Gerát, amiért csak sárgát kapott PIROS HELYETT?!??!?!?

Sajnos megint ott tartunk, ahol negy eve minden evben. Osszeszedett-vedett tarsasag, jobb emberanyag, mint korabban, valoszinuleg osszeerik a rajatszasra. A kerdes csak az, miert van erre minden evben szukseg.
    Ki az az orult, aki nem tartja meg a csapat gerincet - ha van neki - es kiegeszito embereket, jokat igazol, hoz fel az ifibol.
    Ki az az orult vezeto, aki keptelen volt kitermeltetni negy ev alatt egyetlen sajatnevelesu jatekost ?
    Elso meccsunkon en is "hullamoztam", onfeledten. Masodikat kisiklasnak tartottam, van ilyen, ha szedett-vedett uj cspatunk van.