2018.08.20, 17:17 (szerk.: 2018.09.13, 16:42)

gólszerzők: Erős (17.), illetve Schindler (75.)

MTK:
    Babos - Fehér, Kuttor (Komlósi, 78.), Szamosi - Erős, Halmai, Balaskó (Kincses, 85.), Kovács - Madar, Kenesei (Preisinger, 64.), Egressy

Gázszer:
    Kövesfalvi - Szalai - Korol, Schindler, Salacz J. - Szőke (Lukács, 85.), Dulics, Gőgh, Árki, Szekeres (Szabó, 58.) - Földes (Király, 58.)

17. perc: A leálló vendégvédők között Erős ugrott ki és középről, 14 m-ről a bal alsó sarokba lőtt (1-0).
    32. perc: Ismét Erős került gólhelyzetbe, jobbról, 6 m-ről éles szögből leadott lövését Kövesfalvi lábbal hárította.
    42. perc: Az első vendégakció után Babos bátor kivetődéssel ütötte el a labdát Schindler elől.
    68. perc: Szőke jobboldali beadása után Szabó 10 m-ről lőtt mellé.
    75. perc: Schindler vezette végig a labdát a hazaiak térfelén és a tétovázó kék-fehér védők között, a tehetetlen Babos mellett a kapu közepébe lőtt (1-1).
    86. perc: Preisinger mellel ügyesen vette át a labdát, majd középről 8 m-ről ügyetlenül mellé gurított.
    87. perc: Előbb Kenesei, majd Erős szerezhetett volna gólt, Kövesfalvi azonban mindkét alkalommal bravúrosan mentett.

Két ellentétes félidőt hozott a találkozó. Az elsőben a hazaiak, a másodikban a vendégek teljesítménye volt meggyőzőbb, így a közepes színvonalú találkozó igazságos döntetlennel zárult.