Haladás-Milos - Ferencvárosi TC 1 : 2 19:00

2019.01.22, 13:53
    Szombathely, 1999. április 21. szerda (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 18. fordulójából elmaradt mérkőzésen:

Haladás-Milos - Ferencvárosi TC 1-2 (0-0)
    Szombathely, 9000 néző, V: Ábrahám

gólszerzők: Jovanovics (75.), illetve Lendvai (68.), Mátyus (86.)
    sárga lap: Bonchis (85.)
    cserék: Bodor helyett Jovanovics (62.), Jakoba helyett Árgyelán (86.), Kocsis helyett Nagy Cs. (73.), illetve Szabics helyett Eszenyi (67.), Kovács B. helyett Boncz (79.), Lendvai helyett Bükszegi (88.)

Haladás:
    Takács - Horváth A., Balassa, Tóth P. - Bonchis, Tóth M., Kovács S., Balogh, Kocsis - Bodor, Jakoba

Ferencváros:
    Vámos - Kriston, Telek, Mátyus - Nyilas, Lendvai, Lilik, Füzi Á. - Kulcsár, Kovács B., Szabics

17. perc: Kovács S. középre adott labdáját Balassa 11 méterről fejelte a jobb kapufa mellé.
    24. perc: Tóth M. egy előrevágott labdát lekezelt a balösszekötő helyén, majd 14 méterről éles szögből megcélozta a kapu bal alsó sarkát, de a labda mellé suhant.
    31. perc: Kocsis bal oldalról keresztbeívelt labdáját Bonchis kapta, aki lövés helyett a kaputól 8 méterre lekezelte, így az FTC védőknek sikerült tisztázni előle.
    39. perc: Kovács B. bal oldalról, 18 méterről nagy erejű lövést küldött a jobb alsó sarokra, de Takács gyors vetődéssel ki tudta ütni a labdát.
    57. perc: Tóth P. középre ívelt, labdáját Jakoba 16 méterről alig fejelte a jobb alsó sarok mellé.
    68. perc: Lendvai 22 méterről lövésre szánta el magát, Takács mellett a labda a kapu jobb oldalába kötött ki (0-1).
    73. perc: Balogh kapu elé belőtt labdájára Jakoba előrevetődve próbált fejelni, de a játékszer elsuhant a játékos feje előtt.
    75. perc: Jakoba fejese a felső lécen csattant, s a kipattanót Jovanovics 5 méteről a hálóba pofozta (1-1).
    82. perc: Kriston ugrott ki a jobbösszekötő helyén, és lapos lövését Takács hárította.
    86. perc: A kapu elé ívelt labdát a szombathelyi védők elvétették, s a jó ütemben érkező Mátyus a hálóba fejelt (1-2).

Változatos, küzdelmes mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó Ferencváros megérdemelten győzött.

2019.01.22, 13:52
    Budapest, 1999. február 25., csütörtök (MTI) - A hétvégén várhatóan mind a nyolc tervezett mérkőzést megrendezik a labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság tavaszi első fordulójában.

Az utóbbi napok kedvező időjárása lehetővé tette, hogy az előzőleg nagyon rossz állapotba került pályákat is játékra alkalmassá tegyék a szervezők, és így teljes fordulót bonyolítsanak le. (A Haladás-Milos - Ferencváros összecsapásra a szombathelyi csapat külföldi túrája miatt később kerül sor.)

3. avatar: fgymat
    2015.11.09, 11:34
    A video alapján Mátyus gólja, Tóth Péter csak a gólvonalon túl ért a labdába.

4. avatar: magyarfutball.hu
    2015.11.09, 09:27
    A győztes találat Mátyus gólja (tempofradi), Tóth Péter öngólja (futbalmanach) vagy Tóth Miklós öngólja (nela)?