Vác-Zollner FC - Budapesti VSC-Zugló FC 2 : 0 19:00

Vác FC-Zollner - BVSC-Zugló FC 2-0 (0-0)
    Vác, 2000 néző, V: Szarka

gólszerzők: Lévai (69.), Füle (72.)
    sárga lap: Strasser (21.), Vojtekovszki (38.), Horváth (76.), illetve Anghel (5.), Füzi (40.), Farkas (64.)
    csere: Sándor helyett Nyikos (a szünetben), Babos helyett Kriska (a szünetben), Andrássy helyett Füle (63.), illetve Anghel helyett Aubel (59.), Csiszár helyett Rósa (71.), Bükszegi helyett Csordás (78.)
    jók: Lévai, Füle, Vén, illetve Erős

Vác:
    Halász - Strasser - Lévai, Kasza - Vojtekovszki, Babos, Sándor, Schwarcz, Vén - Horváth, Andrássy

BVSC:
    Koszta - Farkas - Komlósi, Bondarenko, Füzi - Bükszegi, Csiszár, Erős, Csillag - Kiss, Anghel

A 21. percben Erős a balösszekötő helyéről elvégzett szabadrúságát védte Halász. Kisvártatva a másik oldalon Vojtekovszki távolról lőtt, ám a középre tartó labdát könnyen fogta Koszta, az egykori váci kapus.

A 32. percben Vojtekovszki saját térfele közepéről megindult, kicselezte Farkast, ám eközben kisodródott, Koszta jól zárta a szöget, s a hárította a kapura gurítást. Egy perccel később Erős 23 m-ről kapura lőtt, a gólvonalon Halász kapus olyan ügyetlenül ért a labdához, hogy Lévainak kellett tisztáznia. A 40. percben Vén Vojtekovszkihoz továbbított, aki centiméterekkel lőtt a bal kapufa mellé.

A 69. percben Vojtekovszki szögletét Füle kapura fejelte, ám Koszta középre kiütötte a labdát, amely az érkező Lévaihoz került, aki estében a kapuba fejelt (1-0). Három perccel később Vén kilépett a védők közül, Fülét indította, s a csereként beállt játékos 14 m-ről úgy bombázott a kapuba, hogy a labda Koszta kezét is érintette (2-0).

Az első félidőben mezőnyfölényben játszott a BVSC, ám előnyét nem tudta gólra váltani. A találkozó utolsó félórájában a Vác ritmusváltással meglepte ellenfelét, s három perc leforgása alatt a hazaiak kétszer is a vasutascsapat kapujába találtak.