2020.01.09, 18:16 (szerk.: 2020.01.09, 18:24)
    Két fehér mezes Fradi játékos (Szűcs és Novák) között támad az angolok csatára.
    Kép forrása: ?, via: Football Classics 1 Mighty Magyars/Facebook

2015.11.22, 16:22
    ebay.com

3. avatar: magyarfutball.hu
    2013.07.24, 11:57
    1968-ban nagy felháborodást, vitát váltott ki az, hogy a játékvezető megadta a VVK-döntőben(0-1, 00) a Leeds találatát. Még a FIFA akkori elnöke, az egyébként angol Stanley Rous is megszólalt az ügyben, szabálytalannak itélve a szöglet utáni kavarodásban elért gólt.

Szeriontem akkoriban ez szabálytalannak számított. A megoldás egyszerű, egy nagydarab hátvéd beáll a kapus és a támadó közé, és megvédi a kapust, vállal ad egy csomagot az ellennek.

Emlékszem, a guta megütött. A visszavágón telt ház és o-o. Soha nem láttam még annyi zöld-fehér zászlót mint akkor.

4. avatar: ingersheim

5. avatar: fgymat
    2010.04.10, 11:24
    A 68. percben mindkét csapat cserélt. Fenyvesit Branikovits, Gillest pedig Greenhof váltotta fel.

Javítottam, érdekes, hogy az összes többi netes forrás Bálintot írja.

6. avatar: magyarfutball.hu
    2010.04.10, 10:04