Vác FC - BVSC 0-1 (0-1)
    Vác, 1000 néző, V: Szabó Zs.

gólszerző: Bükszegi (25.)
    sárga lap: Schwarcz (22.), Nyikos (28.), Kovács P. (70.), illetve Rósa (40.)
    cserék: Babos helyett Sipeki (a szünetben), Andrássy helyett Borgulya (a szünetben), Víg helyett Sándor T. (63.), illetve Rósa helyett Polonkai (53.), Müller helyett Farkas (60.) Potemkim helyett Csordás (73.)
    jók: Nagy T. illetve Simon, Pomper

Elég sokáig, a 19. percig kellett várni az első helyzetre. Ekkor Vojtekovszki - Andrássy - Füle összjáték után a váci csatár 10 m-ről csúnyán a kapu jobb oldala mellé lőtt. Öt perc múlva a BVSC részéről Erős végzett el szabadrúgást a 16-os bal oldaláról, s a jobb sarok mellé fölé csavart. A 25. percben vezetést szerzett a vendégegyüttes: egy baloldali beadás után Bükszegi fejelt kapura, a váciak hálóőre hiába ért a labdához, hárítani nem tudott (0-1). A Duna-partiak nem sokszor jutottak el a BVSC kapujáig, de így is szerezhettek volna gólt, ám a 35. percben Víg, majd a 37. percben Nagy T. elhibázott egy-egy ígéretes szabadrúgást.

A szünetben kettőt cserélt Klausz László, a váciak vezetőedzője: Sipeki és Borgulya lépett pályára. A két játékos megfordíthatta volna a mérkőzést, de az 55. percben Sipeki, majd a 65. percben Borgulya lövését védte Végh. A zuglóiak ügyesen őrizték előnyüket, a Vác pedig továbbra is gyengén játszott. Felváltva támadtak a csapatok, de gólhelyzetek kidolgozására nem futotta erejükből.

A Vác FC gyenge játékkal és vereséggel búcsúzott a bajnoki idénytől. A BVSC sem játszott sokkal jobban ellenfelénél, de ez a teljesítmény is elég volt a győzelemhez.