MUE - BTC 0 : 3 15:00

2021.09.01, 23:01 (szerk.: 2021.09.02, 10:27)
    A MUE támadója helyesen Ray Ferenc volt!

2017.04.18, 20:22 (szerk.: 2021.09.02, 10:26)
    Két első osztályú labdarugó-csapatnak volt ma délután három órakor a csömöri-uti versenypályán bajnoki mérkőzése. Az ellenfelek ezúttal a Budapesti Torna- Klub és a Magyar Úszó-Egyesület. A játék mindvégig igen érdekes volt, de nagyon is erőszakos, különösen a második félidő vége felé. Az első félidőben az eredmény zérus ellen zérus, a második félidőben vagy harminc percig egyik fél sem tudott goalt lőni. Ekkor azonban Mannó megszerezte a Torna-Klubnak az első goalt, a mit a félidő végéig még két goal követett a Torna-Klub javára. Végső eredmény 3 : 0 a Budapesti Torna-Klub javára.