magyarfutball.hu

Clubs by region: Komárom-Esztergom megye

Komárom-Esztergom megye
  1. 0 x NB I
  2. 1 x NB II
  3. 2 x NB III
  4. 52 x misc / non-league
  5. 232 x defunct
 

NB II

# place club's name foundation web
1 Dorog Dorogi FC 1914 www »

NB III

# place club's name foundation web
1 Komárom Komárom VSE 1947 www »
2 Tatabánya Tatabányai SC 1910 www »

misc / non-league

# place club's name foundation web
1 Ács Ácsi Kinizsi SC 1927 www »
2 Almásfüzítő Almásfüzitői SC 1948
3 Annavölgy Annavölgyi Bányász SE 1912
4 Ászár Ászár KSE 1939
5 Bábolna Bábolnai SE 1940
6 Baj Baj KSE ?
7 Bajna Bajnai KSE ?
8 Bajót Bajóti Szikra SE 1947 www »
9 Bakonysárkány Bakonysárkányi SE 1941
10 Bakonyszombathely Bakonyszombathelyi KSE 1906 www »
11 Bana Bana Kinizsi SK ? www »
12 Bársonyos Bársonyos SK ?
13 Bokod Bokod FCE ?
14 Császár Császári SE 1930 www »
15 Csém Csémi Vasért SE 1950
16 Csolnok Csolnoki SZSE 1920 www »
17 Dad Dad KSE ?
18 Dorog Dorogi Diófa SE 2011
19 Dunaalmás DMAC Dunaalmás 1946
20 Dunaszentmiklós Dunaszentmiklós SE 1958 www »
21 Esztergom FC Esztergom 1955 www »
22 Ete Ete SE 1947 www »
23 Gyermely Gyermely-Szomor LE ?
24 Kecskéd Wati Kecskéd KSK 1947
25 Kisbér Kisbéri Spartacus SE 1959 www »
26 Komárom Koppánymonostori SE 1992 www »
27 Környe Környe SE 1952 www »
28 Lábatlan Lábatlani Egyetértés SE 1926
29 Mocsa Mocsa KSE 1946 www »
30 Nagyigmánd Nagyigmánd KSK 1921 www »
31 Naszály Naszályi SE 1946 www »
32 Nyergesújfalu Nyergesújfalu SE 1945 www »
33 Oroszlány Oroszlányi SZE 1995
34 Piliscsév Piliscsév SE 1947 www »
35 Pilismarót Pilismarót SC ?
36 Sárisáp Sárisápi Bányász SE 1940
37 Süttő Süttői SC 1949
38 Süttő Süttői SC II. ?
39 Szákszend Szákszendi SE ?
40 Szárliget Szárliget SE ?
41 Szomód BAR-NUL Szomódi SE ?
42 Tardos Tardosi FC 1963
43 Tárkány Tárkány KSE ?
44 Tát DG Tát SE ? www »
45 Tata Tatai AC 1910 www »
46 Tatabánya TÉG-Felsőgalla - Széchenyi TSE 1984
47 Tokod Tokod SE 1973 www »
48 Tokodaltáró TABAK SE Tokodaltáró 1913
49 Várgesztes Gesztesi SE 1989
50 Vértessomló Vértessomló KSK 1946 www »
51 Vértesszőlős Vértesszőlősi SE 1932 www »
52 Vértestolna Vértestolna TE 1996

defunct clubs

# place club's name foundation web
1 Ács Ácsi Kinizsi SE II. ?
2 Ács Concóháti MEDOSZ ?
3 Ács Jegespusztai ÁGSK ?
4 Ácsteszér Ácsteszér 1984
5 Almásfüzítő Almásfüzitői FSK ?
6 Almásfüzítő Almásfüzitői FSK II. ?
7 Almásfüzítő Almásfüzítői MASZOLAJ ?
8 Almásfüzítő Almásfüzitői Olajmunkás 1927
9 Almásfüzítő Almásfüzitői Olajmunkás II. ?
10 Almásfüzítő Almásfüzitői SC II. ?
11 Almásfüzítő Almásfüzitői Timföld III. ?
12 Almásfüzítő Perjéspuszta ?
13 Almásfüzítő Timföld Építők ?
14 Annavölgy Annavölgyi Bányász SE II. ?
15 Ászár Ászár KSE II. ?
16 Ászár Ászári Kinizsi ?
17 Bábolna Bábolna ifi ?
18 Bábolna Bábolnai SE II. ?
19 Baj Baj KSE II. ?
20 Bajna Bajnai KSE II. ?
21 Bajót Bajóti Szikra SE II. ?
22 Bajót Péliföld MTH ?
23 Bakonybánk Bakonybánk ?
24 Bakonybánk Bakonybánk II. ?
25 Bakonysárkány Bakonysárkányi SE II ?
26 Bakonyszombathely Bakonyszombathelyi KSE II. ?
27 Bársonyos Bársonyos SK II. ?
28 Bokod Bokodi Erőmű LE II. ?
29 Bokod Bokodi Vasas ICO ?
30 Császár Császári SE II. ?
31 Császár Honvéd Rákóczi Ferenc SE ?
32 Csém Csémi Vasért SE II. ?
33 Csép Csép ?
34 Csolnok Augusztabánya ?
35 Csolnok Csolnoki SZSE II. ?
36 Dad Dad KSE II. ?
37 Dág Dág 1947
38 Dömös Dömös SE ?
39 Dorog Dorogi AC IV. ?
40 Dorog Dorogi Bányagép ?
41 Dorog Dorogi Bányász III. ?
42 Dorog Dorogi Építők ?
43 Dorog Dorogi Építők II. ?
44 Dorog Dorogi FC II. ?
45 Dorog Dorogi Szikra ?
46 Dorog Tatabányai Volán SC 1968
47 Dunaalmás DMAC Dunaalmás II. ?
48 Epöl Epöl SE-Máriahalom FC II. ?
49 Epöl Epöli SE ?
50 Esztergom Bányagépészeti és Bányavillamossági Technikum ?
51 Esztergom Ceferino Roma Csapat ?
52 Esztergom Ceferino Roma Csapat II. ?
53 Esztergom Esztergom-Kertváros ?
54 Esztergom Esztergomi Bányász ?
55 Esztergom Esztergomi Dózsa ?
56 Esztergom Esztergomi Előre ?
57 Esztergom Esztergomi Haladás ?
58 Esztergom Esztergomi Honvéd ?
59 Esztergom Esztergomi LE ?
60 Esztergom Esztergomi Marógépgyári Vasas ?
61 Esztergom Esztergomi MTE 1924
62 Esztergom Esztergomi MTE II. ?
63 Esztergom Esztergomi Sportárugyár ?
64 Esztergom Esztergomi Sportiskola ?
65 Esztergom Esztergomi TK 1913
66 Esztergom Esztergomi Törekvés ?
67 Esztergom Esztergomtábori Honvéd II. ?
68 Esztergom FC Esztergom II. ?
69 Esztergom Hajdú Antal Ferences DSE ?
70 Esztergom Katolikus FC ?
71 Esztergom MOVE Esztergomi SE 1920
72 Ete Ete SE II ?
73 Héreg Héreg FC ?
74 Héreg Héreg FC II. ?
75 Kerékteleki Kerékteleki KSE ?
76 Kesztölc Kesztölc SE 1942
77 Kesztölc Kesztölc SE II. ?
78 Kisbér Hánta FSZE ?
79 Kisbér Honvéd Ligeti SE ?
80 Kisbér Kisbéri Spartacus SE II. ?
81 Kisbér Kisbéri Virágzó TSz SE ?
82 Kisigmánd Kisigmánd KSK 1951
83 Kisigmánd Kisigmánd KSK II. ?
84 Kisigmánd Újpusztai ÁGSK ?
85 Kocs Kocs KSE 1946 www »
86 Komárom Komáromi AC 1924
87 Komárom Komáromi AC II. ?
88 Komárom Komáromi FC 1994
89 Komárom Komáromi Mélyépítők ?
90 Komárom Komáromi Szikra ?
91 Komárom Komáromi Szikra II. ?
92 Komárom Komáromi Vörös Lobogó ?
93 Komárom Komáromi Vörös Lobogó II. ?
94 Komárom Komáromi VSE II. ?
95 Komárom Nagyherkály puszta ?
96 Komárom Szőnyi DISz ?
97 Komárom Traktor Szőny ?
98 Kömlőd Kömlődi KSE ?
99 Kömlőd Kömlődi KSE II. ?
100 Környe Környei SE II ?
101 Környe Szentgyörgypuszta ?
102 Környe Tagyospuszta ?
103 Lábatlan Lábatlan II. ?
104 Leányvár Leányvár ?
105 Máriahalom Máriahalom ?
106 Mocsa Mocsa KSE II. ?
107 Mocsa Perjés-Mocsa ÁGSK ?
108 Mocsa Perjés-Mocsa ÁGSK II. ?
109 Mogyorósbánya Mogyorósbánya ?
110 Nagyigmánd Nagyigmánd II. ?
111 Nagyigmánd Szőkepusztai MEDOSZ ?
112 Nagysáp Nagysáp SBSE ?
113 Naszály Grébicspuszta ?
114 Naszály Naszályi SE II. ?
115 Neszmély Neszmély ?
116 Nyergesújfalu Magyar Viscosa SE II ?
117 Nyergesújfalu Nyergesi LE ?
118 Nyergesújfalu Nyergesújfalui Eternit ?
119 Nyergesújfalu Nyergesújfalui Eternit II. ?
120 Oroszlány Oroszlányi Bányász SK 1946
121 Oroszlány Oroszlányi Bányász SK ifi II. ?
122 Oroszlány Oroszlányi Bányász SK II ?
123 Oroszlány Oroszlányi Bástya ?
124 Oroszlány Oroszlányi Építők ?
125 Oroszlány Oroszlányi FSK ?
126 Oroszlány Oroszlányi SZE II. ?
127 Piliscsév Csévi Bányász II. ?
128 Réde Réde KSE 1928 www »
129 Réde Réde KSE II. ?
130 Sárisáp Sárisápi Bányász SE II. ?
131 Sárisáp Sárisápi Bányász SE III. ?
132 Súr Don Bosco Elie-Súr KSK 1955
133 Szákszend Szák KSE ?
134 Szákszend Szákszendi SE II. ?
135 Szárliget Szárliget SE II. ?
136 Szomód BAR-NUL Szomódi SE II. ?
137 Szomód Somodor ?
138 Szomor Szomor ?
139 Tardos Szileszki SC Tardos ?
140 Tarján Tarján FC ?
141 Tarján Tornyó ?
142 Tárkány Tárkány KSE II. ?
143 Tárkány Vasdinnyei ÁMG SK ?
144 Tata Agostyán ?
145 Tata Honvéd Rákóczi Ferenc SE 1962
146 Tata Honvéd Rákóczi Ferenc SE II. ?
147 Tata Tatai AC II. ?
148 Tata Tatai ÁMG SK ?
149 Tata Tatai Építők ?
150 Tata Tatai Kinizsi ?
151 Tata Tatai LE ?
152 Tata Tatai Postás SE 1949
153 Tata Tatai Postás SE II. ?
154 Tata Tatai Spartacus SE 1964
155 Tata Tatai SzSE 1957
156 Tata Tatai SzSE II. ?
157 Tata Tatai TEFU ?
158 Tata Tatai TK ?
159 Tata Tatai Törekvés ?
160 Tata Tatai Traktor ?
161 Tata Tatai Vájárképző ?
162 Tata Tatai Vörös Meteor SK 1952
163 Tatabánya Bánhidai Előre ?
164 Tatabánya FC Tatabánya- Auto Trader II 2007
165 Tatabánya Felsőgallai Szénosztályozó ?
166 Tatabánya I. ker. DISz (Ógalla) ?
167 Tatabánya IX. akna ?
168 Tatabánya KOMÉP SC II. ?
169 Tatabánya KOMÉP SC Tatabánya 1937
170 Tatabánya Központi Irodák ?
171 Tatabánya Ótelepi Gépüzem ?
172 Tatabánya Síkvölgyi akna ?
173 Tatabánya Tatabánya VIII. akna ?
174 Tatabánya Tatabánya-Újvárosi Építők ?
175 Tatabánya Tatabánya-Újvárosi Építők II. ?
176 Tatabánya Tatabányai Aknamélyítők ?
177 Tatabánya Tatabányai Aknászképző ?
178 Tatabánya Tatabányai Alukohó ?
179 Tatabánya Tatabányai Alukohó II. ?
180 Tatabánya Tatabányai Anyagellátó ?
181 Tatabánya Tatabányai Bányagépgyár ?
182 Tatabánya Tatabányai Bányagépgyár II. ?
183 Tatabánya Tatabányai Bányász III. ?
184 Tatabánya Tatabányai Bástya ?
185 Tatabánya Tatabányai Béke-akna ?
186 Tatabánya Tatabányai Cementgyár ?
187 Tatabánya Tatabányai Dózsa ?
188 Tatabánya Tatabányai Fatelep ?
189 Tatabánya Tatabányai FCE 1994 www »
190 Tatabánya Tatabányai Homoküzem ?
191 Tatabánya Tatabányai I. sz. Erőmű ?
192 Tatabánya Tatabányai I. sz. Erőmű II. ?
193 Tatabánya Tatabányai Karbidgyár ?
194 Tatabánya Tatabányai Lendület ?
195 Tatabánya Tatabányai Mélyépítők ?
196 Tatabánya Tatabányai MTSE ?
197 Tatabánya Tatabányai Osztályozó ?
198 Tatabánya Tatabányai Petőfi ?
199 Tatabánya Tatabányai SC Barátság 1945
200 Tatabánya Tatabányai SC ifi II. ?
201 Tatabánya Tatabányai SC MaDISz ?
202 Tatabánya Tatabányai Törekvés ?
203 Tatabánya Tatabányai Törekvés II. ?
204 Tatabánya Tatabányai Újtelepi Gépüzem ?
205 Tatabánya Tatabányai Újtelepi Gépüzem II. ?
206 Tatabánya Tatabányai Vasas 1951
207 Tatabánya Tatabányai VII. akna ?
208 Tatabánya Tatabányai Villamosműhely ?
209 Tatabánya Tatabányai Vörös Meteor ?
210 Tatabánya Tatabányai X. akna ?
211 Tatabánya TÉG-Felsőgalla - Széchenyi TSE II. ?
212 Tatabánya UFC Tatabánya ?
213 Tatabánya Vértesi Erőmű SE II. ?
214 Tatabánya VI. akna ?
215 Tatabánya XI. sz. akna ?
216 Tatabánya XI. sz. akna II. ?
217 Tatabánya XII. akna ?
218 Tatabánya XIV. akna ?
219 Tatabánya XV. sz. akna ?
220 Tatabánya XV. sz. akna II. ?
221 Tokod Ebszőnybányai Bányász ?
222 Tokod Tokod SC ?
223 Tokod Tokod Üveggyári SC II. ?
224 Tokod Tokodi AC 1932
225 Tokod Tokodi Erzsébet-akna ?
226 Tokod Tokodi Erzsébet-akna II. ?
227 Tokod Tokodi Üveggyár SC III. ?
228 Tokod Tokodi Üveggyári SC 1926
229 Tokodaltáró TABAK SE Tokodaltáró II. ?
230 Úny Únyi Sallai SE ?
231 Vérteskethely Vérteskethelyi SE ?
232 Vértestolna Vértestolna TE II. ?