magyarfutball.hu

Clubs by region: Komárom-Esztergom megye

Komárom-Esztergom megye
  1. 0 x NB I
  2. 1 x NB II
  3. 2 x NB III
  4. 54 x misc / non-league
  5. 230 x defunct
 

NB II

# place club's name foundation web
1 Dorog Dorogi FC 1914 www »

NB III

# place club's name foundation web
1 Komárom Komárom VSE 1947 www »
2 Tatabánya Tatabányai SC 1910 www »

misc / non-league

# place club's name foundation web
1 Ács Ácsi Kinizsi SC 1927 www »
2 Almásfüzítő Almásfüzitői SC 1948
3 Annavölgy Annavölgyi Bányász SE 1912
4 Ászár Ászár KSE 1939
5 Bábolna Bábolnai SE 1940
6 Baj Baj KSE ?
7 Bajót Bajóti Szikra SE 1947 www »
8 Bakonysárkány Bakonysárkányi SE 1941
9 Bakonyszombathely Bakonyszombathelyi KSE ? www »
10 Bana Bana Kinizsi SK ? www »
11 Bársonyos Bársonyos SK ?
12 Bokod Bokod FCE ?
13 Császár Császári SE 1930 www »
14 Császár Császári SE II. ?
15 Csém Csémi Vasért SE 1950
16 Csolnok Csolnoki SZSE 1920 www »
17 Dad Dad KSE ?
18 Dorog Dorogi Diófa SE 2011
19 Dunaalmás DMAC Dunaalmás 1946
20 Dunaszentmiklós Dunaszentmiklós SE ? www »
21 Epöl Epöli SE ?
22 Esztergom FC Esztergom 1955 www »
23 Ete Ete SE 1947 www »
24 Gyermely Gyermely-Szomor LE ?
25 Kecskéd Wati Kecskéd KSK 1947
26 Kisbér Kisbéri Spartacus SE 1959 www »
27 Kocs Kocs KSE 1946 www »
28 Komárom Koppánymonostori SE 1992 www »
29 Környe Környe SE 1952 www »
30 Lábatlan Lábatlani Egyetértés SE 1926
31 Mocsa Mocsa KSE 1946 www »
32 Nagyigmánd Nagyigmánd KSK 1921 www »
33 Naszály Naszályi SE 1946 www »
34 Nyergesújfalu Nyergesújfalu SE 1945 www »
35 Oroszlány OBSK Oroszlány 1995
36 Piliscsév Piliscsév SE 1947 www »
37 Pilismarót Pilismarót SC ?
38 Réde Réde KSE ? www »
39 Sárisáp Sárisápi Bányász SE 1940
40 Süttő Süttői SC 1949
41 Süttő Süttői SC II. ?
42 Szákszend Szákszendi SE ?
43 Szárliget Szárliget SE ?
44 Szomód BAR-NUL Szomódi SE ?
45 Tardos Tardosi FC 1963
46 Tát DG Tát SE ? www »
47 Tata Tatai AC 1910 www »
48 Tatabánya TÉG-Felsőgalla - Széchenyi TSE 1984
49 Tokod Tokod SE 1973 www »
50 Tokodaltáró TABAK SE Tokodaltáró 1913
51 Várgesztes Gesztesi SE 1989
52 Vértessomló Vértessomló KSK 1946 www »
53 Vértesszőlős Vértesszőlősi SE 1932 www »
54 Vértestolna Vértestolna TE 1996

defunct clubs

# place club's name foundation web
1 Ács Ácsi Kinizsi SE II. ?
2 Ács Concóháti MEDOSZ ?
3 Ács Jegespusztai ÁGSK ?
4 Ácsteszér Ácsteszér 1984
5 Almásfüzítő Almásfüzitői FSK ?
6 Almásfüzítő Almásfüzitői FSK II. ?
7 Almásfüzítő Almásfüzítői MASZOLAJ ?
8 Almásfüzítő Almásfüzitői Olajmunkás 1927
9 Almásfüzítő Almásfüzitői Olajmunkás II. ?
10 Almásfüzítő Almásfüzitői SC II. ?
11 Almásfüzítő Almásfüzitői Timföld III. ?
12 Almásfüzítő Perjéspuszta ?
13 Almásfüzítő Timföld Építők ?
14 Annavölgy Annavölgyi Bányász SE II. ?
15 Ászár Ászár KSE II. ?
16 Ászár Ászári Kinizsi ?
17 Bábolna Bábolna ifi ?
18 Bábolna Bábolnai SE II. ?
19 Baj Baj KSE II. ?
20 Bajna Bajnai KSE ?
21 Bajna Bajnai KSE II. ?
22 Bajót Bajóti Szikra SE II. ?
23 Bajót Péliföld MTH ?
24 Bakonybánk Bakonybánk ?
25 Bakonybánk Bakonybánk II. ?
26 Bakonysárkány Bakonysárkányi SE II ?
27 Bakonyszombathely Bakonyszombathelyi KSE II. ?
28 Bársonyos Bársonyos SK II. ?
29 Bokod Bokodi Erőmű LE II. ?
30 Bokod Bokodi Vasas ICO ?
31 Császár Honvéd Rákóczi Ferenc SE ?
32 Csém Csémi Vasért SE II. ?
33 Csép Csép ?
34 Csolnok Augusztabánya ?
35 Csolnok Csolnoki SZSE II. ?
36 Dad Dad KSE II. ?
37 Dág Dág 1947
38 Dömös Dömös SE ?
39 Dorog Dorogi AC IV. ?
40 Dorog Dorogi Bányagép ?
41 Dorog Dorogi Bányász III. ?
42 Dorog Dorogi Építők ?
43 Dorog Dorogi Építők II. ?
44 Dorog Dorogi FC II. ?
45 Dorog Dorogi Szikra ?
46 Dorog Tatabányai Volán SC 1968
47 Dunaalmás DMAC Dunaalmás II. ?
48 Epöl Epöl SE-Máriahalom FC II. ?
49 Esztergom Bányagépészeti és Bányavillamossági Technikum ?
50 Esztergom Ceferino Roma Csapat ?
51 Esztergom Ceferino Roma Csapat II. ?
52 Esztergom Esztergom-Kertváros ?
53 Esztergom Esztergomi Bányász ?
54 Esztergom Esztergomi Dózsa ?
55 Esztergom Esztergomi Előre ?
56 Esztergom Esztergomi Haladás ?
57 Esztergom Esztergomi Honvéd ?
58 Esztergom Esztergomi LE ?
59 Esztergom Esztergomi Marógépgyári Vasas ?
60 Esztergom Esztergomi MTE 1924
61 Esztergom Esztergomi MTE II. ?
62 Esztergom Esztergomi Sportárugyár ?
63 Esztergom Esztergomi Sportiskola ?
64 Esztergom Esztergomi TK 1913
65 Esztergom Esztergomi Törekvés ?
66 Esztergom Esztergomtábori Honvéd II. ?
67 Esztergom FC Esztergom II. ?
68 Esztergom Hajdú Antal Ferences DSE ?
69 Esztergom Katolikus FC ?
70 Esztergom MOVE Esztergomi SE 1920
71 Ete Ete SE II ?
72 Héreg Héreg FC ?
73 Héreg Héreg FC II. ?
74 Kerékteleki Kerékteleki KSE ?
75 Kesztölc Kesztölc SE 1942
76 Kesztölc Kesztölc SE II. ?
77 Kisbér Hánta FSZE ?
78 Kisbér Honvéd Ligeti SE ?
79 Kisbér Kisbéri Spartacus SE II. ?
80 Kisbér Kisbéri Virágzó TSz SE ?
81 Kisigmánd Kisigmánd KSK 1951
82 Kisigmánd Kisigmánd KSK II. ?
83 Kisigmánd Újpusztai ÁGSK ?
84 Komárom Komáromi AC 1924
85 Komárom Komáromi AC II. ?
86 Komárom Komáromi FC 1994
87 Komárom Komáromi Mélyépítők ?
88 Komárom Komáromi Szikra ?
89 Komárom Komáromi Szikra II. ?
90 Komárom Komáromi Vörös Lobogó ?
91 Komárom Komáromi Vörös Lobogó II. ?
92 Komárom Komáromi VSE II. ?
93 Komárom Nagyherkály puszta ?
94 Komárom Szőnyi DISz ?
95 Komárom Traktor Szőny ?
96 Kömlőd Kömlődi KSE ?
97 Kömlőd Kömlődi KSE II. ?
98 Környe Környei SE II ?
99 Környe Szentgyörgypuszta ?
100 Környe Tagyospuszta ?
101 Lábatlan Lábatlan II. ?
102 Leányvár Leányvár ?
103 Máriahalom Máriahalom ?
104 Mocsa Mocsa KSE II. ?
105 Mocsa Perjés-Mocsa ÁGSK ?
106 Mocsa Perjés-Mocsa ÁGSK II. ?
107 Mogyorósbánya Mogyorósbánya ?
108 Nagyigmánd Nagyigmánd II. ?
109 Nagyigmánd Szőkepusztai MEDOSZ ?
110 Nagysáp Nagysáp SBSE ?
111 Naszály Grébicspuszta ?
112 Naszály Naszályi SE II. ?
113 Neszmély Neszmély ?
114 Nyergesújfalu Magyar Viscosa SE II ?
115 Nyergesújfalu Nyergesi LE ?
116 Nyergesújfalu Nyergesújfalui Eternit ?
117 Nyergesújfalu Nyergesújfalui Eternit II. ?
118 Oroszlány Oroszlányi Bányász SK 1946
119 Oroszlány Oroszlányi Bányász SK ifi II. ?
120 Oroszlány Oroszlányi Bányász SK II ?
121 Oroszlány Oroszlányi Bástya ?
122 Oroszlány Oroszlányi Építők ?
123 Oroszlány Oroszlányi FSK ?
124 Oroszlány Oroszlányi SZE II. ?
125 Piliscsév Csévi Bányász II. ?
126 Réde Réde KSE II. ?
127 Sárisáp Sárisápi Bányász SE II. ?
128 Sárisáp Sárisápi Bányász SE III. ?
129 Súr Don Bosco Elie-Súr KSK 1955
130 Szákszend Szák KSE ?
131 Szákszend Szákszendi SE II. ?
132 Szárliget Szárliget SE II. ?
133 Szomód BAR-NUL Szomódi SE II. ?
134 Szomód Somodor ?
135 Szomor Szomor ?
136 Tardos Szileszki SC Tardos ?
137 Tarján Tarján FC ?
138 Tarján Tornyó ?
139 Tárkány Bábolna SE II.-Tárkány ?
140 Tárkány Tárkány KSE II. ?
141 Tárkány Vasdinnyei ÁMG SK ?
142 Tata Agostyán ?
143 Tata Honvéd Rákóczi Ferenc SE 1962
144 Tata Honvéd Rákóczi Ferenc SE II. ?
145 Tata Tatai AC II. ?
146 Tata Tatai ÁMG SK ?
147 Tata Tatai Építők ?
148 Tata Tatai Kinizsi ?
149 Tata Tatai LE ?
150 Tata Tatai Postás SE 1949
151 Tata Tatai Postás SE II. ?
152 Tata Tatai Spartacus SE 1964
153 Tata Tatai SzSE 1957
154 Tata Tatai SzSE II. ?
155 Tata Tatai TEFU ?
156 Tata Tatai TK ?
157 Tata Tatai Törekvés ?
158 Tata Tatai Traktor ?
159 Tata Tatai Vájárképző ?
160 Tata Tatai Vörös Meteor SK 1952
161 Tatabánya Bánhidai Előre ?
162 Tatabánya FC Tatabánya- Auto Trader II 2007
163 Tatabánya Felsőgallai Szénosztályozó ?
164 Tatabánya I. ker. DISz (Ógalla) ?
165 Tatabánya IX. akna ?
166 Tatabánya KOMÉP SC II. ?
167 Tatabánya KOMÉP SC Tatabánya 1937
168 Tatabánya Központi Irodák ?
169 Tatabánya Ótelepi Gépüzem ?
170 Tatabánya Síkvölgyi akna ?
171 Tatabánya Tatabánya VIII. akna ?
172 Tatabánya Tatabánya-Újvárosi Építők ?
173 Tatabánya Tatabánya-Újvárosi Építők II. ?
174 Tatabánya Tatabányai Aknamélyítők ?
175 Tatabánya Tatabányai Aknászképző ?
176 Tatabánya Tatabányai Alukohó ?
177 Tatabánya Tatabányai Alukohó II. ?
178 Tatabánya Tatabányai Anyagellátó ?
179 Tatabánya Tatabányai Bányagépgyár ?
180 Tatabánya Tatabányai Bányagépgyár II. ?
181 Tatabánya Tatabányai Bányász III. ?
182 Tatabánya Tatabányai Bástya ?
183 Tatabánya Tatabányai Béke-akna ?
184 Tatabánya Tatabányai Cementgyár ?
185 Tatabánya Tatabányai Dózsa ?
186 Tatabánya Tatabányai Fatelep ?
187 Tatabánya Tatabányai FCE 1994 www »
188 Tatabánya Tatabányai Homoküzem ?
189 Tatabánya Tatabányai I. sz. Erőmű ?
190 Tatabánya Tatabányai I. sz. Erőmű II. ?
191 Tatabánya Tatabányai Karbidgyár ?
192 Tatabánya Tatabányai Lendület ?
193 Tatabánya Tatabányai Mélyépítők ?
194 Tatabánya Tatabányai MTSE ?
195 Tatabánya Tatabányai Osztályozó ?
196 Tatabánya Tatabányai Petőfi ?
197 Tatabánya Tatabányai SC Barátság 1945
198 Tatabánya Tatabányai SC ifi II. ?
199 Tatabánya Tatabányai SC MaDISz ?
200 Tatabánya Tatabányai Törekvés ?
201 Tatabánya Tatabányai Törekvés II. ?
202 Tatabánya Tatabányai Újtelepi Gépüzem ?
203 Tatabánya Tatabányai Újtelepi Gépüzem II. ?
204 Tatabánya Tatabányai Vasas 1951
205 Tatabánya Tatabányai VII. akna ?
206 Tatabánya Tatabányai Villamosműhely ?
207 Tatabánya Tatabányai Vörös Meteor ?
208 Tatabánya Tatabányai X. akna ?
209 Tatabánya TÉG-Felsőgalla - Széchenyi TSE II. ?
210 Tatabánya UFC Tatabánya ?
211 Tatabánya Vértesi Erőmű SE II. ?
212 Tatabánya VI. akna ?
213 Tatabánya XI. sz. akna ?
214 Tatabánya XI. sz. akna II. ?
215 Tatabánya XII. akna ?
216 Tatabánya XIV. akna ?
217 Tatabánya XV. sz. akna ?
218 Tatabánya XV. sz. akna II. ?
219 Tokod Ebszőnybányai Bányász ?
220 Tokod Tokod SC ?
221 Tokod Tokod Üveggyári SC II. ?
222 Tokod Tokodi AC 1932
223 Tokod Tokodi Erzsébet-akna ?
224 Tokod Tokodi Erzsébet-akna II. ?
225 Tokod Tokodi Üveggyár SC III. ?
226 Tokod Tokodi Üveggyári SC 1926
227 Tokodaltáró TABAK SE Tokodaltáró II. ?
228 Úny Únyi Sallai SE ?
229 Vérteskethely Vérteskethelyi SE ?
230 Vértestolna Vértestolna TE II. ?