magyarfutball.hu

Komárom-Esztergom megyei csapatok

Megyei csapatok: Komárom-Esztergom megye ugrás más megyébe
Komárom-Esztergom megye
  1. 0 x NB I
  2. 1 x NB II
  3. 1 x NB III
  4. 59 x egyéb / megyei
  5. 222 x megszűnt
 

NB II

# település csapat neve alapítva hiv. honlap
1 Dorog Dorogi FC 1914 www »

NB III

# település csapat neve alapítva hiv. honlap
1 Komárom Komárom VSE 1947 www »

egyéb / megyei

# település csapat neve alapítva hiv. honlap
1 Ács Ácsi Kinizsi SC 1927 www »
2 Almásfüzítő Almásfüzitői SC 1948
3 Annavölgy Annavölgyi Bányász SE 1912
4 Ászár Ászár KSE 1939
5 Bábolna Bábolnai SE 1940
6 Baj Baj KSE ?
7 Bajna Bajnai KSE ?
8 Bajót Bajóti Szikra SE 1947 www »
9 Bakonysárkány Bakonysárkányi SE 1941
10 Bakonyszombathely Bakonyszombathelyi KSE ? www »
11 Bakonyszombathely Bakonyszombathelyi KSE II. ?
12 Bana Bana Kinizsi SK ? www »
13 Bokod Bokodi Erőmű LE ?
14 Császár Császári SE 1930 www »
15 Császár Császári SE II. ?
16 Csém Csémi Vasért SE 1950
17 Csém Csémi Vasért SE II. ?
18 Csolnok Csolnoki SZSE 1920 www »
19 Dad Dad KSE ?
20 Dorog Dorogi Diófa SE 2011
21 Dunaalmás DMAC Dunaalmás 1946
22 Dunaszentmiklós Dunaszentmiklós SE ? www »
23 Epöl Epöl SE-Máriahalom FC ?
24 Esztergom FC Esztergom 1955 www »
25 Ete Ete SE 1947 www »
26 Gyermely Gyermely-Szomor LE ?
27 Héreg Héreg-Vértestolna ?
28 Kecskéd Wati Kecskéd KSK 1947
29 Kisbér Kisbéri Spartacus SE 1959 www »
30 Kisbér Kisbéri Spartacus SE II. ?
31 Kisigmánd Kisigmánd KSK 1951
32 Kocs Kocs KSE 1946 www »
33 Komárom Koppánymonostori SE 1992 www »
34 Környe Környe SE 1952 www »
35 Lábatlan Lábatlani Egyetértés SE 1926
36 Mocsa Mocsa KSE 1946 www »
37 Nagyigmánd Nagyigmánd KSK 1921 www »
38 Naszály Weldtech-Naszályi SE 1946 www »
39 Nyergesújfalu Nyergesújfalu SE 1945 www »
40 Oroszlány OBSK Oroszlány 1995
41 Piliscsév Piliscsév SE 1947 www »
42 Pilismarót Pilismarót SC ?
43 Réde Réde KSE ? www »
44 Sárisáp Sárisápi Bányász SE 1940
45 Süttő Süttői SC 1949
46 Szákszend Szákszendi SE ?
47 Szákszend Szákszendi SE II. ?
48 Szárliget Szárliget SE ?
49 Szomód BAR-NUL Szomódi SE ?
50 Tardos Tardosi FC 1963
51 Tata Tatai AC 1910 www »
52 Tatabánya Tatabányai SC 1910 www »
53 Tatabánya Tatabányai Vasas 1951
54 Tatabánya TÉG-Felsőgalla - Széchenyi TSE 1984
55 Tokod Tokod SE 1973 www »
56 Tokodaltáró TABAK SE Tokodaltáró 1913
57 Várgesztes Gesztesi SE 1989
58 Vértessomló Vértessomló KSK 1946 www »
59 Vértesszőlős Vértesszőlősi SE 1932 www »

megszűnt csapatok

# település csapat neve alapítva hiv. honlap
1 Ács Ácsi Kinizsi SE II. ?
2 Ács Concóháti MEDOSZ ?
3 Ács Jegespusztai ÁGSK ?
4 Ácsteszér Ácsteszér 1984
5 Almásfüzítő Almásfüzitői FSK ?
6 Almásfüzítő Almásfüzitői FSK II. ?
7 Almásfüzítő Almásfüzítői MASZOLAJ ?
8 Almásfüzítő Almásfüzitői Olajmunkás 1927
9 Almásfüzítő Almásfüzitői Olajmunkás II. ?
10 Almásfüzítő Almásfüzitői SC II. ?
11 Almásfüzítő Almásfüzitői Timföld III. ?
12 Almásfüzítő Perjéspuszta ?
13 Almásfüzítő Timföld Építők ?
14 Annavölgy Annavölgyi Bányász SE II. ?
15 Ászár Ászár KSE II. ?
16 Ászár Ászári Kinizsi ?
17 Bábolna Bábolna ifi ?
18 Bábolna Bábolnai SE II. ?
19 Baj Baj KSE II. ?
20 Bajna Bajnai KSE II. ?
21 Bajót Bajóti Szikra SE II. ?
22 Bajót Péliföld MTH ?
23 Bakonybánk Bakonybánk ?
24 Bakonybánk Bakonybánk II. ?
25 Bakonysárkány Bakonysárkányi SE II ?
26 Bársonyos Bársonyos SK ?
27 Bársonyos Bársonyos SK II. ?
28 Bokod Bokodi Erőmű LE II. ?
29 Bokod Bokodi Vasas ICO ?
30 Császár Honvéd Rákóczi Ferenc SE ?
31 Csép Csép ?
32 Csolnok Augusztabánya ?
33 Csolnok Csolnoki SZSE II. ?
34 Dad Dad KSE II. ?
35 Dág Dág 1947
36 Dömös Dömös SE ?
37 Dorog Dorogi AC IV. ?
38 Dorog Dorogi Bányagép ?
39 Dorog Dorogi Bányász III. ?
40 Dorog Dorogi Építők ?
41 Dorog Dorogi Építők II. ?
42 Dorog Dorogi FC II. ?
43 Dorog Dorogi Szikra ?
44 Dorog Tatabányai Volán SC 1968
45 Dunaalmás DMAC Dunaalmás II. ?
46 Epöl Epöl SE-Máriahalom FC II. ?
47 Esztergom Bányagépészeti és Bányavillamossági Technikum ?
48 Esztergom Ceferino Roma Csapat ?
49 Esztergom Ceferino Roma Csapat II. ?
50 Esztergom Esztergom-Kertváros ?
51 Esztergom Esztergomi Bányász ?
52 Esztergom Esztergomi Dózsa ?
53 Esztergom Esztergomi Előre ?
54 Esztergom Esztergomi Haladás ?
55 Esztergom Esztergomi Honvéd ?
56 Esztergom Esztergomi LE ?
57 Esztergom Esztergomi Marógépgyári Vasas ?
58 Esztergom Esztergomi MTE 1924
59 Esztergom Esztergomi MTE II. ?
60 Esztergom Esztergomi Sportárugyár ?
61 Esztergom Esztergomi Sportiskola ?
62 Esztergom Esztergomi TK 1913
63 Esztergom Esztergomi Törekvés ?
64 Esztergom Esztergomtábori Honvéd II. ?
65 Esztergom FC Esztergom II. ?
66 Esztergom Hajdú Antal Ferences DSE ?
67 Esztergom Katolikus FC ?
68 Esztergom MOVE Esztergomi SE 1920
69 Ete Ete SE II ?
70 Héreg Héreg FC II. ?
71 Kerékteleki Kerékteleki KSE ?
72 Kesztölc Kesztölc SE 1942
73 Kesztölc Kesztölc SE II. ?
74 Kisbér Hánta FSZE ?
75 Kisbér Honvéd Ligeti SE ?
76 Kisbér Kisbéri Virágzó TSz SE ?
77 Kisigmánd Kisigmánd KSK II. ?
78 Kisigmánd Újpusztai ÁGSK ?
79 Komárom Komáromi AC 1924
80 Komárom Komáromi AC II. ?
81 Komárom Komáromi FC 1994
82 Komárom Komáromi Mélyépítők ?
83 Komárom Komáromi Szikra ?
84 Komárom Komáromi Szikra II. ?
85 Komárom Komáromi Vörös Lobogó ?
86 Komárom Komáromi Vörös Lobogó II. ?
87 Komárom Komáromi VSE II. ?
88 Komárom Nagyherkály puszta ?
89 Komárom Szőnyi DISz ?
90 Komárom Traktor Szőny ?
91 Kömlőd Kömlődi KSE ?
92 Kömlőd Kömlődi KSE II. ?
93 Környe Környei SE II ?
94 Környe Szentgyörgypuszta ?
95 Környe Tagyospuszta ?
96 Lábatlan Lábatlan II. ?
97 Leányvár Leányvár ?
98 Máriahalom Máriahalom ?
99 Mocsa Mocsa KSE II. ?
100 Mogyorósbánya Mogyorósbánya ?
101 Nagyigmánd Nagyigmánd II. ?
102 Nagyigmánd Szőkepusztai MEDOSZ ?
103 Nagysáp Nagysáp SBSE ?
104 Naszály Grébicspuszta ?
105 Naszály Naszályi SE II. ?
106 Neszmély Neszmély ?
107 Nyergesújfalu Magyar Viscosa SE II ?
108 Nyergesújfalu Nyergesi LE ?
109 Nyergesújfalu Nyergesújfalui Eternit ?
110 Nyergesújfalu Nyergesújfalui Eternit II. ?
111 Oroszlány Oroszlányi Bányász SK 1946
112 Oroszlány Oroszlányi Bányász SK ifi II. ?
113 Oroszlány Oroszlányi Bányász SK II ?
114 Oroszlány Oroszlányi Bástya ?
115 Oroszlány Oroszlányi Építők ?
116 Oroszlány Oroszlányi FSK ?
117 Oroszlány Oroszlányi SZE II. ?
118 Piliscsév Csévi Bányász II. ?
119 Réde Réde KSE II. ?
120 Sárisáp Sárisápi Bányász SE II. ?
121 Sárisáp Sárisápi Bányász SE III. ?
122 Súr Don Bosco Elie-Súr KSK 1955
123 Szákszend Szák KSE ?
124 Szárliget Szárliget SE II. ?
125 Szomód BAR-NUL Szomódi SE II. ?
126 Szomód Somodor ?
127 Szomor Szomor ?
128 Tarján Tarján FC ?
129 Tarján Tornyó ?
130 Tárkány Bábolna SE II.-Tárkány ?
131 Tárkány Tárkány KSE II. ?
132 Tárkány Vasdinnyei ÁMG SK ?
133 Tát Tát SE ? www »
134 Tata Agostyán ?
135 Tata Honvéd Rákóczi Ferenc SE 1962
136 Tata Honvéd Rákóczi Ferenc SE II. ?
137 Tata Tatai AC II. ?
138 Tata Tatai ÁMG SK ?
139 Tata Tatai Építők ?
140 Tata Tatai Kinizsi ?
141 Tata Tatai LE ?
142 Tata Tatai Postás SE 1949
143 Tata Tatai Postás SE II. ?
144 Tata Tatai Spartacus SE 1964
145 Tata Tatai SzSE 1957
146 Tata Tatai SzSE II. ?
147 Tata Tatai TEFU ?
148 Tata Tatai TK ?
149 Tata Tatai Törekvés ?
150 Tata Tatai Traktor ?
151 Tata Tatai Vájárképző ?
152 Tata Tatai Vörös Meteor SK 1952
153 Tatabánya Bánhidai Előre ?
154 Tatabánya FC Tatabánya- Auto Trader II 2007
155 Tatabánya Felsőgallai Szénosztályozó ?
156 Tatabánya I. ker. DISz (Ógalla) ?
157 Tatabánya IX. akna ?
158 Tatabánya KOMÉP SC II. ?
159 Tatabánya KOMÉP SC Tatabánya 1937
160 Tatabánya Központi Irodák ?
161 Tatabánya Ótelepi Gépüzem ?
162 Tatabánya Síkvölgyi akna ?
163 Tatabánya Tatabánya VIII. akna ?
164 Tatabánya Tatabánya-Újvárosi Építők ?
165 Tatabánya Tatabánya-Újvárosi Építők II. ?
166 Tatabánya Tatabányai Aknamélyítők ?
167 Tatabánya Tatabányai Aknászképző ?
168 Tatabánya Tatabányai Alukohó ?
169 Tatabánya Tatabányai Alukohó II. ?
170 Tatabánya Tatabányai Anyagellátó ?
171 Tatabánya Tatabányai Bányagépgyár ?
172 Tatabánya Tatabányai Bányagépgyár II. ?
173 Tatabánya Tatabányai Bányász III. ?
174 Tatabánya Tatabányai Bástya ?
175 Tatabánya Tatabányai Béke-akna ?
176 Tatabánya Tatabányai Cementgyár ?
177 Tatabánya Tatabányai Dózsa ?
178 Tatabánya Tatabányai Fatelep ?
179 Tatabánya Tatabányai FCE 1994 www »
180 Tatabánya Tatabányai Homoküzem ?
181 Tatabánya Tatabányai I. sz. Erőmű ?
182 Tatabánya Tatabányai I. sz. Erőmű II. ?
183 Tatabánya Tatabányai Karbidgyár ?
184 Tatabánya Tatabányai Lendület ?
185 Tatabánya Tatabányai Mélyépítők ?
186 Tatabánya Tatabányai MTSE ?
187 Tatabánya Tatabányai Osztályozó ?
188 Tatabánya Tatabányai Petőfi ?
189 Tatabánya Tatabányai SC Barátság 1945
190 Tatabánya Tatabányai SC ifi II. ?
191 Tatabánya Tatabányai SC MaDISz ?
192 Tatabánya Tatabányai Törekvés ?
193 Tatabánya Tatabányai Törekvés II. ?
194 Tatabánya Tatabányai Újtelepi Gépüzem ?
195 Tatabánya Tatabányai Újtelepi Gépüzem II. ?
196 Tatabánya Tatabányai VII. akna ?
197 Tatabánya Tatabányai Villamosműhely ?
198 Tatabánya Tatabányai Vörös Meteor ?
199 Tatabánya Tatabányai X. akna ?
200 Tatabánya TÉG-Felsőgalla - Széchenyi TSE II. ?
201 Tatabánya UFC Tatabánya ?
202 Tatabánya Vértesi Erőmű SE II. ?
203 Tatabánya VI. akna ?
204 Tatabánya XI. sz. akna ?
205 Tatabánya XI. sz. akna II. ?
206 Tatabánya XII. akna ?
207 Tatabánya XIV. akna ?
208 Tatabánya XV. sz. akna ?
209 Tatabánya XV. sz. akna II. ?
210 Tokod Ebszőnybányai Bányász ?
211 Tokod Tokod SC ?
212 Tokod Tokod Üveggyári SC II. ?
213 Tokod Tokodi AC 1932
214 Tokod Tokodi Erzsébet-akna ?
215 Tokod Tokodi Erzsébet-akna II. ?
216 Tokod Tokodi Üveggyár SC III. ?
217 Tokod Tokodi Üveggyári SC 1926
218 Tokodaltáró TABAK SE Tokodaltáró II. ?
219 Úny Únyi Sallai SE ?
220 Vérteskethely Vérteskethelyi SE ?
221 Vértestolna Vértestolna TE 1996
222 Vértestolna Vértestolna TE II. ?