Budapest Honvéd FC - MTK Budapest 0 : 2 16:30

1. 0 : 2 (1)
  2. 0 : 3 (1)

1. avatar: NNS
    2015.03.15, 12:40
    A tegnapi MTK - Vidi meccs pontos nézőszáma is megvan, ezren se voltak... Majd lesz csodás kép cikk is róla...

2. avatar: ingersheim
    2015.03.15, 12:35
    A tegnapi Honvéd–MTK mérkőzés után kaptunk egy érdekes olvasói levelet, amely egyrészt rávilágít arra, hogy a hétvégi a meccslátogatási kedvet a nőnapi akciók is jelentősen befolyásolhatták, másrészt azt is megtudhatjuk, hogy az a Honvéd-szurkoló, aki a meccs előtt váltotta ki a szurkolói kártyáját, 85 percet várhatott arra, hogy bejusson az MTK elleni, nem éppen szórakoztató 90 percre... A levelet változtatás nélkül közöljük.

„22 éves kispesti lakos vagyok, jelenleg Budapesten tanulok harmadéves orvostanhallgatóként. 2007-ben kezdtem el látogatni a Honvéd mérkőzéseit, magával ragadott az a hangulat, amelyet hétről hétre 1500-2000 lelkes hazai szurkoló varázsolt a stadionba. Sohasem keveredtem balhéba, sohasem rongáltam meg semmit, és nem provokáltam verekedést. A szurkolói kártya intézményét szó nélkül elfogadtam, az elsők között váltottam ki azt. Sajnos a nézőszámmal a játék színvonala is egyenes arányban csökkent, míg végül erre az évre oda jutottunk, hogy Kispesten nincs sem foci (nem, nem jó focira gondolok, ténylegesen nem sorolható ebbe a kategóriába az, amit ma a Bozsikban láthatunk), sem szurkolás. Tudtommal a szurkolói kártyát azért vezették be, hogy a stadionba való bejutást meggyorsítsák. Ennek ellenére a mai Honvéd– MTK mérkőzésen a barátnőm számára előregisztrált (!!!) kártya kiváltására majd 40 percet, míg a nézőcsalogató nőnapi akció keretében meghirdetett kedvezményes jegyekért 45 percet kellett sorban állni. Az instant indoklás szerint a nyomtató romlott el mind a 6 pénztárban. Tehát azért, hogy bejussak egy rettenetes színvonalú magyar bajnokira, jelenleg 85 percet kell sorban állni. Ha kikezdhetetlenül igazságos akarok lenni, és levonom azt a 40 percet, amit csak egyszer kell az embernek kivárnia, akkor is háromnegyed óra az az idő, amíg bejutok egy olyan mérkőzésre, amely után egy jó érzésű szurkolóban is megfogalmazódik a gondolat, hogy az életben többet nem látogat ki egyetlen magyar bajnokira sem. Legfőképpen azt nem értem, hogy minek csinálnak szurkolócsalogató akciókat, ha jelenleg a magyar stadionok első számú ellensége maga az akció célpontja, a szurkoló. Minden kedves olvasónak boldog nőnapot kívánok!

Maradok sportbaráti tisztelettel: Piero”

3. avatar: magyarfutball.hu
    2015.03.12, 11:15
    Próbálkoztam, de törölték az egész facebook posztot, mert nem jó fogadtatása lett... Az NSO amúgy minden héten kérdezi tőlük, de semmi. Azért majd megpróbálom.

4. avatar: Girgily
    2015.03.11, 22:20
    ennyi ember összeültetve teli tribünt jelentene, hagyjuk már... Komolyan elgurult azoknál a gyógyszer akik még nb1-es meccsek közelébe mennek.

5. avatar: NNS
    2015.03.11, 20:21
    Nem lehetne rákérdezni, hogy miért olyan nehéz kiírni a pontos számot a honvedfc.hu-ra is?

6. avatar: magyarfutball.hu
    2015.03.11, 16:12
    Kedves Szurkolóink! Az elmúlt napokban nagyon pontatlan nézőszám becslések jelentek meg különböző médiumokban, ezért szeretnénk ezeket pontosítani. Az 500-700 fő közötti becslésekkel ellentétben, pontosan 1174 szurkoló látogatott el az MTK elleni hazai bajnokinkra. Köszönjük Mindenkinek, aki eljött a mérkőzésre és buzdította a csapatot. CSAK A KISPEST!

7. avatar: fgymat
    2015.03.08, 19:45
    Tűkön ülök... Eddig 1.007 a hazai átlag.

Ez átlag alatti volt...

8. avatar: NNS
    2015.03.08, 16:14

9. avatar: ingersheim
    2015.02.28, 16:29
    Már lasszóval sem sikerül befogni őket...

10. avatar: NNS
    2015.02.28, 13:13
    Egyébként szerény véleményem szerint semennyivel sem lesz több néző az eddigi átlagnál.

2013.03.08. 16:30
    Nőnap alkalmából hölgyvendégével és 18 év alatti gyermekeivel ingyenesen tekintheti meg a Honvéd szezonnyitó mérkőzését! A félidőben cheerleader bemutató! Az akció igénybevételéhez szükséges kuponok a március 2-ai Metropol sportrovatában és a március 4-ei Nemzeti Sportban találhatók majd meg. A kupont ki kell vágni, amely a mérkőzés napján váltható 1 férfi + 1 női és korlátlan számú gyermek jegyre. Az akciót nem csak családok, hanem ketten is igénybe vehetik, így férfi szurkolóink egy hölgyvendéget hozhatnak magukkal a mérkőzésre. Ez esetben két ingyenes jegyet kapnak a kuponért. A belépéshez a klubkártya kötelező. A klubkártyával kapcsolatos információk megtalálhatók a www.honvedfc.hu weboldalon.