9. related matches
    10. help

1. avatar: ingersheim
      2014.06.08, 20:57
      A pálya neve megváltozott. Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Sportpálya az új neve.

2. avatar: ingersheim
      2012.12.23, 13:11

3. avatar: ingersheim
      2011.11.05, 20:50
      A pályán jelenleg az OMTK 1913 ULE 17-19-es korosztálya edz, valamint a helyi leánycsapat.

4. avatar: ingersheim
      2011.08.04, 18:44
      Azt nem tudom pontosan, viszont a hatvanas években már megvolt. Később nevezték Berta stadionnak is - Berta József a klub elnöke, vagy vezetője volt -, majd megint OMTK pályának. Végül 2002. október 10-én a Fradi vendégjátékával zajlott le a stadion névadóünnepsége, s lett Mátrai Sándor stadion. Az első félidőben az Orosháza-Csorvás FC, a másodikban az Orosházi Rákóczi volt a Ferencváros ellenfele. 1200 néző előtt a zöldek 8-1-re nyertek.
      Szerintem ez a nézőcsúcs is a Mátrai elődjében, vagyis a Fűtőház utcában volt.

5. avatar: fgymat
      2011.08.03, 21:26
      1950-ben is a Mátrai stadion volt az OMTK pálya? Vagyis már akkor is létezett az a stadion?

6. avatar: ingersheim
      2011.08.03, 20:27
      Az első hozzászólásban szereplő tornabemutató a Mátrai stadionban történt. Régebben azt nevezték OMTK pályának, nem ami most van a Szentesi úton.

7. avatar: fgymat
      2010.05.01, 13:52
      ez a pálya egyenlő a korábbi OTK sporttelepével (kiserdei pálya)?
      Ha igen a nyitómeccs: OMTE-OTK II 4-0 (1913. aug. 3.)

Pontosítom:
      Az OMTE I. - OTK II. meccs 1-0 volt és csak előmérkőzés volt (2x25 perces). Az igazi pályaavató ezután volt: Orosházi TK - Aradi TE 0-4.

8. avatar: Ailton
      2010.01.29, 14:31 (szerk.: 2010.01.29, 14:36)

9. avatar: Ailton
      2010.01.29, 14:29
      A rákóczitelepi sportlétesítményünk ismét jelentős fejlesztésen esett át. Az őszi szezonban elkészült a magasabb osztály követelményeinek megfelelő játékoskijáró, szinte teljesen elkészült a kapuk mögötti labdafogó háló, valamint a gyepszőnyeg műtrágyázást, felülvetést és a kapuk előtti területen gyeptéglázást kapott. Tavasszal várható a pálya körüli teljes korlátcsere és a kispadok cseréje. Az anyagiak terén elmondhatjuk, hogy az osztály többi csapatait ismerve közepes anyagi kondíciókkal rendelkezünk, fő támogatónk az önkormányzat, de további szponzorokkal is rendelkezünk, sőt a Békés Megyei Önkormányzat és a Wesselényi Közalapítvány pályázatán is sikerrel vettünk részt. Összességében elmondhatom, hogy eredményes félévet zárt az egyesület és minden adott a sikeres tavaszi szerepléshez.

10. avatar: magyarfutball.hu