Bogár sporttárs első félidei tevékenysége.

1, meg nem adott tizenegyes
    2, Futás tévesen elvette gólja les miatt, nem volt az
    3, Petrjak gólja, teljesen szabályos volt.

Ja és a diósgyőri gól előtt les volt

Kiütés 5-1, jól játszott a csapat, Kovács is nagyot ment ma, meg mindenki. Volt támadójáték.

Ha már a bajnokság olyan, amilyen, semennyire nem készít fel a nemzetközi porondra, viszont utóbbitól sikerült igen hamar elbúcsúzni - hát akkor már inkább nézek ilyen gólgazdag meccseket, mint a tavaly sokszor jellemző szenvedést. Ez legalább olykor szórakoztató.

Szegény Scsepovics elviszi a balhét, hogy nélküle bezzeg mennyire gólerősek vagyunk, most már a keretben sem volt. Kiváncsi vagyok. mi lesz vele, beszáll majd a kupában a megye hármas ellenfelek ellen? Igaz, nem ő az egyetlen, aki így járhat, érdekes, hogy az első fordulóban kezdő Rus még padon sem volt, Stopirának se jutott még egy perc sem... (Õ speciel két klasszissal jobb játékos Hangyánál, sok mindent elmond a magyar mezőnyről vagy az eddigi ellenfelekről, hogy utóbbival nyerjük a meccseket.) Ugyanakkor azért abban nem vagyok biztos, hogy egy kaposvári szinten gyenge védelemnek vagy egy félidőn át emberhátrányban játszó ellenfélnek Scsepo nem lőtt volna ugyanígy egy-két gólt. Persze jó, hogy van két góllövő forma csatár, de azért ezeknél komolyabb meccsek is lesznek majd. Na mindegy, ahogy mondtam, legalább szórakoztató.