Én is kétlem, hogy voltunk annyian, csak jeleztem, hogy van olyan forrás is, ami ennyit ír. Ha szerinted 500 néző volt csak, akkor nézd meg a képeket a tribünökről a senica oldalán, és számold végig...

2. avatar: AMiUtunk
    2012.07.07, 17:21
    "Köszönjük, Emese!" A parasztvakítás attól még parasztvakítás marad, hogy 78 nézőből 200-at vagy jelen esetben félezerből (három)ezret "csinál" a sajtó.
    Huszonháromszoros bajnoktól a 3.000 néző is kevés lenne, még ha tényleg olyan sokan váltottak volna jegyet a csütörtöki meccsre. De nem annyian voltak, még többszörös kettős látással számolva sem. Ezt bármelyik vakvezető blöki gazdija is tisztán látta. Punktum.

Post scriptum: Kinek és minek származik előnye a nézőszámok meghamisításából(sic!)?

3. avatar: emje
    2012.07.07, 02:17
    Nem mindenhol ezres nézőszámot írnak!

4. avatar: magyarfutball.hu
    2012.07.06, 10:46
    Garami József: - A helyzetből kifolyólag kevés ilyen intenzív meccsen tudtunk pályára lépni az utóbbi időben. A meccs elején többször is veszélyben forogtak a kapuk, ebből mi jöttünk ki végül jól, egy gyönyörű akció végén. A félidőben pár dologra felhívtam a játékosok figyelmét, de váratlanul és kellemetlenül ért minket a szünet utáni 15-20 perc és a hatalmas erejű szél, ebben az időszakban feljött a Senica a magas játékosok révén, sajnos épp a jól fejelő Kálnoki Kist állították ki. Úgy gondolom és a játékosok is azt mondták, hogy a kiállítás "erős volt", és Nikházi fellökése inkább 11-es volt, mint a másik helyzet, ezt is el kell mondani, de nem akarok a játékvezetővel foglalkozni. A játékosok mentalitásával javarészt elégedett vagyok, és a játékkal is nagyrészt, pillanatnyilag erre voltunk képesek, remélem, a visszavágón majd még többre. Ez csak az első "félidő" volt, nem adjuk fel. Nagyon jó játékosai vannak az ellenfélnek, és az egy teljesen más meccs lesz, de jó hozzáállással sikerülhet a továbbjutás – mondta a tréner, aki a kimaradt 11-esről is beszélt.

- Szoktuk gyakorolni a büntetőket, érdekes, hogy Kanta másképp szokta lőni, inkább helyezi, most a tét miatt lehet, hogy változtatott, és így sikerült, de vélhetően megcsúszhatott a lövés pillanatában. Edzésen se szokott fölé lőni, nem így szokta, de nála nagyobb játékosok is hagytak már ki büntetőt, ez is hozzátartozik a játékhoz, gyakorolni kell ezt is még többet.

Zdenek Psotka: - Az első félidőben nem voltam elégedett a játékkal, az MTK sokkal jobban járatta a labdát, kombinatívabban, technikásan és jobban is futballozott és irányította a mérkőzést, mi pedig hagytuk őket futballozni. Az első félidőben látott produkciónál rosszabbat még nem láttam a csapatomtól. Elfogadható az eredmény, de a visszavágón ennél sokkal több kell, ha tovább akarunk jutni.

5. avatar: magyarfutball.hu
    2012.06.30, 13:13

6. avatar: magyarfutball.hu
    2012.06.27, 08:42
    Már 1500 Ft-ért megtekinthető a július 5-i Európa Liga-mérkőzés az FK Senica ellen. Jegyek a jövő héttől kaphatók.
    A legolcsóbb belépők a teraszra szólnak, melyet az I. és a II. kapun lehet majd megközelíteni. Szintén ezeken a bejáratokon lehet a tribünre felmenni, ahonnan 2500 Ft-ért látható a mérkőzés. A díszpáholy bal- és jobb oldalára 4000 Ft-os belépőket lehet váltani, míg a díszpáholyban középre 6000 Ft a jegy.

Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy a székházba a mérkőzés előtt, alatt és után csak azok tartózkodhatnak, akik a díszpáholyba érvényes jeggyel rendelkeznek.

7. avatar: magyarfutball.hu
    2012.06.27, 08:40
    Az Európai Labdarúgó Szövetség döntésének értelmében mégis hazai pályán kezdjük nemzetközi kupaszereplésünket. A találkozó július 5-én 20 órakor kezdődik a Hidegkuti-stadionban.
    Eredetileg, a sorsolás értelmében idegenben léptünk volna először pályára, ám az UEFA változtatott a programon. Ezzel párhuzamosan a Honvéd idegenben kezdheti meg a párharcot albán ellenfelével szemben.

8. avatar: magyarfutball.hu
    2012.06.25, 23:11
    A szlovák Senica csapata lesz az MTK ellenfele az Európa Liga első selejtezőkörében. A hétfő délutáni, nyoni sorsoláson eldőlt, hogy a mieink először idegenben szerepelnek. Továbbjutás esetén a ciprusi APOEL lehet az ellenfelünk.
    $ Az első mérkőzés július 5-én 19:30-kor lesz a Szlovákiában, majd július 12-én jön a visszavágó Hidegkuti-stadionban.

A Senica a kupagyőztes jogán jutott az EL-be, de csapatunkhoz hasonlóan a bajnoktól kapott ki a fináléban: a Zilina hossszabbítást követően bizonyult jobbnak a szenicei csapatnál.

Ha sikerül kivívni a továbbjutást, akkor a tavalyi európai kupaszezon egyik meglepetéscsapata vár ránk. Az APOEL Nicosia az előző szezonban a Bajnokok Ligája negyeddöntőjéig menetelt. A selejtezőben a Skenderbeu-t, a Slovan Bratislavát és a Wisla Krakow-t búcsúztatta, majd a csoportkörben hatalmas meglepetésre a Zenit, a Porto és a Sahtar előtt végzett az élen. Ennél is nagyobb csoda volt, hogy a legjobb tizenhat között büntetőkkel búcsúztatta a Lyon együttesét. A végállomást a legjobb nyolc között a Real Madrid jelentette, a spanyolok egy 3-0-s és egy 5-2-es győzelemmel vetettek véget a nagy menetelésnek.