Javíts bele nyugodtan! Akkor ezek szerint csak Varga pirosa nem piros, hanem sárga-piros.

2014.11.03, 19:35 (szerk.: 2021.08.16, 18:02)
    Igazából egyik sem teljesen hiteles forrás:
    - az biztos, hogy Varga második sárga után kapta a pirosat (a videón mondják) vagyis volt első is
    - a tempofradi összekeverte Muticát Mumbával
    - nincs három Szabó, minden fellelhető forrás a következő cseréket írja: Farkas helyett Gaál, Elder helyett Szabó I. Z. és Szabó II. Zs. helyett Újhegyi.
    Lehet, hogy például az MTI-t kellene forrásként használni, valahogy megbízhatóbbnak tűnik...

Pápa, 2006. március 10., péntek (tud) - A Ferencváros négygólos győzelmet aratott a Pápán a labdarúgó Borsodi Liga 18. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Eredmény:
    Lombard FC Pápa-Ferencváros 1-5 (1-0)
    Pápa, 2700 néző, V: Makai

gólszerzők: Simpson (28.), illetve Laczkó (63.), Bajevski (68.), Lipcsei (71., 11-esből), Jovánczai (80., 84.)
    kiállítva: Varga D. (76.)
    sárga lap: Simpson (19.), Lipták (40.), Varga D. (52., 76.), Szűcs L. (53.), illetve Tímár (15.), Lipcsei (19.), Bognár (40.)

Pápa:
    Szűcs - Farkas A. (Gaál 73.), Varga D., Mumba, Geri - Müller, Lipták - Kincses, Elder (Szabó I Z. 78.), Szabó II Zs. (Ujhegyi 70.) - Simpson

Ferencváros:
    Kemenes - Bognár, Tímár, Botis (Szálkai 87.), Laczkó - Lazic (Bajevski 59.) - Erős G. (Szalai 42.), Lipcsei, Leandro - Tőzsér - Jovánczai

I. félidő:

28. perc: Elder tört előre középen, Simpsonhoz passzolt, aki 10 m-ről, ballal a balösszekötő helyéről laposan a bal kapufát találta el, s onnan a hálóba pattant a labda (1-0).

II. félidő:

63. perc: Leandro ívelt a kapu elé szabadrúgásból, balról, Laczkó középről, 6 m-ről, ballal pörgette a labdát a bal sarokba (1-1).
    68. perc: Szalai ugratta ki Bajevskit, aki a kapuból kiinduló Szűcs fölött a hálóba emelt (1-2).
    71. perc: Szűcs a tizenhatoson belül elhúzta a kitörő Jovánczai lábát, a büntetőből Lipcsei jobbal, laposan rúgta a labdát a kapuba (1-3).
    76. perc: Leandro tört előre nagy lendülettel, Varga D. belépett elé és feltartotta. Makai sárga lapot adott Vargának, akinek már volt egy figyelmeztetése, ezért el kellett hagynia a pályát.
    80. perc: Tőzsér passzolt az őrizetlenül hagyott Jovánczaihoz és a ferencvárosi támadó 7 m-ről, jobbal a kapu közepébe lőtte a labdát (1-4).
    84. perc: Jovánczai fordult le a védőjéről és 14 m-ről, jobbal lőtt, Szűcs beleért a labdába, de védeni nem tudott (1-5).

Küzdelmes, kiegyenlített első félidőben egy támadás után szereztek vezetést a hazaiak.

A második 45 percet a Ferencváros végigtámadta és az utolsó félórában összeroppantotta a teljesen széteső és elfáradt vendéglátókat.