Kispest-Honvéd FC - Ferencvárosi TC 1 : 0 16:45

hangulat: 4 (1 szavazat)

1...5

2017.10.04, 15:48
    Hamori, miota nalunk van, szinte vegig serult. Meg vege sem lett az elso felidonek, megint megserult...

Azt elfelejtettem, hogy ezért a szar játékért, amit ismét mutatunk nem érdemes lerágni a körmödet!!!!!!
    Elképzelés nélkül, totál kimerülve, ötlet nélkül focizunk.

Most néztem meg a tévében a Honvéd mccset. Mélységesen szégyellem magam.
    Szűcs mutatott NB1-es szinvonalat. Néha Gera és Pinte hasonlitott
    futballistára. A többi tragédia. Nálam szerdán kapják meg az utolsó
    esélyt. Kimegyek. Ha nem érnek el továbbjutást érő erdményt, talán tavaszi
    bérletet veszek. Én erre nem vagyok kiváncsi.
    Tragédia.

Nem ertem az egeszet!
    Szinte csak olyanok mentek el akik nem jaccottak.
    Jo, van nehany serultunk, de tavaly is volt.
    Az nem ok, hogy tavaly is szarul kezdtunk.....
    Ha szinte minden maradt a regiben akkor ez kinek a hibaja? Nem a Csanke?
    En eddig nem mondtam ra semmi rosszat. De ez KATASZTROFA!!!!

Csank magyarázkodásasmileyragóner nem játszik, Balog nem játszik...
    Kicsit gyengére sikerült, nagyon kíváncsi leszek a Fradira szerdán, gól nélkül nem fogtok továbbjutni.

Most olvasom 5000 nezo!!
    Telleg csak ennyi Fradista ment??? smiley

igaza van Pintenek. semmi elkepzeles nincs a jatekban. a legnagobb hiba, ilyen nagydarab,lassu vedokkel lestaktikat jatszatni... nincs kozeppalyas vedekezes, szeleken esetleges a jatek. csatarjatek sehol. Fulopot,Hamorit, Monkent,Nagy Norbit, Cheregit, Kristont el kell zavarni. es Hrutkat is megprobalni eladni. 2 hatvedet, 1 vedekezo, egy jobboldali es egy tamado kozeppalyast es 2-3csatart kell hozni.

Hallottam Csankot a tévében. Duma, rizsa. Mellébszélés, mosakodás. Különösebben nem viselte meg a dolog, majd előjön a szokásos "a kévetkező meccs lesz sorsdöntő, majd arra kell odafigyelnünk". Ezt nem lehet kidumálni. Két meccs, nulla lőtt gól. Még a Sallóinak vol igaza, nem CSAK a csatárok a hibásak (bár Hámori és Fülöp minősithetetlen), nem kapnak labdát. Kitől? Kristontol vagy Véntől??? Szegény Pinte fogalma sincs hol játszik. Legutóbb panaszkodott, hogy egy meccsen négy különböző pozicióban játszott. Ez Csank hibája. Magyarázkodni mindenki tud. Reális eredmény született. Sőt, a Lipcsei örülhet, hogy nem kapta meg a második sárgáját a 11-esnél.

Szégyen!
    Nemzetközi meccs előtt még soha nem éreztem ennyire gyengének a csapatot!
    Csatáraink nincsenek. Tóth Mihályt miért adtuk el?
    Horváth Peti helyett miért nincs egy Fortuzink?
    Hámori és Fülöp egy rakás szerencsétlenség! 2 meccs és még gólt se rúgtunk.
    Amit szerdán láthatunk: a Hajduk szépen feláll, hátul megszervezi a védelmét és kontrából lő két gólt az első félidőben, a másodikban meg unottan elfutballoznak.
    Csank meg elmehet az anyjába ezzel az antifutballal.

A büntető jogos volt. Lipcsei Sasu lábát rúgta el. És ezért sárgát kellett volna kapnia (majd pirosat, mert más volt egy sárgája), hiszen gólhelyezetben lépett ki a kispesti csatár.
    Juhos megkegyelmezett a Fradinak!
    Nem tudom mit produkáltok majd a Split ellen, de ez a csapat nagyon-nagyon gyenge jelenleg:(
    Hajrá ZTE!

A Ferencváros szurkolóinak egy nagyobb csoportja elbeszélgetésre készül a csapat tagjaival.
    A ferencvárosi „kemény mag” szerint a gárda elfogadhatatlan produkciót mutat, ezért alapos fejmosásban akarják részesíteni a kedvenceket. Az „eseményre” ezekben a percekben kerül sor, később természetesen beszámolunk a fejleményekről.

A 11-es tényleg jogos volt, de előtte az egyik Kispesti lesen volt, amiből éppen a 11-es szituja alakult ki!:(
    Szabó nem egy nagy szám, de Vénnél valóban jobb.
    Vicky mondta, hogy Vén a Csank buzija. Van benne valami.
    Futballisták a mai Fradiból: Szűcs, Pinte, Gera, Skukalek (szerintem lesz ő még jobb!).
    Fenékbe kellene rúgni őket, hogy hajtsanak: Lipcsei, Hrutka
    Antitálentumok: a többi

A hangulat szar volt. Nem hittem el, hogy csak ennyien vagyunk. Most nem is volt a pénztár elött!:(
    Most kapom az infot, hogy a Tatabánya-Brescia meccsen Fradisták sörösüvegekkel dobálják a mintegy 150 főnyi olasz tábort. Nagy balhé lehet belőle! Egyébként 0-0.

Amint arról korábbi hírünkben beszámoltunk, a Ferencváros drukkerei az Üllői úton várták a csapatot.
    A szurkolók elsősorban a játékosokkal szerettek volna beszélgetni, de helyettük Csank Jánossal diskuráltak. A mesteredző elmondta, hogy sok gondjuk van mivel nem volt idejük pihenni, sőt anyagi gondokkal is küszködtek. A szakember szerint a mai Fradi ennyire képes, ugyanis a játékosok fizikailag és idegileg teljesen „padlón” vannak. Csank elmondása szerint a jelenlegi keretre ráférne egy jelentős vérfrissítés.
    (siroki)

Hát ez ritka szar meccs volt! :-(
    Unalmas, esett az eső, semmi elképzelés, gyenge játékosok.
    Úgy röviden ennyi...
    Csankkal egyetértek, tényleg a padlón vagyunk.
    De fel kell állni, hiszen nyakunkon a BL-selejtező!!!
    Szkukalek és Szabó is ügyesen mozgott, bár korántsem hibátlanul. Sok labdát elszórtak, de bízom bennük!
    Többször is előfordult, hogy egyszerűen "megszűnt" a jobbszél - Pinte és Kriston is behúzódott középre, és nem volt megjátszható emberünk jobb oldalon!

Az biztos hogy Csank nem a megszokott Fradi taktikát játszatja!Nem támadunk de lassan már védekezni sem védekezünk!Nem tudom mennyiben Csank hibája ez de ha a játékos állományt megnézzük azért ennél egy picivel jobbat is kilehetne hozni!Nem sokkal de egy picivel.
    Szerdán sok mindent jóválehet tenni és sok mindent még rosszabbá lehet tenni!Remélem az elöbbi lessz.

És igen, a tizenegyes a lelátóról jogosnak tűnt.
    Juhos, szokásához híven, össze-vissza fújt...
    És össze-vissza osztogatta a lapokat is. A meccs nagy részében ami nálunk sárga volt, a kispestieknél nem, viszont az is teljesen érthetetlen, hogy ha Lipcsei akcióját (tizenegyes előtt) lefújta, akkor miért nem adott neki minimum egy sárgát? (De megkockáztatom, hogy mivel helyzetben lévő embert buktatott, akár pirosat is adhatott volna neki.)
    MINDEGY, HOGY KI JAVÁRA VAGY KI ELLEN FÚJNAK, DE MIKOR LESZNEK VÉGRE KOMOLY KONZEKVENCIÁI A HIBÁS BÍRÓI DÖNTÉSEKNEK?!

2017.06.27, 12:52
    Kispest-Honvéd - Ferencváros 1-0 (0-0)
    Bozsik-stadion, 3000 néző, V: Juhos
    gólszerző: Faragó (69. - 11-esből)
    sárga lap: Aranyos (48.), illetve Lipcsei (32.), Nagy N. (39.), Kriston (64.)

Kispest-Honvéd:
    Tóth - Lőrinc - Lipták, Téger, Aranyos - Dubecz, Pintér, Goncalves (Németh 57.), Piroska - Faragó (Borgulya 88.), Sasu (Torghelle 73.)

Ferencváros:
    Szűcs - Lipcsei - Cheregi, Hrutka (Földvári 72.), Nagy N. - Kriston, Pinte, Szabó (Vén 59.), Szkukalek - Gera, Hámori (Fülöp 42.)

5. perc: Lipcsei baloldali beadása után Gera 7 m-es fejesét Tóth a léc alól ütötte szögletre.
    17. perc: Lipták adott be a jobboldalról, Sasu közeli fejesét Szűcs bravúros mozdulattal ütötte szögletre.
    19. perc: Faragó lépett ki a lesre játszó ferencvárosi védők közül, de 15 m-es, lapos lövése Szűcsön megpattanva centiméterekkel elkerülte a kaput.
    31. perc: Lipcsei baloldali szöglete után a labda a kaputól 5 m-re álló Gera elé pattant, akinek perdítését Tóth bravúrral védte.
    69. perc: Sasu tört be a 16-oson belülre, Lipcsei buktatta, 11-es. A büntetőt Faragó a kapu közepébe lőtte (1-0).
    77. perc: Faragó baloldali beadását követően Piroska 8 m-ről ziccerből Szűcsbe lőtte a labdát.
    88. perc: Piroska 25 m-ről váratlanul lőtt, és telibe találta a kapufát.

Alacsony színvonalú, sok hibával tarkított mérkőzésen a kispestiek a második félidőben nyújtott jobb teljesítményüknek köszönhetően nyertek.