Kispest-Honvéd FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 1 17:00

gólszerzők: Faragó (55.), illetve Kocsárdi (60., 11-esből)
    sárga lap: Nota (60.), Kiss (76.), illetve Nagy L. (18.), Egressy (23.), Sabo (27.), Waltner (63.)

Kispest:
    Nota - Téger, Lőrinc, Müller - Dubecz, Lipták, Kovács B., Szabó T. (Pintér 68.), Piroska (Füzi K. 57.) - Torghelle (Kiss 63.), Faragó

ZTE:
    Turi - Kocsárdi, Telek, Udvari, Balog - Babati, Nagy L., Róth (Gaál 68.) - Sabo (Nagy Cs. a szünetben), Waltner, Egressy

6. perc: Sabo a 16-os baloldali sarkáról végzett el szabadrúgást, váratlanul rálőtte a labdát, amit Nota a bal felső sarokból öklözött a mezőnybe.
    34. perc: Piroska a lesre játszó zalai védelem mellett a baloldalon egyedül tört kapura, de az 5-ösről Turi kezébe lőtt.
    55. perc: Faragó az vendégek térfelének közepén szerzett labdát, egyedül próbálkozott kapuratöréssel, s két cselt követően 14 m-ről ballal a jobb sarokba lőtt (1-0).
    60. perc: Torghelle alaposan meglepte társait, ugyanis 50 m-ről hazaadással próbálkozott, ezt Waltner elcsípte, kicselezte Notát, aki elhúzta a csatár lábát. A 11-est Kocsárdi a kapu jobb sarkába gurította (1-1).
    85. perc: Egressy perdítésével Nagy Cs. ugrott ki, de 10 m-ről, gólhelyzetben a bal sarok mellé gurított.

Alacsony színvonalú találkozón többnyire egymás hibáiból éltek a csapatok, egyikük sem érdemelt győzelmet, ezért az eredmény igazságos.