MTK-Hungária FC - Vasas Danubius Hotels 1 : 0 17:00

sárga lap: Madar (19.), Golovic (75.), illetve Kabát (22.), Juhár (52.), Pető (65.)

MTK:
    Vlaszák - Komlósi, Kuttor, Smiljanic, Szamosi - Madar, Golovic (Erős 78.), Jezdimirovic, Füzi - Illés (Buzsáky 71.), Ferenczi (Bükszegi 81.)

Vasas:
    Hajdu - Zováth, Herczeg, Juhár - Mónos, Zabos (Komódi 60.), Pető, Tóth N. - Sowunmi (Simek 87.), Kabát, Tiber (Pál 60.)

16. perc: Illés emelt Golovic elé, aki 12 m-ről nagy erővel a kapu jobb oldalába lőtte a labdát (1-0).
    36. perc: Tóth N. baloldali beadását a menteni igyekvő Szamosi közelről a keresztlécre rúgta, a kipattanó labdát Kabát fejelte kapura, Vlaszák szögletre mentett.
    65. perc: Mónos jobboldali beadását a hosszú saroknál érkező Pál 5 m-ről lőtte kapura, Vlaszák lábbal hárított.

Az MTK fölényben játszott az első játékrészben, s negyedóra után megérdemelten jutott vezetéshez. A Vasas a szünet előtti időszakban javult fel, majd a második félidő nagy részében irányította a mérkőzést, de helyzeteit nem tudta értékesíteni. A kék-fehérek némi szerencsével tartották otthon a három pontot.