Szőnyi út, 1000 néző, V: Puhl
    gólszerzők: Csillag (75.)
    sárga lap: Szabó (90.)

Újpest:
    Bíró - Kovács P., Tamási, Szlezák - Kovács B., Jenei (Szabó 56.), Csillag, Szélesi (Zimmermann a szünetben), Lőw - Kopunovics (Weisz 56.), Kovács Z.

Vác:
    Telek - Sováb, Koszora, Somogyi - Greff (Rusvay 51.), Burzi, Hirt, Fejéregyházi, Hajdú - Prukker (Havrán a szünetben), Gasparik (Bucsi 63.)

10. perc: Jenei szerzett labdát a váci 16-os előtt, kényszerítőzött Kovács Z-vel, egyedül kiugrott, de 12 méteres lövését Telek bravúrral szögletre ütötte.
    23. perc: Kovács B. 22 méteres lövését a váci kapus az alapvonalon túlra ütötte.
    39. perc: Burzi 24 m-es szabadrúgása alig kerülte el az újpesti kapu jobb felső sarkát.
    65. perc: Csillag 23 m-es lövése a keresztlécről pattant az alapvonalon túlra.
    69. perc: Kovács Z. átadásával Weisz szépen fordult le, 14 m-es lövése a jobboldali kapufáról gurult mellé.
    75. perc: Szabó futott el a jobb oldalon, beadása Kovács Z.-ről pattant Csillag elé, aki 15 m-ről a váci kapuba lőtt (1-0).

A magyar élvonal átlagától is messze elmaradó színvonalú mérkőzésen a többet támadó újpestiek megérdemelten győztek az első osztálytól ezzel a találkozóval búcsúzó váci együttes ellen.