MTK Hungária - Ferencvárosi TC 2 : 3 17:00

MTK Hungária - Ferencvárosi TC 2-3 (2-2)
    gólszerzők: Illés (17., 45.), illetve Bárányos (41.), Füzi (43.), Tóth M. (66.)
    sárga lap: Halmai (18.), Erős (74.), Komlósi (81.), illetve Váczi (17.), Szűcs M. (89.)

MTK:
    Babos - Schindler, Kuttor (Komlósi, 69.), Szamosi, Elek - Erős (Balaskó, 80.), Halmai, Illés - Madar, Gusatu (Kenesei, 63.), Egressy

FTC:
    Szűcs L. - Szűcs M., Lakos, Crnomarkovic, Nagy N. - Bárányos (Lilik, 85.), Csoknay, Váczi (Vén, 49.), Füzi - Horváth P. (Halgas, 91.), Tóth M.

17. perc: Bárányos hátul cselezgetett, Elek becsúszva szerelte, a labda Illés elé perdült, aki két lépés után, közelről a jobb sarokba gurított (1-0).
    41. perc: Horváth P. ügyes csel után indította Füzit a baloldalon, a középpályás beívelését Babos elvétette, és Bárányos közvetlen közelről egyenlített (1-1).
    43. perc: Tóth M. pazar sarkalásával Füzi kilépett az MTK-védők közül, és 12 m-ről külsővel a hosszú, bal sarokba csavarta a labdát (1-2).
    45. perc: Illés Gusatuval kényszerítőzött, lövését Szűcs L. kiütötte, a labda azonban Egressytől visszakerült Illés elé, aki a kapuban tömörülő ferencvárosi védők között, az ötösről a kapu jobb sarkába lőtt (2-2).
    56. perc: Schindler keresztlabdájával Gusatu egyedül lépett ki, de óriási helyzetben az ötösről az oldalhálóba lőtt.
    66. perc: egy kavarodást követően a teljes MTK-védelem leállt, Tóth M. átfejelte a labdát Kuttoron, majd 11 m-ről, ballal kilőtte a bal alsó sarkot (2-3).
    84. perc: Illés-Egressy-Kenesei kombináció után a kék-fehérek csereként beállt középcsatára 10 m-ről a védőkbe lőtt (ez volt talán a találkozó legnagyobb helyzete).

Az MTK az első félórában fölényben játszott, és ekkor akár a győzelmet is megszerezhette volna. A félidő végén viszont megtáltosodott a Ferencváros és a folytatásban is magabiztosabb, jobb volt ellenfelénél.