III. Kerület FC-Auto Trader - Vasas Danubius Hotels 1 : 4 16:30

2019.01.14, 11:57
    Budapest, 1999. április 7., szerda (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 23. fordulójában:

III. Kerület FC - Vasas Danubius Hotels 1-4 (1-1)
    Hévízi út, 2000 néző, V: Makai

gólszerzők: Lendvai P. (37.), illetve Pál (22., 60.), Koltai (57.), Hámori (75.)
    sárga lap: Kilik (44.), Vincze G. (84.), illetve Tóth A. (32.), Zombori (34.)

III. Kerület:
    Kiss Sz. - Kovács N., Gál, Kilik (Kuti 61.), Pálfi - Tordai, Lázár, Vincze G., Lendvai P. - Wukovics, Juhos (Gyura 61., Stranyóczky 72.)

Vasas:
    Végh - Mónos, Gricajuk, Juhár, Tóth A. - Farkasházy, Galaschek, Zombori, Maczó (Koltai 54.) - Hámori (Nyerges 81.), Pál

12. perc: Pál jobboldali szögletét Juhár 6 méterről a felső kapufára fejelte.
    20. perc: Kovács N. jobboldali beadásáról Wukovics mindössze néhány centire késett le a Vasas kapuja előtt.
    22. perc: Pál 22 méterről, jobbról végzett el szabadrúgást, és ballábas lövése a mozdalatlanná dermedt Kiss Sz. mellett a bal felső sarokba vágódott (0-1).
    35. perc: Lázár 30 m-es szabadrúgását Tordai 5 méterről pörgette mellé.
    37. perc: Wukovics futott el a bal oldalon, beadását Farkasházy elvétette, így az érkező Lendvai 10 méterről a kapu jobb felső sarkába lőtt (1-1).
    52. perc: Farkasházy a félpályáról indulva kicselezett két védőt, ám kisodródott, s 8 m-ről a kapu mellé lőtt.
    57. perc: Pál szögletére Koltai érkezett és 5 m-ről a kapu bal alsó sarkába fejelt (1-2).
    60. perc: Farkasházy jobboldali beadását Hámori nem érte el, ám érkezett Pál, aki lekezelte a labdát után a kapu közepébe gurított (1-3).
    62. perc: Lázár beadását Wukovics 10 m-ről fejelte kapura, Végh biztosan védett.
    75. perc: Vasas-szöglet után Zombori 20 m-ről kapásból lőtt, a kapu előtt álló Hámori beletette lábát a labdába, amely így a kapu bal sarkába gurult (1-4).

A második félidőben szervezetten és magabiztosan játszó Vasas teljesen megérdemelten szerezte meg a 3 pontot.