Karcher Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 17. fordulójában:

Gázszer FC - Újpest FC 2-1 (2-0)
    Akasztó, 3000 néző, V: Puhl

gólszerzők: Tamási (15. - öngól), Tiber (17.), illetve Kopunovics (64.)
    sárga lap: Korol (72.), illetve Pető (41.)
    csere: Tiber helyett Király (40.), Móri helyett Zimmermann (90.) illetve Tóth helyett Eszenyi (44.), Korsós helyett Kopunovics (50.)
    jók: Tiber, Szalai, Dvéri, illetve Szlezák, Jenei

Gázszer:
    Kövesfalvi - Szalai - Dulics, Salacz Z. - Nagy, Korol, Salacz J., Dvéri, Medvid - Móri, Tiber

Újpest:
    Bíró - Fehér - Kiskapusi, Tamási - Jenei, Kvasz, Pető, Szlezák - Herczeg, Korsós, Tóth N.

Az Újpestben Kovács és Sebők eltiltás miatt kihagyta a záró fordulót, a Gázszer kezdőcsapatából pedig Földes hiányzott.

Az 5. percben Medvid rövid hazaadásával Herczeg ugrott ki, de elügyetlenkedte a lehetőséget.
    A 15. percben Dvéri jobb lábbal lőtte be a kapu elé a labdát a térfél közepétől, az oldalvonaltól. Tiber a rövid sarok felé mozogva fejjel megcsúsztatta azt, Tamási pedig az ötös vonalán keresztbe szálló labda útjába tette a fejét, és így a meglepett Bíró mellett a bal sarokba továbbított (1-0).
    Két perc múlva Tiber egy kiugratást követően tíz méterről, ballal a bal összekötő helyéről a jobb felső sarokba emelte a labdát a kilépő Bíró fölött (2-0).
    A 22. percben újra Tiber állt szemben Bíróval, de mire megszelidítette a felpattanó labdát, már nem maradt ereje egy igazi lövésre.

A góloktól megrogyott Újpest az első félidőben csak pontatlan, távoli lövésekkel veszélyeztetett.

Az 53. percben egy akción belül az egész újpesti csatársor próbálkozhatott kapura lövéssel, különösebb eredményt azonban egyik kísérlet sem hozott.
    A mérkőzés első óráját egy Dvéri szabadrúgás után megpattanó labda zárta le, Bíró ezúttal hárított.
    A 64. percben szépített az Újpest. Szlezák - szinte ugyanonnan, ahonnan az első gólt megelőzően Dvéri - végezhetett szabadrúgást, és Kopunovics az ötösről a bal alsó sarokba fejelte a labdát (2-1).
    A 75. percben Király fordult le védőjéről, majd 13 méterről ballal a bal alsó sarkot vette célba. Bíró bravúrral ütötte ki a gólvonal elől a labdát.

Sorozatos újpesti rohamok közepette nagy Gázszer-lehetőségek adódtak, de Korol és Nagy is hibázott.

Az Újpest a kissé könnyedén vett első félidőnek köszönheti a vereséget. Várhidi Péter vezetőedző a mérkőzés után az újságíróknak dühösen azt mondta, hogy "senkinek nem nyilatkozom". A Gázszer hathetes nyeretlenségi sorozata után győzelemmel mehet téli pihenőjére.