Vasas Danubius Hotels - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 2 : 0 19:00

Vasas Danubius Hotels - Zalahús-ZTE FC 2-0 (1-0)
    Fáy u., 3000 néző, V: Bukovics
    gólszerzők: Pál (6.), Szilveszter (57.)

sárga lap: Váczi (22.), Mónos (47.), illetve Filó (36.), Molnár A. (41.), Gaál (86.)
    cserék: Kuntics helyett Nyerges (65.), Váczi helyett Maczó (78.), Zombori helyett Geress (90.), illetve Kámán helyett Szabó II. (a szünetben), Molnár B. helyett Gaál (55.), Molnár A. helyett Németh T. (73.)
    jók: Mónos, Szilveszter, Váczi, illetve Vlaszák

Vasas:
    Végh - Mónos, Tóth, Juhár, Aranyos - Szilveszter, Galaschek, Váczi, Zombori - Kuntics, Pál

Zalaegerszeg:
    Vlaszák - Kocsárdi, Nagy A., Molnár B., Filó - Szőke, Kovács N., Molnár A. - Sebők, Kámán, Casoltan

Hamar vezetést szerzett a Vasas. A 6. percben Kuntics ugratta ki Pál Zoltánt, aki 14 m-ről a kapujából késve kimozduló Vlaszák mellett úgy lőtt a bal alsó sarokba, hogy a labda a kapufa érintésével jutott a hálóba (1-0). A gól után fölényben játszott a Vasas, és az első fél órában Kuntics ollózása, majd Aranyos 24 m-es emelése jelentett veszélyt Vlaszák kapujára.

A szünet után tovább tartott a Vasas fölénye, amit az 57. percben váltott gólra az angyalföldi együttes. Váczi Zoltán játszott jobbról Szilveszter Ferenc elé, aki a 16-os vonaláról a kapu jobb alsó sarkába továbbított (2-0).

A gól után könnyelművé vált a hazai csapat játéka. A Zalaegerszeg mezőnyben egyenrangú ellenfele tudott lenni a piros-kékeknek. Bár gólhelyzetet nem sikerült kialakítaniuk a zalaiaknak, kapujuk előtt határozottabban védekeztek, és megakadályozták, hogy nagyobb arányú vereséget mérjen rájuk a Vasas.