Kispest-Honvéd FC - Haladás-Milos 1 : 0 16:30

Kispest-Honvéd FC - Haladás-Milos 1-0 (1-0)
    Bozsik-stadion, 3000 néző, V: Bukovics

gólszerző: Borgulya (40.)
    sárga lap: Csábi (17.), Borgulya (65.), Farkas (74.)
    csere: Pintér helyett Touati (39.), Bárányos helyett Kovács B. (78.), Borgulya helyett Medgyesi (83.), illetve Bonchis helyett Király (63.), Fehér helyett Nagy (63.), Koller helyett Vidóczi (80.)
    jók: Borgulya, Csertői, Mátyus, illetve Németh G.

Kispest:
    Vezér - Csábi - Plókai, Mátyus - Dubecz, Farkas, Pintér, Bárányos, Calin - Csertői, Borgulya

Haladás:
    Németh - Varga, Tóth, Koller, Zugor - Bonchis, Baumgartner, Kovács S., Balogh - Fehér, Negrau

Viharos szélben kezdődött a mérkőzés és a két csapat játékát az első félidőben többször megzavarta a kellemetlen időjárás. A Kispest volt a kezdeményezőbb, a hazaiak már az első félidőben igyekeztek előnyt szerezni. Erőfeszítéseik a 40. percben hozták meg az eredményt, amikor előbb Mátyus 3 m-es fejesét védte Németh Gábor, majd a kipattanó labdát Borgulya - némi igazítás után - a 16-os bal sarkáról úgy lőtte a vendégek kapujába, hogy a játékszer a felső kapufáról került a hálóba (1-0).

A vendégek részéről Kovács S. veszélyeztetett az 50. percben, a középpályás 15 m-ről a Honvéd kapujának felső lécét találta el. Nem késett a hazai válasz, előbb Csertői 7 m-es lövését védte Németh, majd Mátyus fejelte a labdát 3 m-ről a jobb kapufára.

A 73. percben a szombathelyi kapus volt a főszereplő, Borgulya 16 m-es szabadrúgásánál volt szüksége minden tudására. A hátralévő időben mindkét csapat gólratörően játszott, de az eredmény már nem változott, így a Honvéd egy jól eltalált lövésnek köszönhetően otthon tartotta a három pontot.