Diósgyőri FC - MTK-Hungária FC 1 : 3 16:30

Diósgyőri FC - MTK Hungária FC 1-3 (0-1)
    Diósgyőr, 17 000 néző, V: Vad

gólszerzők: Kulcsár (75.), illetve Kenesei (14., 46.), Orosz (70.)
    sárga lap: Varga (18.), Túróczi (54.), illetve Illés (25.), Zsivóczky (45.)
    csere: Buliga hlyett Buzás (78.), Jakab helyett Domokos (79.), illetve Zsivóczky helyett Szamosi (a szünetben)
    jók: Nota, Kiser, Kulcsár, illetve Kenesei, Orosz, Illés, Zimmermann, Lőrincz

Diósgyőr:
    Nota - Téger - Farkas J., Túróczi, Kovács - Varga, Kiser, Buliga, Kákóczki - Kulcsár, Jakab

MTK:
    Babos - Kuttor - Lőrincz, Szekeres - Farkasházy, Madar, Zimmermann, Illés, Zsivóczky - Kenesei, Orosz

A vendégek első támadásukból vezetést szereztek. A 14. percben Illés indította Oroszt, akinek lövését Nota csak kiütni tudta, a labda Kenesei elé került, aki 6 m-ről az üres kapu közepébe továbbított (0-1). A másik oldalon Kákóczki 12 m-ről lőtt a jobb alsó sarok mellé.

A 21. percben öt fővárosi játékos vezette a labdát két diósgyőrire, de Orosz pontosan Tégert találta el. A félidő utolsó lehetőségét Kákóczki hagyta ki, aki a 40. percben 7 m-ről, balról keresztbe lőtt a kapu előtt.

A második félidőt góllal kezdték a vendégek. A 46. percben Farkasházy indításával Kenesei futott el a jobb oldalon, majd 14 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (0-2). A 67. percben Kenesei a balösszekötő helyén vezette fel a labdát, a kifutó Nota előtt önzetlenül Orosz elé továbbított, aki azonban 8 m-ről az üres kapu mellé lőtt. A 70. percben Orosz kényszerítőzött Illéssel, a visszakapott labdával betört a tizenhatoson belülre és a kifutó Nota fölött a kapu bal oldalába emelt (0-3). Öt perccel később a hazaiak megszerezték szépítő góljukat. Lőrincz saját tizenhatosán belül rosszul találta el a labdát, s az saját kapuja felé perdült. Babos megfogta a labdát, Vad játékvezető szabdarúgást ítélt a hazaiaknak. A legurított labdát Kulcsár 7 m-ről a léc alá lőtte (1-3).

Végig a vendégek szabták meg a játék menetét. A diósgyőriek nem tudták megismételni korábbi hazai teljesítményüket. A bajnokcsapat helyzetei alapján akár nagyobb különbséggel is nyerhetett volna.