Debreceni VSC-Epona - Vác-Zollner FC 1 : 1 15:00

DVSC-Epona - Vác-Zollner FC 1-1 (0-1)
    Debrecen, 4500 néző, V: Piller
    gólszerző: Szabó T. (50.), illetve Vojtekovszki (15.)
    sárga lap: Ilea (12.), Pető (63.), illetve Strasser (19.), Babos (52.), Füle (60.), Rob (88.)
    csere: Madar T. helyett Sira (30.), Téglási helyett Nagy Z. (34.), Harangi helyett Djurisics (57.), illetve Babos helyett Rob (57.), Andrássy helyett Kádár (57.), Vén helyett Sipeki (70.)
    jók: Pető, Vadicska, Dombi, Szabó T. illetve Strasser, Lévai, Vojtekovszki, Füle

Debrecen:
    Téglási - Gojan - Pető, Vadicska, Szatmári - Dombi, Szabó T., Szanyó, Madar - Harangi, Ilea

Vác:
    Hámori - Lévai, Strasser, Kasza, Babos - Vojtekovszki, Nyikos, Schwarcz, Vén - Füle, Andrássy

A 15. percben a föllazult hazai védelem között Schwarcz adhatott be tisztán a hazai térfél bal oldaláról, labdája teljesen tisztán találta a hosszú oldalon felbukkanó Vojtekovszkit, aki néhány lépésről, kapásból a léc alá bombázott (0-1). A 33. percben jobb oldali váci beívelés után a hazaiak kapusa ütközött Strasserrel, Téglásit hordágyon vitték le a pályáról, aztán pedig mentő vitte el a stadionból.

A második félidő első percében Pető végezhetett el szabadrúgást 27 méterről, laposan meglőtt labdája a bal sarok felé tartott, de végül elkerülte a vendégek kapuját.

Az 50. percben Dombi kapott labdát Vadicskától, a hazai szélső egyből keresztbe perdített, labdájával Szabó léphetett ki a váci védők közül, majd 10 m-ről Hámori mellett a bal sarokba gurított (1-1). A 81. percben bal oldali beívelés után Szanyó fejelt a hosszú sarok felé, Hámori bravúrral védett.

A helyzeteket tekintve kiegyensúlyozott mérkőzést láthatott a közönség, a döntetlen igazságos.