gólszerzők: Siklósi (20.), Szatmári (25.), Sabo (50., 82.), Dombi (68.)
    sárga lap: Ráki (25.), Szűcs (55.), Andrássy (89.)

Vác:
    Telek - Ráki - Koszora, Somogyi - Hirt, Sováb (Bucsi, 53.), Fejéregyházi (Prukker, 67.), Andrássy, Szűcs - Greff, Havrán (Gasparik, 27.)

Debrecen:
    Téglási (Balogh, 62.) - Gojan, Bodnár, Sándor, Vadicska - Dombi, Siklósi (Ulveczki, 69.), Böőr, Szatmári - Kerekes (Bajzát, a szünetben), Sabo

20. perc: Jobboldali debreceni szögletrúgást követően Siklósi 4 m-ről a kapuba fejelt (0-1).
    25. perc: Szatmári 18 m-es szabadrúgása a váci sorfalon keresztül talált utat a hálóba (0-2).
    50. perc: Dombi az alapvonalig vezette a labdát, keresztbe adott, Böőr lekezelte, lövésébe még Szabó is beleért, így a labda a bal felső sarokba vágódott (0-3).
    68. perc: Siklósi lövését Telek kapus kiütötte, Dombi 12 m-re a kaputól lecsapott a labdára, s a keresztléc alá bombázott (0-4).
    82. perc: Hirttől elpattant a labda, amely Sabohoz került, s a debreceni csatár megszerezte a vendégek 5. gólját (0-5).

A DVSC különösen a második félidőben nagy erővel támadott, s ötgólos győzelme is megérdemelt.