MTK-Hungária FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 0 : 2 18:00

MTK Hungária FC - Zalahús ZTE FC 0-2 (0-2)
    Hungária körút, 1500 néző, V: Cserna

gólszerzők: Sebők (24.), Gaál (43.)
    sárga lap: Kuttor (52.), Halmai (56.), Illés (57.), illetve Molnár B. (23.), Filó (32.)
    piros lap: Filó (67.)
    csere: Egressy helyett Madar (a szünetben), Orosz helyett Preisinger (71.), illetve Sebők helyett Németh (73.) Kámán helyett Szabó II. Zs. (88.), Casoltan helyett Varga (90.)
    jók: Babos, illetve Vlaszák, Sebők, Gaál

MTK Hungária:
    Babos - Lőrincz - Kuttor, Szekeres, Farkasházy, Molnár Z., Illés, Halmai, Egressy - Kenesei, Orosz

Zalahús ZTE:
    Vlaszák - Csóka, Szabó I. Zs., Molnár B., Filó - Szőke, Arany, Gaál, Casoltan - Kámán, Sebők

Unalmas játékkal kezdődött a mérkőzés. Az MTK támadásai nem voltak veszélyesek, a tizenhatosnál rendre elfogyott a hazaiak tudománya. A zalaegerszegiek eleinte az eredményes védekezés mellett mást nem tudtak felmutatni. Egészen a 24. percig, amikor Sebők a büntetőterület előtt mellel levette a labdát, majd 14 m-ről a hálóba helyezett (0-1). A 30. percben Kenesei a kapu jobb oldala mellé lőtt. A 43. percben növelte előnyét a ZTE: Szőke jobboldali beadása után Gaál 8 m-ről a bal felső sarokba fejelt (0-2).

Az 58. percben ígéretes szabadrúgáshoz jutott az MTK, de Lőrincz a kapu fölé lőtt. Leginkább a Zalaegerszeg térfelén zajlott a játék, gólhelyzetet azonban továbbra sem dolgozott ki a hazai együttes. A 67. percben tíz emberre fogyatkozott a vendégcsapat, miután Filót kiállították. Ennek ellenére három perc múlva a ZTE szerezhetett volna gólt, ugyanis 11-eshez jutottak a zalaegerszegiek, mivel Molnár B. a tizenhatoson belül buktatta Sebőköt. Arany büntetőjét Babos hárította. A 79. percben Illés 18 m-es lövését védte Vlaszák. A hajrában az MTK kapujához szorította ellenfelét, de gólt továbbra sem ért el Garami József vezetőedző csapata.

A taktikusan játszó ZTE megérdemelten nyert a gyenge formát mutató MTK otthonában.